sprositj hocu -

ljudi cto mozete skazatj horowego ili plohogo o mawinah mercedes A-klassa,kupitj hocu. zaranee sposibo za informaciju

SIA "Blands" - Vistīrākās šausmas!

Vēlos ziņot! Nebrauciet, lūdzu no rīta ar 263. maršruta autobusu no Mežciema! Tās ir ŠAUSMAS! Oficiāli tajā ir tikai 14 sēdvietas, bet šorīt brauca 14 sēdētāji+16 stāvētāji! Vistīrākās šausmas! Protams, centrā ārā arī normāli nevar tikt, jo neviens negrib laist:( Gandrīz nokavēju autobusu tā dēļ!

LATVIJA-Strana boljnix meningitom... -

Po povodu krievi=dzivnieki....Takoe mozet napisatj li6j zabitij po nacistskoj linii degenerat, aka "elitnij lati6.." A 4to kasaetsa predlozhenija viselitj vsex russkojazi4nix za territoriju malenjkoj, no o4enj gordoj strani, to eto detskij lepet i razvod gosudarstvennogo aparata,celj kotorogo vbitj TAKIM DEGENERATAM (predidusse napisav6emu) v golovu izvrassenno patrioti4eskie aktualjnosti,zaslonjajussie realjnie problemi gosudarstva-infljacija,socialjnij underground,ottok rabo4ej sili i pro4ie...

Maksinets -

Otvratiteljnaja firma, obluzivanie i otnoshenie k klientam. Ves' upload zarezan, hotja v dogovore ob etom net nislova. Dogovor - eto chistij shantazh i reket.

Pizza Jazz -

Nu storyjs ir taads ka nesen vienu manu pazinu izmeta no darba par to ka vinsh vienkaarshi pateica pretiim tikai vienu fraazi aizstaavot sevi galvenajai vecenei ( vinha amats Sushefs - virtuves paarzinis ) - vinha ne pa teemu uzbrauca un vinhs pateica - Es nejuutos vainiigs par citu klluidaam ! - nu ko naakoshaa mainhaa pateica -savaac mantinnas ... iemesls bija banaals - komunikaacijas truukums ! nu taadas taas lietas -taaka smird visa taa padariishana

SVĢ -

SŪDS!!!!!!!TAA SKOLA KONKREETI SMIRD UN IR PIL

Dino Zoo -

Otvratiteljnij persoonal, i poprostu govorja 6ara6kina kantora!Sama rabotala i ostalisj toljko plohie vospominanija.Kolegtiv sklo4nij do uzhasa!Ja takogo e6o nigde nevidela!Bez mila tuda lu46e nesuvatjsa.T.k smotrjat ne na to kak ti rabotae6, a kak umee6 leztj sami ponimaete kuda..I e6o na vne6nostj.Ne daj bog vam bitj bolee ili menee privlekateljnoj!

.. .. 30.11.2007
Komentāri 1 Dzīvnieki

Neostore - interneta veikals -

Stulbs veikals 31.oktobrī pasūtīju kinozāli, nākamajā dienā man atbildēja, ka ar mani sazināsies menedžeris, to nesagaidot pati zvanīju pa norādītajiem telefoniem arī uz mobilo - ne uz vienu man neatbildēja ne no rīta, ne vakarā zvanot.Tad pati sūtīju vairākas vēstules ar lūgumu sazināties ar mani. 23.novembrī man atnāca rēķins, kas jāapmaksā, bet man nebija zināms ne vai ir prece noliktavā, ne kad viņu man piegādās- nekas.Līdz šim neesu saņēmusi ne vienu telefona zvanu no viņiem. Sazvanījos ar citu veikalu un man kinozāli atveda tajā pašā dienā!

Vezir -

Iesaku uzmanīties no firmas VEZIR foto pakalpojumiem. Lai gan slēpjās zem KODAK leibla tomēr darba stils ir kā PSRS. Šie sabojāja man filmiņu -neuztaisīja fotogrāfijas un skaidrā krievu valodā pateica ka es nekā nepierādīšu ka tā bijusi viņu vaina. Vezir kantoris ir Vaļņu ielā 1, bet pieņemšanas punkti vairākās Rīgas vietās

In Inesis 30.11.2007
Komentāri 1 Apģērbs

Vikanto Nami -

Kādas atsauksmes par šo firmu?

Elkor -

Vot ne nado gnatj na obslu#ivanije v Elkore, sam tam rabotal, kakoj smysl podbegatj ko vsem! Puskaj 4elovek posmotret, nado emu, sam podzavjot! Menja naprimer besit kogda k tebe podbegajut s voprosom - "kak vam pomo4 ili 4em?"!!! Da i vesj denj na svoih dvoih nje ka#dyj vyder#it + e6jko ka#demu ulybajsja, kogda tebja matom obkladyvajut!!! Tak, 4to davajte otnositsja s ponimaniem! Do ku4i kogda govorjat, mol prodovec nifiga ne znaet, vsjo znatj ne vozmo#no, ne nravitsja podojdite k drugomu! A E6JO LU46E POPROBUJTE TAM SAMI CELYJ DENJ POSTOJATJ!!!

swh+ -

Dashu Tretenko slushatj prosto nevozmozhno! Poka na SWH + ne pojavilasj Tretenko, ja mog slushatj etu radiostanciju bez pereryva.. Teperj zhe ja, i pochti vse moi druzja i znakomye perekljuchajutsa kogda ona pojavljaetsa v efire. Vse ponjatno, chelovek byl novyj, bez opyta, no za 2 goda efira mne kazhetsa ljuboj mozhet nauchitsa ne lazhatsa, ne nesti ahineju i zvuchatj uverenno. Hochetsa slushatj ljubimuju radiostanciju s chuvstvom: "kak prijatno slushatj professionalov", a ne s chuvstvom "kak...

Vitaleks www.vitaleks.lv -

šis kantoris strādā vienkārši pretīgi, garantijas laikus neievēro, sola piezvanīt, kad būs informācija par preci bet protams, ka to viņi nemaz nedara.Māk konkrēti borzīt par to ka tu esi pēdējais idiņš, bet kad sāc runāt par PTAC nākamajā dienā viss ir jau kārtība, ja pats pinterējies protams.

MārisL 30.11.2007
Komentāri 3 Datori

SIA "Etilts" -

neuzticieties firmai SIA "Etilts", viņi sola un nedara, konkrēti runa ir par Mārtiņu Silgalu, esmu dzirdējis, ka klientu pasūtījumi netiek izpildīti laikā vai vispār netiek izpildīti, kas saistīti ar webu. web dizaineri un web dizaina kompaanijas, kas izslasa www.etilts.lv maajas lapaa sadarbiibas iespējas dizaina jomā, neuzkjeraties uz tām muļķībām, ja jūs ko paveiksiet, bet naudu jums neredzēt

Va ValdisOzols 30.11.2007
Komentāri 3 Internets

PLANETA -

tur. firma PLANETA ne platezesposobna ili ne sobludaet etiku predprinimatelstva, s maja 2006 g. ne v sostojanii oplatit sceta na summu 166 ls. za vipolnenie 4 transportnix operacij po pereezdu na novij adres i remontnie raboti, v kotorix ucastvovalo16 celovek - NE DOVERJAJTE PLANETE - OBMANUT

NS King -

12 sentjabrja kupili muzskie ocennie tufli za 69 lat so skidkoi (nac.cena-169 lat), no 14 oktjabrja prinesli v magazin - rasslaivalas podosva i zmeinaja vstavka dibom vstala.V magazine skazali, cto eto ocen dorogie tufli, no nikto nas ne preduprezdal, cto nosit ih nado kak tapocki, da ece i sredstvo za uhodu za obuvju vsucili za 4 lataq.Zabrali ih na ekspertizu, no sdali tuda tolko 28 oktjabrja.I vot uze 29 nojabrja i zima na dvore, i net ni tuflei ni otveta nikogo.A v obcestve zaciti...

Sv Svetlana Jauce 29.11.2007
Komentāri 2 Apavi

TOPO Centrs -

Arii pirku datoru TOPO centrs, no skata tiiri nekas, un peec datiem arii labs, tikai paejot nepilnai dienai saakaas probleemas, no taa izriet ka tur pirkt nav ieteicams.

Iv Ivo 29.11.2007
Komentāri 5 Datori

Eliza K - Uzstādot virtuves mēbeles saskrāpēja sudraba ledusskapi

Uzstādot virtuves mēbeles saskrāpēja sudraba ledusskapi ELIZA K uzstādot virtuves mēbeles saskrāpēja sudraba ledusskapi!!! LAI IZLIIDZEETOS UZ SABOJAATAAS VIRSMAS ATSTIEPA UN AR SKOČU PIELIIMEEJA PELEEKU PAPIIRU VIRSUU LEDUSSKAPJA SAANAM!!! Vai nav jauki? Visas pirms gada uzstaadiitaas virtuves meebeles jau izļurkājušās un atlīmējušās, "dizainers" starpcitu uzprojektēja virtuves mēbeles nesimetriskas, kad viņām taadāam bija jaabuut. Pilniigi idioti.

Tele2 - Ne par ko neņemat mobilo ar Tele2 līgumu!

Ne par ko neņemat mobilo ar Tele2 līgumu! Ne par ko neņemat mobilo sev ar tele 2 līgumu lai zelta kalnus vini solitu, jo kad noslegsiet ligumu rekins jums cels matus gaisa! Pec pieredzes, kads kas vairs nekad neizmantos tele2! Pērkot jebkuru subsidēto telefonu vai vienkārši noslēdzot jaunu līgumu ar Tele2, pirmos 10 mēnešus katru mēnesi saņemsiet atlaidi sarunām līdz Ls 3!

VP Market -

Postojanno nado sleditj za sootvetstviem ceni na cennikah i kassovih cekah.Ja dumaju eto politika rukovodstva-odin pokupatel sprosit,a desatj zaplatjat ne posmotrev.