personaljnoe lico -

Gospoza Nadezda Gorenkova iz Jurmali zanimaetsja tem, 4to opuskaet starushek na kvartiri! Pozalujsta, ne svjazivajtesj s nej!!!!!!

Latkontejnerserviss -

Direktor dannoj firmi ne4estno zavladel ej, nezelaet registrirovatj vladeljcev i obmanivaet svoih rabotnikov. On ukral mashinu u svoego rabotnika i prodal ejo nelegaljno drugoj firme.

AUTOPULSS -

ne remontirujte svoj avtomobilj v servise "AUTOPULSS", ceni obaldennie, a ka4estvo remonta-voob6e gavno.Za remenj na generatore vzjali 3.80, za rabotu 4 lata, i eto ne edinstvennij primer.

Xx xx 27.03.2007
Komentāri 1 Reklāma

Atoris -

design studija "Atoris" - ne opitnie sotrudniki, pitajutsja unizit' kak sotrudnikov tak i potancialnih klientov. v ka4estve razrobotok predlagajut plagiati, ne vipla4ivajut z.p. i mnozhestvo drugih gadostej. ne sovetuju svjazivatsja......

Xx xx 27.03.2007
Komentāri 0 Reklāma

ServiceNet LV -

ServiceNet darbinieki un viņu prāta spējas.

To TomsRozenbaums 27.03.2007
Komentāri 1 Datori

AISSA Sia -

pocani pomagiti kak mne razblo4itsa na one .lv eto rjalno

Converse -

Ja kkad gadaas pirkt baltas ar adu apviktas convers shuuzes, iesaku padomat divreiz, nopirku pa 50 Ls un kopu kaa nevienus apavus savaa muuzhaa un peec nedeeljas jau viss lipa nost un aarpusee viss njurcijaas... vienkaarshi zheel...

Latbema -

LATBEMA.... Da, servis neploxoj,bival ja tam....NO otnowenie k klientam prosto P..... platiw dengi (pritom ne malenkie) a tebe mexanik bez ugrizenija sovesti ewe i naxamit i v spinu NA X... powlet pritom wto ti tolko wto zaplatil 400 LS za remont...

Sia SEDAN L (autoserviss) -

Serviss nahoditsa na jurmalas gatve 16,RigaObje#ajte ego storoj,zadaca bila sdelatj prostoj remont tak oni vsjo dviglo zasrali.Koroce Mastera kasorukije.Esli hotite navreditj svojej mawine po#alujsto obrawajtesj v autoserviss (SEDAN L )

Aizkraukles Banka -

TIK NEKOMPETENTUS CILVEKUS NACAS SASTAPT MAN PIRMOREIZ MUZAA.JA, JUUS GRIBAT HIPOTEKAARO KREDIITU AB.LV, LABI PADOMAAJIET PIRMS TO DARIET.PAR TO KAA VINI STRAADAA VAREETU UZRAKSTIIT GRAAMATU.LOTI NOZEELOJU,KA NEPAKLAUSIIJU CILVEEKIEM KURIEEM JAU BIJA RUUGTA PIEREDZE AR SHO BANKU.

Tokarev Invest -

Mne oni prodavali zemlju, vse na urovne, 6as doverila prodazu kvartiri.

One.lv -

NA ONE.LV TVORITSJA POLNIJ BESPREDEL!!! Voobwe oni predlagajut servis, kotorij prossto otvratitelen, da ewe i za takie denjgi!!! BUDJTE OSTOROZHNI I NE POPADITESJ KAK JA! U menja vskrili akkaunt, i dazhe esli eto zdeelali bez pomowi moderatorov, toljko predstavjte naskoljka tam uzhasnaja zawita, to estj garantii kotorie oni dajut po povodu polnoj konfidncialjnosti polnij bred, a iz etogo sleduet uzhe naruwenie prav potrebitelja i ugolovno nakazuemaja statja!!! Pisatj ja im pitalasj ne odin raz...

tramvaju un trolejbusu pārvalde -

Jau labu laiku manu (un veel n-to man paziistamo cilveeku) pacietiibu paarbauda TTP konduktore Sidorenkova, kura straadaa 18. marshruta trolejbusaa (ap plkst. 7:55 shis trolejbuss apstaajas Vaidavas ielas pieturaa virzienaa uz centru). Gruusta pasazhierus; kaapj uz kaajaam; bremzeejot transportam, turaas pie pasazhieriem. Kad aizraada, tad atbild "tipa es sheit straadaaju, un man te viss pieder...". Izskataas arii vairaak nekaa atbaidoshi. Ierosinu uz mineetaa trolejbusa uzkraasot uzrakstu : "Uzmaniibu! Konduktors- cilveekeedaajs!".

www.220.lv -

Sveiki, man gadiijaas nepatiikams gadiijums veikalaa 220.lv Pirku telefonu nokia 7200 jaunu!! 1)reklamee, ka ar preces piegaade ir garenteeta, bet beigaas man piezvaniija un teica, ka pashai pakalj jaabrauc :( 2)nebija instrukcijas 3) sajauca imei kodu un garantijaa ierakstiija pavisam citu kaa telefonaa 4)negaaja lmt tiiklaa!! Un tad saakaas pats labaakais aiznesu shiem atpakalj, lai sataisa taa ka varu lietot lmt karti! Shie poienjeema un soliijaas, ka max. 6dienu laikaa viss buus gatavs!...

FORTUNA /Favorits -

Ari es macijos šai skola- protams, ka piekritu visam, kas jau teikts par šo skolu. Man piedevam vel tika pateikts- samaksasi 100$ noliksi braukšanas eksamenu CSDD, ja ne, tad tika skaitļots, cik man izmaksās pārlikšana, atkal būšot jāņem braukšana utt. Arī skolas braukšanu nekādi neizdevās nokārtot, visu laiku tika nozīmētas papildus braukšanas- katra par 6 ls. nesaprotu vienu, kāpēc šai skolai vēl līdz šim nav apturēta darbība un kāpēc tiesībsargājošās iestādes tai nav piegriezušas vērību? Domāju, ka neesmu tāda vienīgā.

auto c -

nejesaku pirkt automasinas cesis-(auto c ) firma. tur strada lieli blezi kas automasinas vac uz vietas no srota detalam.ja gribat parliecinaties tad noperciet un redzesiet.

Tele 2 -

Pilnigs blefs par ZONU ej un mekleee rigas rajona.Tikai LMT ZONA ir laba nav bijis ka jaameklee

Bērnu pasaulē - Origo -

Šajā veikalā nevar pirkt bērnu ratiņus, kuriem ir 3 riteņi, jo viņi ir paredzēti vienam mēnesim. Salabo, bet pēc mēneša atkal riteņi iet astotniekā un plīst jumtiņš. Silti iesaku tādus neiegādāties.

Elkor -

JA SOGLASNA OB NEGATIVNIH VISKAZIVANIJAH V STORONU ELKOR.!!!SAMA HODILA USTRAIVATSJA,.....PRISHLA NA SOBESEDOVANIE, SEDOVLASIJ DJADECHKA ZADAVAL STOKA VOPROSOV,AZ NE SNIMAJU LI KVARTIRU I S KEM ZIVU I GDE CHLENI MOEJ SEMJI RABOTAJUT,,VOOBCHEM KAK NA DOPROSE U PROKURORA.......ZA ETIM TEST U PSIHOLOGA,POSLE CEGO MNE VEZLIVO OBESHALI POZVONITJ,,,,,,ZVONILA SAMA ,LOZILI TRUBKU I GOVORILI ,MI NE ZVONIM TEM ,KTO NE PROSHOL TEST...OBMANULI TAK ZE MOJU PODRUGU,KOTORAJA HOTELA RAB,SOVMESHATJ S UCHJOBOJ,,,,,ZARPLATOJ I RABOCHIMI CASAMI!!!! CESTNO SKAZATJ JA RADA,CHTO NE RABOTAJU TAM!!!!!!!!! VOT TAK!!!!

Club 1934" AS Uzņēmēju Trasta kompānija" viesnīca -

Neiesaku nevienam ielaisties kadas darīšanās ar Ogres viesnīcu Club 1934 pie trikotāžas.Ar viniem nav iespejams vienoties par cenam.Man bija situacija,kad vini 15min pirms banketa, kuru rikoju vinju telpas,teica lai maksaju šadu ... summu vai pasakuma nebus.Man nekas cits neatlika kā maksat.Pavars ar tur ir labais... no ta ko pasutiju vispar neka nebija,bija loti maz kartupeļu,pietika tikai kadiem 10 cilvekiem,parejie tikai paspeja paskatities uz viniem.Salati bija saskabuši.Nummur šausmigs,netirs,miskaste niznesta.Apkalpo ļoti neakurāti,gandrīz vai nomet šķīvi tavā priekšā.

Sv SvetlanaT 26.03.2007
Komentāri 2 Pārējās