Hansabanka -

Ja Jums ir steidzami jānokārto kādi rēķini, nekādā gadījumā neejat tos kārtot uz hansabanku maximā Saharova ielā. Es esmu spiesta tur kārtot darīmus darba dēļ, jūtos nelaimīga, jo jākārto darījumi darba laikā (strādāju darbā, kas ir atkarīgs no padarīta, tātad nevēlams būtu tērēt vairāk par 15min. vizītei uz banku). Katru dienu papildinu savas firmas kontu jau vairāk kā 3 mēn. maximas hansabankā, ne reizi mani nav pieņemuši ātrāk kā pēc 15min., parasti jāgaida apm 30min., ir gadījies gaidīt...

Ri RitaRozicka 20.09.2007
Komentāri 5 Apģērbs

SIA "Latvijas Pils" -

Liels lūgums atsaukties cilvēkiem kam ir bijusi darišanas ar firmu :Latvijas Pils: paldies par atsauksmi. uz e- pastu balta_saule@inbox.lv

LMT wifi telpa -

Sveika, Latvijas wifi publika!Testejot LMT wifi ropazu iela kvalitate ir drausmiga no sava datora, galiigs suds, leens ka modems, uzraada atrumu 10Mbs, bet patieesiiba lenaks.

Visas Nekustamo Īpašumu Firmas -

Baigi kretinē tie idioti, kuri grib atrast ļoti labu dzīvokli Rīgas centrā par 40 - 80 latiem! Un, ja viņiem tas nesanāk, tad to vien māk izdarīt, kā nodirst kādu no firmām!!!

PLANETA EL -

Pats veikals ir o.k, bet tikai sava tēla spodrināšanai viņiem vajadzētu nomainīt kasieres. Pienākot pie kases tāda sajūta, ka viņa tūlīt teiks: "Ko tu vispār mani traucē"? Šajā veikalā ir tāda sistēma, ja tu pērc preci, tad pie kases tev dod atlaižu karti, bet kasiere mūs apkalpoja un to kartiņu tā arī nedeva. Kad pajautājām vai mums kartiņa nepienākas, tad viņa vienkārši mums to uzmeta uz galda, neko nepasakot.

Vezir -

Nekad nenesiet izgatavot fotogrāfijas uz Vezir firmu!!! Jūs gaida tikai vilšanās!

In Inesis 20.09.2007
Komentāri 0 Pārējās

STRONG, -

reaals sviests ne firma,utu kantoris!nekad neejiet uz to firmu straadaat!it iipashi jelgavaa uz 9staavu maaju!!juus tur pieshmauks un neko nesamaaks!!un veel vainos pa slikti padariitu darbu!!!jelgavniesk

Autoskola/Avtoshkola -

Posovetujte pozhalujsta kakuju avtoshkolu lu46e vsego vibratj i kakogo instruktora?:)Pasakiet luudzu - kuru autoskolu un instruktoru vislabaak izveeleeties?:)

De Deonisija 20.09.2007
Komentāri 3 Izglītība

Krogs "Citi Laiki" - Pretīgu ēstuve

Kas tā par pretīgu ēstuvi. Apkalpojošais personāls ar draugiem pie galda tusē. Runā kā vakar dzēruši. Fonā skan Ufo un Fredis ar savā dzērāju un vēmēju zinģēm.Vai man tas jādzird? Saka esot latviešu virtuve. Man kauns, jo es esmu latvietis, bet tur vienkārši mizā novārīti kartupeļi ar RIMI vistu, vai siļķe ar visām asakām iecepta. Nav jau brīnums, ka septiņos vakarā viņiem tur tukšums valda.

Maslini "Figaro" v Rimi -

Kupil v Rimi na Dammes maslini "Figaro" v litrovoj banke. Pri6el domoj otkril, takoje os4us4enije 4to etim maslinam let 10. Mjagkije i o4en protivnije na vkus, vobs4em est nevozmozno,a srok na banke ukazan do 2007 goda. Tak 4to budte vnimatelni i ne pokupajte eto barahlo.

Mcdonalds -

Vispirms, meitene, kura mani apkalpoja aizmirsa ielikt maisiņā kečupu.. labi, tas vēl būtu sīkums, lai gan, ja es maksāju par kečupu, tad tomēr gribētu viņu arī saņemt..Tālāk, viņa mani gandrīz apkrāpa par 2 ls, ja precīzi atceros.Mans ieteikums - vienmēr atveriet maisiņu pie kases un pirms promiešanas pārbaudiet, vai viss ir ielikts un nekā netrūkst..Nav jēgas maksāt par kečupu, mērcēm vai vēl nez ko, ja to nesaņemsiet..Tas pats attiecas uz naudu, ņemot vērē to, ka šinīs iestādēs pārsvarā strādā jaunieši - studenti.. kļūdīties jau var katrs, protams.

El Charlito -

Kauns - Elmār Tanni, - liels kauns!!!!!!Sākšu no paša sākuma, jo nu jau sirds galīgi pilna.Rakstu arī savu pārējo kolēģu vārdā - mēs šajā krodziņā pastāvīgie apmeklētāji.Sākās viss cirks jau labu laiku atpakaļ - pavasarī - hokeja čempionāta laikā, kad god.Tannis paziņoja, ja Latvija vinnēs spēli - uzsaukšu visiem klātesošajiem (nu ļoti daudz cilvēkiem) Tekilu, tā arī notika, taču sākot no nākamās dienas cenas uzauga nejēdzīgā ātrumā un apmēros, savukārt ēdienkartes saturs un daudzveidība, kā...

"SIA"Nomeda"Sala" -

18.09.06 iepirkos konditorejas veikala"Sala"centr.stacijas tunelii,biju nepatikami parsteigta par nelaipno apkalposanu un vienkarsi needamam siermaizitem(agraak taas bija fantastiskas).Arii biezpiena-roziinu plaacenis bija gruuti nosaucams par karstmaiziiti

Mākleri -

Maaklerei Kariinai jauns nr 9947949 - uzmanieties!!!

JURIJ -

Ne zakazivaite ustanovku dverej u mastera urija tel (rabotaet sovmestno s firmoj BER) tel 9797089zdat budete min 6 nedel , kazdij den on budet govorit cto edet k VAM. V konce koncov Vi s bolshim trudom poluchite dveri obratno!!!

Al AlexRak 18.09.2007
Komentāri 0 Būvniecība

ROZMARIJA -

V etom zavedenii ne to,cto poestj ne vozmozno(eda otvratitelnaja),tak u nix salfetok net.A kogda sprosila-reakcii nikakoi.Prishlosj idti v rjadom bar.

EIROPAS SAVIENIBAI -NE! -

Esmu------- PRET---- Eirpoas savieniibU!!!1.VISAS SIS DUMJAS REKLAMAS NO VALDIIBAS PUSES2.MUUS APZAGS3.ZALES JAU TAGAD KLUUS DARGAKAS4. NODOKLI CELAS UN VEL CELSIESLATVIESI NEESAT NAIVA TAUTA- APCAKARET MUUS GRIB SAVEEJIE!!!BALSOJIET PRET EIROPAS SAVIENIIBU UN JA KAADAM IR SMADZENES UZ PLECIEM TAS BALSO ----PRET UN VEELREIZ PRET EIROPAS SAVIENIIBU!!!PIETIKA JAU AR PADOMJU SAVIENIIBU, KO VEEL GRIBAAS BUUT VERGA LOMAA!!!MUUSU ZEME VAR IZTIKT BEZ EIRO, JO PAARIESANAS PERIODAABANKAS MUUS...

ERGO - Šo apdrošināšanas kantori labāk neapmeklējiet!

Šo apdrošināšanas kantori labāk neapmeklējiet! Nu ziniet, so katu apdrosinasanas kantori labak neapmeklejiet! Laimigi nebusiet, ja busiet ar viniem sasejusies. Ja, kas atgadisies, savu naudinu naksies no viniem izsist! Esiet uzmanigi!

Lattelecom-Majas VDSL -

Pirms vairaak kaa gada biju pieteicis MDSL. Atbrauca pateica, ka jaanomaina telefona kabelis ~90 metri. Uztaisiija kautkaadu projektu un aizveda saskanjot. Pagaaja 2 meeneshi, zvanu lai noskaidrotu kaa lietas virzaas uz priekshu, vinji man pasaka - kabeli tuvaakajaa laikaa nemainiisim.

Pakavs AI -

Ne zakazivajte stalnie dveri v magazine na Birznieka Upisa 10 i ne sotrudnichaite s firmoi Pakavs AI, kotoraja ih delaet. Delajut halturnie nekachestvennie dveri, a berut dengi horoshie. Oskorblenija pokupatelja, esli on ukazivaet na defekti. Fizicheskie ugrozi i ugrozi snjat dveri i otobrat kljuchi, esli otkazhivaeshsja platit za nekazhestvennij tovar. Rabotniki i direktor firmi obshajutsja matom i dejstvujut po turemnim ponjatijam. Mne bilo strashno chto menja ograbjat ili pobjut.