Stabu 9

kruglosutochnij stomotologs,zensina za 50..........esli ne daj bog vam pridetsa ehatj nocju k stomatologu(vsjakoje bivaet)i vi natknetesj na etu "damu" BEGITEEEE!!!!ona mne virvala zub..eto bilo sto to..rvala s desnami krovj vsjudu...anestezija ne berjet voobse...5 ukolov..a tolku 0.uze 5-tj dnej proshlo..a bolit kak i prezde..a etot uzas ja ne zabudu...kak v sovkovije vremena..popala..

Lattelekom-Maajas DSL

Ne rekomenduju pol'zovat'sja MAAJAS DSL. Podpisali dogovor na kruglosutochni INTERNET za 28 Ls. Cherez mesjac oni izmenili cenu = 31Ls. Kachestvo zarubezhnogo INTERNETA ochen' nizkoje. Obshenije po telefonu - muziku budete slushat' do utra. Chtobi voiti v INTERNET nado vvesti zachem-to parol'.

Veet

Ne pokupajte krem "Veet"-g...o poslednee. Malo togo 4to on uzasno ploho ubiraet volosi i ne polnostju, tak escho posle nego mestami vospoljaetsja koza.Zal 4to ja ne pro4itala o nem ranshe, togda bi ne vikinula pochti 5 lat na eto G.

LatInSoft

LatInSoft - FUFLO!!! Prodajut g....nie kompi i torgujut levimi prorami!!! Platjat otkati za uchastie v gos. zakupkah!!! Proverennaja informacija!!! KNAB dolzen zainteresovat'sja!!!

Je Jevgenijs 22.05.2007
0 Karjera / Darbs

Trodeks

Brīnos par tiem, kuri nopirkuši mazcenas mobīlos pa dažiem latiem un tagad brīnās, kapēc tad man nebučo dibenā, ja tas salūzt.. Nu ne jau veikala darbiniekiem jāatdot savus telefonus, ja tie jums salūzt! cilvēki, nu tak neesat jocīgi!

dīleris 22.05.2007
4 Mobilie telefoni

Matrix

Uzasno ne ponravilsja film "Matrix". Novih speceffektov prakti4eski net, i starih malo. Idiotskij scenarij, a samoje glavnoje film zakan4ivaetsja 4ut li ne na polufraze. Dal6e idet nadpis "to be continued". Ne sovetuju na nego idti.

An Andrej 22.05.2007
6 Kino / Teātri

Wanityln

Wanityln eto magazin zhenskoj odezhdi na Chaka 62! Ljudi ne hodite tuda, tam prodajotsa uzhasnaja bazarnaja popsa po nerealjnim cenam + ko vsemu molodjozh ne popodajtesj na ih ulovku i ne ustraivajtesj u nih na rabotu razdovatj flayeri! Eti suki vas obmanut i vikinut nax na 2-3 denj zaplativ toka za odin denj (horowo esli ewe zaplatjat), pri etom skazhut legko i prosto - Mi boljwe ne nuzhdajemsa v vawih

An AngelaF 22.05.2007
1 Tirdzniecība

Dr.Beinerts

Mīļie cilvēki,esiet lūdzu uzmanīgi ar daudz izslavināto Dr.Beinerta klīniku, kura atrodas Ģertrūdes ielā 101.Arī es šā gada 18.aprīlī saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju!!!Manam sunim agri no rīta parādījās ļoti smagi slimības simptomi.....tāpēc arī nekavējoties zvanīju uz klīniku, lai saņemtu palīdzību. Pa telefonu man paziņoja,ka nekādu problēmu vediet suni.Kad ieradāmies plkst.8.15 neviena ārsta uz vietas nebija.Pēc min 10 mums beidzot uzprasīja kas sunim par vainu.Pēc sarunām starp...

Eg Egija 22.05.2007
14 Dzīvnieki

Mēbeļu un aizkaru salons VILGOTS

Iesaku visiem iepirktirs salonā VILGOTS. Ļoti laipna apkalpošana, piegāde laikā. Kvalitāte laba.Pasūtīju gan dīvānus, gan galdiņu, gan aizkarus. Cenas ļoti labas. Esmu tiešām ļoti apmierināta!!!!!!!

gadatirgus Cinevillaa

Pilniigs aarpraats!!! ar draudzeni izdomaajaam briividenu pavadiit tik jauki reklameetajaa gadatirguu Cinevilla (Emiila nedarbi), bet beigu beigaas tas sanaaca kaa pilniigi idiotiska padariisana- saakot ar to,ka paarsteidza tas,ka nebija automasiinu laukumi,bet jaatstaaj bija masiina sosejas malaa-3km no no pasa tirgus, ieejas maksa-3ls!! Tur nebija pietiekosi toleshu,cilveeki no karstuma gandriiz gjiiba,jo nebija kur apseesties un visi galjas izstraadaajumi izskatiijaas ka sen bija...

Mcdonalds

aptīrīja kā mazos zaķīšus, nepārskaitīju kastes un cīnījos pēc iztrūkstošā, bet mani pirms pasūtīja tad iemaisījās dzīvesbiedrs un aiznesa pārdevējai aprīt mērci, jo tāpat nebija ar ko to ēst, lai tad arī tai zaglei tiek...pilnīgi izcūkāts vakars! Skaitiet visu pie kases un pārprasiet 100X, runājiet skaļi un vēl skaļāk un protams pārskaitiet vai pareizi sareķināts.

Ja JanaMikosa 22.05.2007
3 Pārtikas produkti

MOBILO TELEFONU TIRGUS

MOBILO TELEFONU TIRGUS reklame sevi ka vini ir lielakie-labakie profi, bet meistari viniem bezrukije pridurki, pa menesi nevar vienkarsho nokia sataisit!!!ja gribat,lai jums cakare smadzenes ar gudro gimi,tad nesiet savu mt uz to srano tirgu,lai tur kolhoza atsledznieks nemas...bet ir citas remontdarbnicas,kur uzreiz saka,ka var un remonte tiesam!!!

Xx xx 21.05.2007
0 Mobilie telefoni

T Market

Uvazaemie pokupateli! Ne zakupajtesj v magazinah T-MARKET i MAXIMA. Ja sama tam rabotala...na4aljstvo(litovci) imejut personal kak hotjat, ekonomjat na personale-otsjuda i postojannie o4eredi i bordak na polkah, ekonomjat na vsem, prodajut mnogo ne ka4estvennogo tovara, mnogo prosro4ek.Beregite svoje sdorovje!

Ol Olja 21.05.2007
3 Tirdzniecība

Elite Medicīnas Centrs

V medecinskom centre "Elite" v imante est zubovra4ebnij kabinet. Rabotaet tam dantist "Valtere". Postvila mne plombu, zub posle etogo bezumno bolel 3 nedeli, ja k nej pri6el, ona skazala-eto normalno. 4erez 5 mesjacev plomba potemnela i viletela. Ja uze nestal k nej vnov obras4atsja, potomu 4to znakomije skazali

Veloserviss

Nesen sanāca iebraukt auzās pērkot velosipēdu firmas "Veloserviss" bāzē Viskaļu ielā. Montējot vairāk kā 200-latīgu velosipēdu, "Veloservisa" meistars bija šķībi iegriezis pakaļējā ķēdes spriegotāja skrūvi alumīnija austiņā, un, kā jau varat iedomāties, tas pēc 5 dienu lietošanas sāka kustēties un pēcāk nokrita pavisam, izraudams līdzi vītni ričuka rāmī.

RIMI

Visu omu sabojaaja paardeveeja kuuku nodaljaa, kas uzbljaava man virsuupar to, ka kuukas peerkot jaanosauc nosaukums, lai gan nosaukumu bija aizsegusi cita cena. Super apkalposhana jau no pasha riita. p.s. tas bija "Barona Centraa"

Ai Aina Zarina 21.05.2007
1 Pārējās

Nelda - Pirmo reizi apmeklēju "IZCILO" veikalu Nelda un man jau piesējās apsargs

Dziivoju Ziepniekkalnaa apmeeram 1/2 gadu, pirmo reizi apmeklēju "IZCILO" veikalu Nelda un man jau piesējās apsargs, ka es esot zadzis shokolaadi, kuru es nopirku Origo "Rimi" cheka man protams nebija, ilgi un dikti skaidrojos, tomeer tiku valjaa, peec shiim asociacijaam vairs negribeeju iet uz turieni, bet izveele nav liela...

Cy cyber sport 21.05.2007
17 Tirdzniecība

SIA "TIRGONIS", veikals MĀJA, Liepājā

Nepērciet mēbeles provinces veikalā Liepājā, veikalā "Māja"... gultas, pilnīgi brāķi... ar naglām pašiem jāpiesit sāni, un gultas izmērs gavgalī 1,60 bet kājgalī 1,52.. Pilnīgs sviests... Pilnīgi idioti..Pāredevējs onka gados ar ūsām arī, čakarēja mēnesi, solīja uz to dienu, tad to dienu.... Pilnīgi nekompetents...Netērējiet naudu un laiku!!!

laiks

resila podaritj svoemu ljubimomu celoveku casi.cerez paru nedelj casi nacili sbivatsja,nu dumaem shodim po garantii sdelaem profilaktiku,i cto vi dumaete,master u nas na glazah vzjala i slomala casi,posle cego potrebovala za remont 15ls,tak cto ludse ne hodite nicego tuda cinitj,sami slamajut,a vi budete platitj.

Autoskolā "Fortūna" - Konkurs mis fortuna - eto zamanka

Konkurs mis fortuna - eto zamanka Konkurs mis fortuna - eto zamanka dla molodih devconok. Potom eti fotografiji budut ispolzovani v reklamah. Ludi ne iditi v fortunu. Tam za ekzameni berut otdelniji. Tam i instruktori tolka dengi sdirajut.

Al aleksandr sevcenko 21.05.2007
2 Autoskolas