Cityparks - Krāpšana

Krāpšana 4.10. Apstajos stāvvietā pie Mebeļu nama, lapiņa ar stāvēšanas sakuma laiku bija nolikta vadātājā pusē, tā kā vajadzēja izsēdināt bērnu no mašīnas, vairākas reizes bija virināti durvis un lapiņa noslīdēja lejā. Dīvaiņi, ka sakuma stāvēšanas laiks uz manas lapiņas ir 14:05 (īstenībā bija 14:06) sods izrakstīts 14:08 un es biju atpakaļ pie mašīnas 14:10 - nepagāja 5 min Manā gadījumā bija "Ministru kabineta noteikumi Nr.279" 2.4. "apstāšanās", nevis 2.27. "stāvēšana"

Cityparks - Штраф необоснованный и невероятно большего размера, чем была ими оказана услуга

Штраф необоснованный и невероятно большего размера, чем была ими оказана услуга На парковке CityParkas, возле магазина Рими на ул.Дзелзавас 34 на меня был наложен штрав 35 евро, отсутствовала всего 14 минут. Какими расценками эта фирма руководствуется, не понятно. Всех, кто незаконно пострадал от этой фирмы, предлагаю объединиться и подать коллективный иск суд. Пишите, на Facebook Неля Малых

Mo Monstera 18.10.2018
Komentāri 2 Pakalpojumi

Lauris Līcītis - Imunologs - Ļoti nekompetents ārsts

Vēlos brīdināt par imunologu Lauri Līcīti (pieņem Capital Clinic, Duntes iela 15a).Ļoti neprofesionāls un nekompetents ārsts. Par konsultāciju samaksāju 50 eiro, negatīva pieredze, tāpēc vēlos brīdināt citus cilvēkus par šo tā saucamo ārstu, lai neiekrīt. Pirmais iespaids, kas lāgā nepatika, bija tas, ka ārsts bija neieinteresēts manā slimības vēsturē. Speciāli biju paņēmusi līdzi visas savas analīzes, ārstu slēdzienus utt. , jo parasti jau visur saka, ka ņemiet visu līdz un rādiet, lai ārst...

Su suns_funs 18.10.2018
Komentāri 0 Ārsts

Lattelecom - Naudas izspiešana par atslēgtu internetu un tv

Naudas izspiešana par atslēgtu internetu un tv Noslēdzot līgumu ar lattelecom, tika noteikta rēķinu piegāde pa pastu. Kad latvenergo sāka piedāvāt klientiem apmaksas termiņu izvēli, painteresējos vai lattelecom nevar ieviest tādu pašu sistēmu un bija atbilde, ka viņiem nav tik sarežģītas programmas. Lai atgādinātu par tādas sistēmas nepieciešamību, kādu laiku maksāju par 2 mēnešiem. Pēc tam vairāk kā gadu gāju uz klientu centru, kur nosaucot nepieciešamos datus, man izrakstīja ceturkšņa rēķinus. Kad aprīļa sākumā gribēju saņemt kārtējo...

Autoskola Presto - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki. Viss sākās ar skolas apmeklējumu, vasaras vidū kad bija +30°. Kabineti bez kondicionieriem, bez vēdināšanas ar durvīm ciet, pasniedzējs monotoni runājot pasniedz vielu, kabinetā nav gaisa, visi vēl labi iesvīduši, gatavi ģībt, vielu nav iespējams apgūt. Bija atgadījums, kad visa grupa ~25cilvēki, netika piereģistrēta. Neko darīt, visiem jānāk atsēdēt nodarbība, jā atsēdēt, tā pat kā visas pārējās nodarbības, jo savādāk to nenosauksi. Pasniedzējam vajadzēja divas brīvas dienas, kura...

Ga Gatis 18.10.2018
Komentāri 2 Autoskolas

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc liekat katalogā tādas preces, kuras nav pieejamas, pie tam liekot gaidīt 2 mēnešus, pārceļot pasūtījumu vairākas reizes, beidzot šodien atsūta īsziņu - " sveicināti, vēlamies informēt, ka jūsu izvēlētā prece diemžēl nav pieejama. Jūsu pasūtījums nr.6308630 ir atcelts. Vai to nevarēja izdarīt jau 9. Septembrī, kad pasūtīju preci? Manuprāt, tā ir ņirgāšanās par klientu.

Viasat - krāpšana

krāpšana Viasat pārstāja nodrošināt TV pārraidi 11.09.2018. Pazvanīja pārstāvis, kas mani informēja, ka man jāiegādājas jauns dekoderis un jāmaina kartes. To varēja izdarīt tikai pie Viasat pārstāvjiem, noslēdzot līgumu uz diviem gadiem. Piekritu līgumu slēgt uz 1 gadu, bet Viasat tas neapmierināja. Līgu daļu Viasat nav iespējams sazvanīt, jo tai ir tikai izejošie zvani. Nav iespējams sazināties arī elektroniski. Ņemot vērā, ka dzīvoju laukos, 12.10. devos uz Rīgu, lai atrisinātu savu problēmu, atdevu...

Mercato.lv - Slikts serviss

Netērējiet savu laiku dēļ 5-10eur lētākas norādītas cenas un iepērcieties normālā, zināmā internetveikalā. Preci apsola sagādāt, taču, kad pienāk attiecīgais datums, pilnīgs klusums, nepaziņo par aizkavēšanos ne telefoniski, ne uz e-pastu, kas būtu tikai normāli, uz zvaniem un e-pastiem neatbild, arī zvanot pēc pāris dienām, izvairās no komunikācijas. Kopumā briesmīga apkalpošana! Rodas iespaids, ka tās pozitīvās atsauksmes salidzini lv viņi raksta paši, uz manu atsauksmi arī noreaģēja, rakstot klajus melus un maldinot potenciālos klientus. Palasiet arī citas sūdzības un neuzķerieties!

KSL SIA , Erik Olof Tingbrand - Nav apmaksāts rēķins par tulkošanu

Šis klients pasūtīja tulkojumu Salaspils tulkošanas birojā, ko neapmaksāja. Iepriekšējā pieredze bija salīdzinoši pozitīva, tāpēc uzticējos akūtās vajadzības apstākļos nosūtīt tulkojumu bez avansa samaksas. Pēc daudziem jo daudziem atgādinājumiem 80+ vecs klients zviedrijas pilsonis erik olof tingbrand, kurš ilgāku laiku dzīvo latvijā, sniedza atbildi, ka nemaz negrasās maksāt 130 eur rēķinu, jo tagad viņam esot citas finansiālās prioritātes. Nevienam neiesaku sniegt šim klientam (Sia Ksl, Erik Olof Tingbrand) nekādu pakalpojumu, ja nav veikta 100% priekšapmaksa.

Green Clarity SIA - Rēķina neapmaksa

SIA Green Clarity (www.laticrete.lv) vadītājs Genādijs Jakimenko pasūtīja lielu tulkojumu (600 EUR vērtībā), ko neapmaksāja. Pirms tam bija mazāki tulkošanas darbi, ko klients apmaksāja, tāpēc radās uzticamība, neņēmu avansu. Nekādā gadījumā nesniedziet pakalpojumu šai kompānijai bez 100% priekšapmaksas. Neapmaksāto tulkojumu klients tā arī nesaņēma, taču ko ar tekstu darīt tulkotājam... Visa sarakste ir pieejama. Veiktās darbības parāda atgūšanai: daudzreiz zvanīts un rakstīts vadītājam...

It ident - Slikta vadība

Uzņēmuma vadība savus darbiniekus nepārtraukti aizvaino aiz muguras. Pakalpojuma kvalitāte stipri apšaubāma. Ja tomēr kāds tur dodas strādāt, rēķinies, ka ja pārdomāsi tev bruks virsū un stāstīs, ka esi nekam nederīga. Lai arī uzņēmumā valda sašķeltība.

Sa Sandea 1985 18.10.2018
Komentāri 0 Internets

Ava Taxi SIA - Krāpšana

SIA Ava Taxi krāpj cilvēkus. Vakar no lidostas Rīga uz 13. Janvāra ielu 19 (Avalon Hotel) ārzemju pasažieri tika nogādāti par 35.49 eur (plkst. 19: 20, nobraukums 13.33 km, pavadītais laiks 16 min. 40 sek.) . Čekā norādītais tālrunis ir izslēgts, sazvanīt nevienu nav iespējams. Ir kauns Rīgai un Latvijai.

Ārstu prakse Quartus - Ļoti nelaipna un nekorekta uzņemšana.

Quartus ārstu prakse! Biju ļoti vīlusies, ļoti.. Irina Jermakova pieņēma. Aizbraucu, jo pie savas ārstes liela rinda, bet tā kā bērniņu jau ilgi vēlējos, negribēju gaidīt ārsta apliecinājumu, ka esmu stāvoklī, līdz savam pierakstam. Jau visa vizīte bija ļoti nelaipna, bet pēdējais pārsteidza vēl vairāk... Daktere saka - līdz šim viss normas robežās, bet vai auglis pēc tam attīstīsies nezinu.. Jautāju kāpēc viņa tā saka, vai kas liek par to manīt. Atbilde: kas jūs nezināt, ka tā arī mēdz...

Ku kukainits 18.10.2018
Komentāri 1 Ārsts

Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikums - Slikts vadības darbs

Slikts vadības darbs Man sanāca tā ka nācās izstāties no RTRIT, Sūta no viena kabineta uz otru jo neviens neko nezin. Tad vēl iedod iesniegumu kurš ir 5 gadus neeksistējošai skolai? Tad vēl kaut kāda apgaitas lapa un savos kabinetos protams nekad neviens arī nav. Neiesaku uz šo skolu nākt.

Normunds Līdaks - Naudas Krāpšana

Naudas Krāpšana Labdien! Brīdinu cilvēkus par šī negodīgā cilvēka darbībām, apkrāpj pazīstamos un visus pārējos, tēlo lielu vīru - biznesmeni. Par labu cenu varot dabūt telefonus no vācijas, savāc naudu, tad sāk parādīties visa veida atrunas, laika vilkšana un beigās pazūd. Līdzīgā veidā apkrāpis ir arī mācītāju, kuram solījis atdzīt automašīnu no vācijas. Atrodas arī valsts parādnieku reģistru melnajos sarakstos. Uzmanieties!

Renārs Staģītis - Krāpšana, zādzība

Krāpšana, zādzība Renārs Staģītis, cilvēks kurš apzags jūs pie pirmās iespējas, melis un liekulis. Neuzticities viņam jo viņa vārdiem nevar ticēt. Ir apkrāpis un apzadzis ļoti daudz cilvēkus. Kā cilvēkam pašam nav pēc tam kauna no tā ko viņš ir izdarījis. Šis raksts ir lai varbūt viņš aizdomātos ka pietiek no cilvēkiem zagt. Lai iet un zog no valsts ja sevi uzskata par lielo kleptomānu. Viņa bērniem būs kauns, ka tēvs jaunībā varēja mierīgi staigāt apzogot un mānot cilvēkiem naudu ārā. Bildē redzams Renārs Staģītis.

Cr Crdmstr 18.10.2018
Komentāri 0 Bērni

Yandex Taxi - Rupjš vadītājs

Gribēju izteikt sūdzību par yandex taxi šoferi. Es tikko kā biju izsaukusi taksi,kura šoferis ir Pavels Parsiņš,automašīnas numurs-ford focus TQ4298. Pirms viņš ieradās gala mērķī šajā gadījumā tā bija Krāsotāju iela6A,kur protams,viņš ieradās,lai gan viņš bija brīdināts,par to,ka man ir līdzi suns,kas mazs. Šoferis Pavels Parsiņš bija rupjš,pasakot,ka tā var,es vakar iztīrīju mašīnu. Respektīvi es varēju suni paturēt klēpī,bet viņš turpināja burkšķēt.

Lattelecom - Internets drausmīgi strādā īpaši vakaros, nerunājot jau par brīvdienām

Internets drausmīgi strādā īpaši vakaros, nerunājot jau par brīvdienām Internets drausmīgi strādā īpaši vakaros, nerunājot jau par brīvdienām. Jo tālāk jo sliktāk, jaunā televīzija ir sarežģīta un nepraktiska, nevar normāli noskatīties raidījumu no sākuma, nevar izveidot savu iecienītāko kanalu sarakstu, skatoties atkārtojumu pāraides raustās utt. varētu turpināt ilgi.

Sportsdirect - Slikts serviss

Slikts serviss Nedeaudzīgs kolektīvs. Veikals slēdzas ciet 21.00, es ierados 20.50 un uzreiz atradu kurpes, bet tad kad prasīju mērīšanai bija 4 min līdz veikala slēgšanai, bet man rupji atbildēja, ka es nepaspēšot. Tad mērīju tās, kas izliktas un teicu, ka ńemšu, tad bija 2 min līdz slēgšanai un es noteikti paspētu, bet tad man rupjā tonī atbildēja, ka es nepaspēšu, bet zināju, ka paspētu :( un tā paliku bez kurpēm, kas bija vajadzīgas P.S. tur cilvēki iepirkās vēl 21.01

Dino Zoo - Sliktas kvalitātes suņu barība

Sliktas kvalitātes suņu barība Dino Zoo veikalā iegādājos sliktas kvalitātes franču buldoga kucēna barību (Royal Canin). Tā rezultātā kucēnam tika traucēta gremošanas sistēmas darbība un bija nepieciešams apmeklēt vetārstu. Gribētu brīdināt franču buldoga saimniekus, lai pievērš uzmanību, kurā valstī tiek ražota Royal Canin suņu barība. Tirgū pieejamas ir Francijā (kvalitatīva)un Polijā (nekvalitatīva) ražota barība. Tiešām žēl, ka tik atpazīstams uzņēmums nepārbauda kādu barību liek savos plauktos, un domā par kvantitāti nevis kvalitāti. Esam vērīgi un skatāmies, kas ir rakstīts uz iepakojuma.