Can Can Pizza - Atcelts pasūtijums

Atcelts pasūtijums Tika veikts pasūtijums. Saņēmu apstiprinājuma zvanu jā viss ok gaidiet pēc 1h40min būs jums piegāde! Pajiet 1h40min no picas ne miņas, paiet 2h no picas ne miņas, paiet 2h20min nekādu ziņu. Zvanu uz picēriju lai noskaidrotu cik tad vēl jāgaida, un operātors man pasaka a mēs saņēmam ziņu ka jūs atcēlāt pasūtijumu, es saku ka neko nēesmu atcēlusi un ar mani pēc tā zvana nevens nav sazinājies, kā tas ir iespējams uz ko saņēmu atbildi nu nezinu bet jums javēc jauns pasūtijums kas būs gatas pēc 1h50min. Cik tas ir nopietni? Konkurenti vismaz piedāvā par to nemaksāt un nu noteikti negaidīt 1h50min!

Pa PaulaNid 17.02.2018
Komentāri 0 Picērijas

Panda sushi - Slikti suši roli

Slikti suši roli Ļoti slikti roli. Negaršīgi, 2-3 reiz mazāki kā citur. Ļoti mazi, pirmo reiz tik mazus rolus redzēju. 80 gab. divatā varētu tikai paēst ja būtu garšīgi, bet diemžēl avakado nenogatavojies (zaļšs), philadelfija siers nekāds nav īstais. Visi ļoti neapmierinati palikām 30 eur vējā... Tas laikam vajag akciju atsist 1+1.

Os Osss 17.02.2018
Komentāri 0 Suši

Autosvinks - Auto pec avarijas

Mezotnes 63 nopirku xc60, ka izradijas bliezta visalaba puse, pec pusgada gribeju pardot, ko bija iespejams tikai ar atkartotu remontu un visas masinas parkrasosanu. , so tirgotaju negodpratiga attieksme ir apskauzama, klienti, parbaudiet dilercentra kvalitati, neticiet sim tirgotajam.

1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Samaksaju par pasutijumu un gaiduju 10 dienas. Domaju kas ir un kapec nav zinu? Iegaju profila - vel jagaida 2 nedelas un man par to pat nepazinoja neskatoties uz to ka es visu esmu apmaksajis. Uzrakstiju info@1a.lv pec 1 dienas man atbildeja : Diemžēl viena prece no Jūsu pasūtījuma nav pieejama, līdz ar to mums nākas atcelt visu pasūtījumu, jo Jūs esat maksājis ar Online karti. Nauda no rezervācijas tiks noņemta 5 darba dienu laikā, atkarīgs no Jūsu bankas. Vairs nekad un neko nepirksu 1a.lv!

Ri rigads 17.02.2018
Komentāri 0 Veikali

Vienmer.lv - Krāpšana

Veikals pārdod mēslojumu akvārija augiem (vimi) ar pārlīmētu derīguma termiņu. Vietā, kur būtu jābūt uzdrukātam razotāja derīguma termiņam ir papīra uzlīme ar pašu izdomāto datumu. Ja uzlīmi noplēš ir skaidri redzams, ka oriģinālā apdruka ir tīrīta nost. Es aplūkoju šo pašu produktu cita veikalā un pārliecinājos, ka apdrukai ir jābūt (ne papīra uzlīmei) . Ir skaidrs, ka veikals krāpjas un mēģina iesmērēt pircējiem preces ar iztecējušu termiņu.

Al Alisek 17.02.2018
Komentāri 0 Pārdevēji

Tiesas izpildītājs! Rolands Veinbergs - Krāpšana

Увидела на сайте выставленные квартиры от лица этого неудачного торговца и не смогла пройти мимо. Вот показатель отсутствие мозговой части и похождений по беспорядочным гениталиям. Задаёшься вопросом ему отсасывают или высасывают. Так какать на свою страну и позволять своей мамаше жить среди бомжей. Возможно какая - нибудь грязная женщина даже вынула из себя зачатое в туалете чудо. Женщины, а яйца мы ему всё равно анулируем!

Rīgas satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Droši vien, ka RS ir pilnīgi nospļauties par šeit rakstīto, redzot, ka pie atrisinātajām sūdzībām ir smuka baranciņa, bet sāpe kaut kur jāizliek. Kas notiek ar transporta kustības sarakstiem? Tiem ir kāda dekoratīva nozīme pilsētvidē vai kā, jo praktisku jēgu kaut kā neizdodas saskatīt. Ko dod tie maršrutu numuri un skaistie cipari, kam būtu jāapzīmē transporta pienākšanas laiku attiecīgajā pieturā, ja 80% (neesmu statistiķis varbūt arī vairāk) gadījumu tas kavē, un kavē pienācīgu laiku. Iz...

Гирт Рунгайнис - Дикарь

Этот, с позволения сказать эйропеец, как то предложил упразднить пенсионную систему в латвии и ссылался на то, что лет 200-300 назад латыши вывозили своих немощных стариков в лес и оставляли там на съедениям диким зверям. Представляю что они делали с инвалидами... А на этот раз он договорился до того что «русский язык не является ни языком науки, ни языком культуры, ни языком искусства, за исключением разве что балета», "в латвии русский назвали «языком дикарей» москва, 17 фев — риа новости...

Evenes - Bīdāmie vārti - Nekvalitatīva darbu izpilde un vēl sliktāks serviss

Nekādā gadījumā nesadarbojaties ar uzņēmums EVENES un Edgaru Dreijeru priekšgalā! Nelaimīgā kārtā izvēlējos šīs kompānijas pakalpojumus - izbuvēja vārtus. Darba rezultāts - pašķība konstrukcija, verot vaļā viss dreb un džinkst, ko gan varētu vēl pieciest. Punkts uz "i" gan bija pēcapkalpošana, kad kādu dienu pārstāja strādāt vārtu atvēršanas motors. Zvanīju Edgaram Dreijeram jeb firmai EVENES uz ko jau pašā sākumā saņēmu atbildi, ka būs jāgaida vismaz 2 nedēļas, kamēr viņam būšot laik...

Ga gatis99 17.02.2018
Komentāri 5 Celtnieki

Silvija Georgica - Krāpšana

Sitas cilveks viltigi izmanto draudzibu, lai pieklutu bankas konta datiem. Un tad noskaita naudu no ta konta uz savu, un visu noliedz kaut man ir pieradijumi. Lai cilvēki uzmana stingri savas somas kas ar šito cilvēku kontsktejas. Un policija ir bezspēcīga. Jo redz pati tikos ar to cilvēku, kaut nevarēju ko tādu pat iedomāties. Ludzu cilvēki uzmanieties no Silvijas Georgicas.

Viasat - Lielākie krāpnieki kas var būt un apkalpošanas serviss zem katras kritikas

Lielākie krāpnieki kas var būt un apkalpošanas serviss zem katras kritikas Atslēdz tv nez jebkādas brīdināšanas un pārkāpj līguma noteiktos punktus, kurus neievēro un serviss zem katras kritikas, ja ir iespējas tad lietojiet citas kompānijas, absolūti nekādas cieņas, bomžu kantoris. Īsāk sakot nepilda nevienu no līguma noteikumiem un risinājumus arī nemēģina rast, pēc šī gadījuma noteikti izmantošu citu operatoru pakalpojumus.

LMT - Krāpšana

Krāpšana Tātad tā.. Es pieslēdzu pakalpojumu "neierobežots internets+" kurā ietilpst neierobežots internets Latvijā un 689mb citās eez valstīs. Pēc 3 dienām man atnāk sms ar tekstu, ka mans interneta apjoms ir iztērēts, man ir jautājums - kā var iztērēt neierobežotu internetu? (biju iztērējis tikai 3gb interneta)

Optimus - Neprecizitāte

Pirms paris nedelam pasutju caur majaslapu divus plauktinus bez durvim. Summa nebija lieta, kopa 31.98. Nakamaja diena zvanija patikams puisis un solija ka tuvakajas dienas pasutijumu nodos kurjeram. Pagaja vairakas nedelas, ne zinas. Zvaniju pagasnedel. Meitene solija atzvanit, ko ta ari neizdarija. Sonedel zvanu velreiz, esot nodots kurjeram. Nakamaja diena zvana kurjers, piegadas ceturtdien pec 12. Atrak pati nevareju jo berni pie doka javed. Nu jau ir sestdiena un neviens nav ne zvanijis ne...

Iepzīšanās portāls Flirts .lv - Krāpšana

Flirts.lv Krāpniecisks saits! Ja vēlies izdzēsties, to nav iespējams izdarīt, jo pēkšņi parole nav pareiza! Paroles atjaunošana uz e-pastu vai tel. Nr netiek piedāvāta! Katru reizi, kad portālā ir beigusies abonēšana, pēkšņi parādās, ka daudz personas vēlas iepazīties, tikai, lai apskatītu jāsamaksā abonēšanas maksa, kas ar katru nedēļu ir augošā secībā! Vēl šis saits sadarbojas ar portālu hotprix, no kura šajā portālā reģistrējušās personas uzdodas par apmeklētājiem un piedāvā piezvanīt viņām uz maksas nr.

LMT - Attieksme pret klientiem

Attieksme pret klientiem Lmt mums bija izveidojies neliels parads 63 eiro ar kapeikam. Ménesa sákuma tika samaksats 30 eiro, ménesa beigas nesanáca samaksát atlikuso dalu, jo víram alga bija mazáka neka gaidíjam. Lmt uzrakstija ka pártrauc ar mums lígumu un lai samaksajam 366.42 nekavéjoties. Par ko? Vini ar mums pártrauc lígumu un mums tadu summu jamaksá-nesaprotu par ko? Jo telefona sakarus atslédza gan izejosos, gan ienákosos, bet es pa 30 eiro ménesí turpináju maksát. Par pasu telefonu arí pédejo reizi maksáju...

Notārs Sandra Stīpniece - Nekvalitatīvs darbs

S.Stīpniece nezina, Ka kopš 2016. Gada bankas prasa pilnvarās norādīt konkrētas darbības, ko pilnvaras devējs vēlas, lai veic viņa interesēs. Stīpnieces palīgs aizbildinoties ar to, ka pilnvara būšot jāraksta uz 2 lapām, patvaļīgi to sašaurina, lai tā iznāktu uz vienas lapas. Kad viņam lūdz visu atstāt kā sākumā norādīts, tad viņš atsaka, ka tad, kad vajadzēs pilnvaru priekš konkrētās iestādes, tad arī uztaisīsiet citu pilnvaru. Rezultātā par eur 72 sastādīta gandrīz nederīga pilnvara.

1a.lv - Nepilda saistibas

Nepilda saistibas Pasūtīju planšetdatora apvalku, bet tas izrādījās nekvalitatīvs, tāpēc sūtīju to atpakaļ. Atteikuma tiesību izmantošanas noteikumos kuri ir publicēti tirgotāja mājaslapā 5.punktā ir teikts ka uzņēmums atgriež preces vērtību un piegādes izmaksas. Preces vērtību esmu saņēmusi bet piegādes izdevumi nebija segti. Rakstīju par to bet atbildi nesaņēmu.

Li LieneN 16.02.2018
Komentāri 0 Tirdzniecība

1a.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Заказал товар на определенную дату, но тут вдруг подвинулись сроки у поставщиков на целую рабочую неделю, а ждать я не мог, т. К уезжал. Подвели и отказался от заказа. Т. К нужно было именно к этой дате получить. И отдельно когда заказал звонок мне никто не отзвонил, пришлось на следующий день все равно самому перезванивать и выяснять что с моим заказом.

1a.lv - Обман

Обман Нужно было срочно купить ноутбук для работы с графикой для проекта. Нашел нужный за 1475 евро, но везде с матовым экраном, а у "1а" он с глянцевым экраном, но на 75 евро дороже! Прихожу в офис, говорю, что, так и так, у вас точно не ошибка? Отвечают: там 100% глянец! Беру! Получил, распаковал - матовый экран! Обманули и ладно, ведь нужно строчно работать, но включаю - экран раздавлен с боку! Уже 2 недели не вернуть деньги! Проект потерял! Спасибо "1a"

Timberlit lietoti apģērbi - Preces dargakas neka jaunie

Preces dargakas neka jaunie Kāpēc neviens nekontrolē to kas notiek lietotu precu veikalos. Gribēju nopirkt krosenes darbam veikala timberlit un kad ieraudzīju cenu nolēmu ka tas nevar būt un pajautāju darbniecei. Pateica ka viss pareizi. Saprotu ka krosenes ir ka jaunas bet tas taču ir lietotu precu veikals. Man liekas ka ikvienam ir jābut iespējai ienākt sekonda un nopirkt jebkuru preci. Kadeļ tad ir domāti second hand veikali? Tas ir atklāta nirgašanas pret parastiem cilvēkiem!