www.sudzibas.lv Osteopāts velga zaļaiskalna Slikts serviss, krāpšana

Osteopāts velga zaļaiskalna - Slikts serviss, krāpšana

Osteopāte Velga Zaļaiskalns ir nelaipna naudas izsūcēja. Vairāk nodarbojas ar kaut kādu pesteļošanu, ne reālu palīdzību. Laikam jūt sevī dziednieces sūtību, bet man nebija ne mazākās vēlmes nokļūt pie dziednieces- pesteļotājas. Man iepriekš bija lieliska pieredze pie cita osteopāta, kas 2 vizīšu laikā man atņēma mokošas muguras sāpes, tur osteopāts reāli kaut ko ar manu muguru darīja- staipīja un grozīja mani kā nākas. Velga Zaļaiskalns neko līdzīgu nedarīja, laikam ar domu spēku kaut kā centās iedarboties(pārņēma nepatīkama sajūta, kad viņa to darīja, jo esmu pret šāda veida pesteļošanām). Vēl viņa parādīja, mācīja kā man pašai mājās veikt vingrinājumus mugurai un tas viss. Par pusstundu vizītes- 50 eiro. Viņa neiecietīgi izturas pret jautājumiem, jūtu, ka viņu ļoti aizvaino tas, ka pacients ar piesardzību izturas pret viņas darīto. Kopumā ņemot neiesaku apmeklēt šo osteopāti, man radās sajūta, ka viņa vairāk mīl naudu, ne to ko dara. Kopumā nepatīkams cilvēks ar sliktu attieksmi.

R

C critical thinker 06.08.2018

osteopātija ir pūšļošana un cilvēku mānīšana. par šīm glupībām nav jāmaksā milzu nauda. ejiet pie masiera/fizioterapeita

S Santa21 17.08.2018

biju pie velgas ar beernu un tieshaam vienkarshi izlikaas ka kaa burvis nonem energiju un telo ka ir dziedniece.kad prasijaam vai saaks stradaat atbildeja ka jau straadaa.maak iedarboties uz vecaaku smadzeneem kuri bezizejaa izgajushi visus citus aarstus nonaak pie vinjas.un tad seko standarta apstraade smadzeneem...jaa juutu probleemu...un vecaaki sajusmaa...uraaa beidzot ir kaads kas var palidzeet.un gruuzh tik pa 50eiro katru seansu.neticiet superspeejaam.supermeni un burvji ir filmaas kinoteatrii.cilveki milie es saprotu ka berna deel gribaas ticeet un tt bet nav briinumu.ir zinaatne mediciina fizika un kiimuja.un tas ka kads cilveks speej redzeet caur sienaam lidot elpot zem udens unbez pieskarieniem ivilkt veezi vai likt smadzeneem darboties ir fufelis.taa ir krapshana uz citu nelaimes

G Gunta Gunta 15.09.2018

Osteopāts tā ir mana pēdējā gada lielākā vilšanās un aplauzties. Kā var tik tupi visu sačakarēt. Masiere ar darba pieredzi 0 gadi manu veselības stāvokli ziemā novērtēja precīzi un atbilstoši izvēlējās procedūras intensitāti. Te darba pieredze 20 gadi, cena tāda par kuru es varētu iziet 7 masāžas pie studentiem un rezultāts, ka jāņem slimības lapa. Viss ko pusgada laikā ar zālēm saarstēju atgriezies. Neviens students ko šādu nesavarītu.

K Kārlis 11.01.2019

Neiesaku griezties pēc "palīdzības" pie šīs speciālistes Velgas. Pateiks jums tik virspusēju informāciju, ko pats internetā varat izlasīt vai ģimenes ārsts pateiks. Nerunāsim nemaz par mazuļa novērošanu. Protams jūsu izvēle, bet labāk šo naudu neizmest viņas labuma gūšanai, bet gan izlietojiet savam mazajam.