Osteopāts velga zaļaiskalna - Krāpšana

Mūsu dēlam ir 2.5 gadi un viņš nerunā. Ar nerunā es domāju nevis saka dažis vārdus vai ko tamlīdzīgu bet nav bijis ne mamma ne tētis pilnigi neviena vārda ir tikai vāvuļošana un arī savā valodā vinam nav neviena nosaukuma lietām. Bijām pie dzirdes ārstiem neirologi5em un encefalogrammam. Neviens neko nevar atrast pateica tikai ka atīstība valodai ir kā 10 mēnešu vecam bērnam. Tā nu nonācām līdz osteopātei zaļaiskalna kurai kabinets ir juglas kinostudijas telpās (rajons kā maskačka 90tajos gados) iegājām iekšā vińa nolika bērnu uz kušetes iedeva rotaļlietas mēs sēdējām puikam pretī viņa aizmugurē. Sākām stāstīt par ko sūdzamies un prasam ko var darīt lietas labā? Vinja saka paklusējiet vai tad jūs neredzat ka es jau daru...? ! [slēpt]@$$%^ viņa sēdeja klusējot 15 min nerunājot ne vārda ik pa laikam mēginot pielikt roku bērnam no aizmugures uz ko bērns momentāli reaģēja pagriežoties un stumjot nost vińas rokas. Respektīvi viņam nepatīk svešu cilvēku pieskārieni. Pēc apmēram 15 min nekā nedarīšanas un pasēdēšanas viņa pateica ka seanss beidzies ka būs vajadziigi vēl pāris šādi seansi jo esot energijas bloks kuru vajag nonemt un tad berns sāks runāt. Apjautājās vai mums ir aizdomas kapēc nerunā. Atbildejām ka bij grūtas dzemdības. Šajā mirklī viņa teica jā! Mēs atradām cēloni! Tas ir dēl grūtam dzemdibām. Nākat vēl un turpināsim strādāt. Tagad ejiet ārā samaksājiet 50€ un pierakstieties... Secinājums... Uz cilvēku nelaimes un cerības šī sieviete tēlo dievu ar superspējām kas dziedē kaites pat nepieskaroties un neveicot pilnīgi nekādas manipulācijas. Ir sapratusi psiholoğijas pamatus ka var dot cilvēkam cerību sakot ka ir atradusi iemeslus un zin kā tikt ar tiem galā. Un sūc tik ārā naudu tēlojot ka vińai galvā ir citplanētieša ekstrasensoru spējas ar kurām var laukakmeņus pa gabalu cilāt. Dārgie cilvēki ja gribat lai jūs zombē un sa4akarē jūsu pauri tad ejiet. Ja gribat lai reāli ārstē un palīdz jūsu bērnam tad ejiet pie ārstiem nevis šarlatāniem.75% gadijumu bērns pats sāk runāt un tad šos laurus sev savāc šādi te osteopāti kuri saka ka tas ir viņu nopelns. Kautgan realitātē viņu nopelns ir 0!

X x2beholder 16.06.2018

Vai jus samaksajiet?

S Santa21 08.07.2021

50 eiro protams.

P Pārcēlājs 17.02.2024

Ļoti lielas problēmas izārstēties ir cilvēkiem, kuriem nav ne mazākās nojausmas par lietu kārtību, par enerģiju plūsmām, par cēloņsakarībām, par izcelsmi jebkurai kaitei, par psihosomātiku. Izsaku visdziļāko līdzjūtību. Taču labā ziņa ir tā, apskaidrībai nekad nav par vēlu.

J Jānis7546 16.08.2018

Velga Zaļaiskalna ir tikai palīdzējusi. Ikvienam iesaku.

S SarmuxXX 01.10.2018

Vispār jau osteopāti tā arī strādā, ka izskatās ka nekas netiek darīts. Pirmajā reizē jau nu noteikti! Ļoti nepamatota sūdzība.

S Santa21 01.10.2018

burvjus vēl nav nācies satapt shinii dziivee.ārstus.masažistus.fizioterapeitus.zinātniekus un tt gan esmu sastapis.tapeec ticeet tam ka nepieskaroties.nekomunicejot un nekādā veidā neliekot bērnam manīt ka ar vinju kautko dara nevar vinjam palidzeet.var vienkarshi nabaga vecaakam pie4akareet pauri un smadzenes ka ar burvestibas palidziibu ar kosmosa energiju un tt tagad tiek straadaats un vecaakam nekas neatliek kaa aiz bezizejas tupi ticeet un maksaat jo nekas cits neliidz.

M Mazulis M 03.10.2018

Mums vinja ljoti patika! Jaa tas nav visiem piemeerota pieieja,bet kaut kaa resultats bija peec vienas reizes! Es izlasiju visus + un - kommentus un biju gatava visam,bet vinjaj patiesham ir kaut kaads speeks,man taa liekas.Savadak neirologi vinju neieteiktu!Она была очень комфортная,с ней было спокойно.Не знаю как,но спустя небольшой период времени всё нормализовалось.Ну не может человек с такими ценами и популярностью,отзывами врачей на примерах своих пациентов выезжать будучи шерлотаном,ну серьёзно!))))Не все всем нравятся-это да,но результат по факту есть!

M Mazulis M 03.10.2018

Es 100% vinju rekomendeshu jo esmu prieciiga ka tomeer aizgaajam( mazulim ir 4 meeneshi) bet tik daudz visa kaa biju izlasijusi kaa domaaju iet vai neiet!Как буд-то либо конкуренты пишут,либо из вредности люди)))

S Santa21 03.10.2018

rezultat jestj...eto to4no...50 euro .rezultat neplohoi.v denj dumaju 500 delaet ona

M Mazulis M 04.10.2018

Это важно знать,что есть и хорошие примеры,поэтому я и не поленилась написать.Я была в отчаянии,а нам как-то помогло,вчера невролог похвалила результаты! Так же сказала что это человек очень профессиональный с большим опытом(!)и практикой,а у нашей невролога самой мед.стаж около 40 лет,не болтушка знаете ли и свою репутацию позорить не стала бы бестолковыми рекомендациями.

K Kārlis 11.01.2019

Pilnīgi piekrītu, krāpšana no Velgas puses, neko nevar palīdzēt tikai kā naudu iekasēt !

A Andželīna 11 12.06.2019

Šai sūdzībā tikai parādās cilvēku neizglītotība. Osteopātija tā strādā, un ir glābusi ļoti daudzus bērnus, tai skaitā manu, kur parastā medicīna tikai rausta plecus. Ja tev bērnam naudas žēl, tad tā arī vajag pateikt.

T Tatjana Sarkane 08.07.2021

Mums dēlam 6 gadi

Pateicoties viņai, viņš sāka velties uz sānu, tad pareizi staigāt, un galv- palīdzēja man un dēlam sakārtot miegu, vairākas reizes, pat atmest antidepresantus! Tas ir nereāli daudz izdarīts!
Paldies, Velga!

в Вилнис Цауне 12.11.2021

Par osteopāti velgu Zaļaiskalns no savas pieredzes varu teikt visu to labāko ,ko var izteikt.Pirms gadiem 10 negaidīti sastrikoja kaut kas ar koordināciju vestubilārajā aparātā.Nevarēju nekur paiet ,ne palasīt ne skatīties tvnemaz nerunājot par datora lietošanu.Izvadāja mani pie daždažādiem ārstiem Rīgā visādus testus un skanēšanas neuzrādīja nekādas novirzes esot vesels.Bet kā var but vesels ,ja neturos uz savām kājām ,gar acīm viss kā vecā televizorā bilde skrien uz vienu pusi,neko nevar paņemt rokā bez grābstīšanos pēc kādas lietas.Pat ūdens glāzi nespēju paņemt,jo bilde mālējās,kā saka ne tur skaties.Ieteica man draugs Velgu.Aizveda mani ,līdzi paņemot visu pārbaužu arhīvu ar domu ,ka iepazīsies ar manu problēmu.Pirmie viņas vārdi bija ,es jau redzu ,kas ar jums noticis ,man to papīru kaudzi nav jāskatās.Seans ilga ap stundu.Jau guļot uz kušetes seansa laikā sajutu ,ka es atdzimstu.Pēc seansa Velga pabrīdināja ,ka iespējama situācijas pasliktināšanās vismaz trīs dienas un tad viss būs kā senāk ,ja ne labāk.Ar šo vienreizējo seansu Velga Zaļaiskalns atgrieza man realitāti un normālu dzīvi ,kuru baudu līdz pat šodienai.Ģimenes ārstu izrakstītās zāles būtu mani novedušas tur ,kur gul mani senči.Liela nozīme ir paša cilvēka ticībai savām spējām ,tas arī deva kādu pozitīvu daļu Velgas darbā,kurš vainagojās ar labu rezultātu .Izsaku vislielāko paldies Velgai Zaļaiskalns šajā sūdzību saitā ,kur mājo tikai negatīva aura .Iemetu tajā gaismas un labestības devu.Iesaku izmantot Velgas sniegto palīdzību.Lai visiem labs prāts un veselība.

S slepens7 06.01.2022

Velga zaļaiskalna ir krāpniece ,šarlatāns kas tēlo burvi un izkrāpj naudu no strupceļā nonākušiem vecākiem kuriem nav cerību un citu iespēju .un ja sakrīt ka bērns sāk ēst,gulēt vai runāt ap 2 līdz 4 gadu vecumam un pa starpu ir pagadijies viņas seanss visi lauri aiziet viņai.žēl ka par šo neliek cietumā! Ja gribat lai jums baro solijumus par 50€ ejiet.ja ticat harry potter tad ejiet.ja ticiet ka zobu sāpošu var ar ticību izvilkt bez roku palīdzības arī variet iet.bet ja gribat aiziet jo citur nepalīdz tad labāk aizejiet uz baznīcu.tur būs tas pats tikai pa brīvu.psihologisks triks no bezkaunīga cilvēka

G Gulbenietis 06.01.2022

Pofig par osteopāti. Ja nav psihiskas novirzes bērnam, tad vecāki ir pilnīgi pidrilas. Kā var ar mazu bērnu nestrādāt? Protams, atmodās 2,5 gados. Pēc tam visi ārsti vainīgi, tikai ne mammaša un fāters alkāns.. Ja šis nav tas gadījums, tad atvainojos, bet 95 % tomēr, ka nekļūdos.