www.sudzibas.lv Ossov Neseksa gulta

Sia Ossov - Neseksa gulta

2011.gada 13.augustā iegādātā gulta "LIDO" kļuva nelietojama jau 2012.gada 4.janvārī. Zem gultas esošie balsti sašķobijās un gulta ielocījās līdzīgi kā guļammaiss. Veicot sūdzību telefoniski saskāros ar vienaldzību, nekaunīgu attieksmi. SIA OSSOV darbinieki nedod savas vadības kontakttelefonus un viss tiek risināts tikai ar pārdevēju strapniecību, kā rezultātā paši darbinieki situāciju vienmēr nostāda sev par labu. Uz juridisko adresi nosūtot ierakstītu vēstuli ne vienmēr tai tiek iets pakaļ uz pastu.
SIA OSSOV absolūti neciena savus klientus un nerisina radušās problēmas, un atstāj pircēju bezizejas situācijā, lai tas pats tiek galā kā grib.
Tikai pēc 4 dienu bombardēšanas ar zvaniem un niknu vēstuli uz [slēpt]@ossov.lv saņēmu zvanu no meistariem kas veic remontu.Viens meistars atļāvās pasmīkņāt: "Gulta izskatās riktīgi nojāta", bet otrs vainoja notikušajā manu grīdu: "Gulta vienkārši nespēj noturēties uz tik nelīdzenas grīdas kā pie Jums." Man paskaidroja ka sekss gultā nav vēlams. Labāk mēbeles saudzēt un darīt to uz grīdas. Balstus piestiprināja atpakaļ katru tikai ar 1 naglu.
Nedēļu pēc meistaru vizītes notika tas pats tikai šoreiz gulta arī pārlūza.Šoreiz mēs uzrakstījām rakstisku pretenziju. Uz kuru pēc 2 nedēļām mums arī atbildēja.
Atbilde uz iesniegumu.
Mūsu uzņēmuma pārstāvji apmeklēja Jūs, atsaucoties uz Jūsu pretenziju par gultu Lido Beic 160*200, kuru Jūs iegādājāties mūsu uzņēmuma veikalā. Pēc Jūsu pieprasījuma mūsu darbinieki ieradas pie Jums, apsaktes gaitā konstatēja sēkojošu:

· grīda virsma ir nelīdzena, līdz ar to gultas atbalsta daļas nepieguļ pie grīdas pilnīgi un neatrodas stabilā stāvoklī, kas savukārt izraisa bojājumus atbalstu konstrukcijā. Īpaši pasliktina situāciju aktīva gultas ekspluatācija, kuru Jūs atzināt mūsu darbinieku vizītes laikā. Gultas atbalsta elementiem jāsaskaras ar grīdu vīsā platībā, bet Jūsu gadījumā, gultas atbalsta elementi saskaras ar grīdu dāļeji. Tādējādi, gulta nevar stabili notūrēties uz grīda virsmas, jo aktīvas ekspluatācijas laika, gulta karkasa daļa kustas turp un atpakaļ kartībā, bet tājā pašā laikā gultas centrali atbalsti zem spiediena paliek savā vietā, kas izraisa atbalsta konstruktīvu bojājumu.

· gultai nav ražošanas defektu.
Pamatojoties uz augša minētiem apstakliem, vēlamies Jums paziņot, ka nav mūsu uzņēmumam nav pienakums atgriezt samaksāto naudu par pirkumu.

2012 gada 25.oktobrī
valdes priekšsēdētājs
Andrejs Siņicins

JĀ!!!JĀ -bez uzrunas kā tas ir pieņemts, jā tik komiski un pat ar nepareizu datumu!!!!
http://www.lnt.lv/lv/video/?video=19927 šeit var apskatīties Tautas balss raidījumā -mans sižets ir video pēdējās 15 min.

K

K Kamelija 11.02.2012

Sižets par neseksa gultu ir apskatāms 08.02.2012 raidījumā. Links nav precīzs.

K Kamelija 11.02.2012

Bļē tik rēcīgs šižets!!!Bomba vnk...XD kurš pie viņiem tagad gultas pirks???

K knbx 11.02.2012

Man ir līdzīga poļu gulta, bet pirkta citur. Konstrukcija ar tiem bomīšiem ir sūds. Pievērsiet uzmanību tam ko pērkat!

P pics 11.02.2012

Redzēju.Haltūra, nevis gulta.

P Par taisnūbu 16.02.2012

Iesaku, Jums apmeklēt kādu ārstu, jo noskatoties sižetu man nāk smiekli par Jūsu uzvedību.Pieaugusi sieviete, sevi apkauno televīsijā, kaut kādas gultas dēļ.Nožēlojami!

B blue whale 10.06.2012

2011.g iegādājāmies Ossov lux matračus, kas ir ar lateksu/lateksu kokosu. Nevienam neiesakām, jo pēc 2 nedēlām sākās muguras problēmas, kā rezultātā jau pusgadu sāp un mokos ar veco muguras traumu. Pēc sūdzības veikalā pārdevējs mums paziņoja, ka vienīgais, ko varam izdarīt, ir iegādāties jaunus- cietākus- matračus. Kaut gan jau pirms pirkšanas vaicāju, kādi matrači piemērotāki pēc muguras operācijam, viņš ieteica man ņemt mīkstāko ar lateksu. Galīgi nekompetenti pārdevēji, kuri prot tikai klientiem aizmālēt acis un neuzņemas nekādu atbildību. Garantijas talonā gudri ieraksta, ka garantija spēkā tikai uz ražotāja defektiem. Tagad pēc pāris mēnešiem abi arvīru secinām, ka šiem matračiem nav stigruma, nav atbalsta, tie nenotur ķermeni taisni, bet iegrimst par 15-20 cm matrača iekšienē atkarībā no lietotāja svara, bet mans svars ir tikai 65 kg, taču guļot atrodos kā "bedrē", rezultātā naktī nevaru pilnvērtīgi izgulēties, mani ir sākuši nomākt miega traucējumi, naktī grozos un mokos. Pērciet lētākos Jysk vai citas firmas matračus, jo tieši to plānoju darīt.

I imantszar 31.07.2012

Pilnībā pievienojos šim vērtējumam, bet tad jau man visus 2 - 3 gadus matracis izturēja, dēlam tāpat, kaut viņam lielāka izmēra, speciāli taisīta gulta...viss kaķim pie astes, vai tur 3 vai 7 kārtas, LŪDZU ATJĒDZIETIES, NEIZMANTOJIET NEKAD SIA OSSOV pakalpojumus, tad jau varbūt krist supersadārdzinātajā Dormeo grēkā - cik reklāma vien tur neizmaksā!!!
Muguras problēmas cerēju samazināt, bet nu jāmeklē vecais dīvāns ar atsperu matraci, labi, ka neizmetu ārā...Kā var tā blēdīties!!!???
Kauns SIA OSSOV !!!