www.sudzibas.lv Oskars Broks Mākleris, Fotogrāfs

Oskars Broks - Mākleris, Fotogrāfs

BRĪDINU - KRĀPNIEKS OSKARS BROKS! https://www.facebook.com/oskars.broks

Neuzticieties šim māklerim/fotogrāfam! Un spiediet SHARE, lai brīdinātu arī visus pārējos!

Oskars bija publicējis dzīvokļa piedāvājumu facebook lapā, kas man un draugam šķita lielisks piedāvājums. Bet tā kā paši vēl atradāmies Nīderlandē, tad dzīvokli apskatīt devās mūsu draudzene.

Dzīvoklis mums patika, Oskars arī vairākkārt uzsvēra, ka dzīvoklī iespējams visu mainīt pēc saviem ieskatiem - krāsot sienas utt un iesniedzot čekus nauda tiks atmīnusota no īres. Vienojāmies, ka īresim šo dzīvokli un ar draudzenes starpniecību nodevām depozīta nauda viena īres mēneša apmērā Oskaram. Viņš pats parakstoties uz lapas apliecināja, ka šo naudu ir saņēmis un atlikušo summu iemaksāsim dienā, kad parakstīsim līgumu.
Dienā, kad ielidojām Oskars pats nevarēja tikt, tāpēc dzīvokļa atslēgas nodeva draudzenei. Sākumā viss šķita labi, taču vakarā pamanījām dažādus defektus, piemēram, veci, pleķaini matrači, televizors neiet utt. Šos faktus paziņojot Oskaram viņs mūs mierināja, ka ar īpašnieku gan jau varēsim vienoties, lai arī mēbēļu iegāde tiktu atmīnusota no īres. Vēlāk izrādijās, ka īpašnieks gan nav mierā ar kautkādam dzīvokļa pārmaiņām/uzlabojumiem un patiesībā nemaz nav vēlējies, lai Oskars publicē šo dzīvokļa sludinājumu.

7 DIENAS!7 DIENAS mēs centāmies sarunāt tikšanos ar Oskaru , lai parakstītu kontraktu un izrunātu visus mums interesējošos jautājumus. Katru reizi sarunājot tikšanās laiku Oskars neieradās, aizbildinoties, ka esot darbā, svarīga tikšanās vai kas cits. 5.dienā Oskars mums atsūtija īpašnieka nr., lai izrunātu visus jautājumus sakarā ar dzīvokli. No īpašnieka sapratām, ka nekādas pārmaiņas dzīvoklī nav vēlams veikt, tāpēc vienojāmies, ka tomēr šo dzīvokli neīrēsim. Taču tagad sākas stāsta skumjākā daļa, jo tomēr depozīta naudu Oskaram jau bijām iemaksājuši. Pieprasot šo naudu no Oskara, viņš atcirta, ka visi jautajumi sakara ar dzivokli ir jārisina ar īpašnieku. Īpašnieks (kurš dzīvo Vācijā) šo naudu arī nebija saņēmis, lai gan Oskaram tā bija jānodod viņam. Vēlāk sarunā ar Oskaru, vinš gan pamatojis, ka viņa "māklera" darbs ir padarīts un šī nauda viņam pienākoties par to, ka izrādījis dzīvokli. (Pilnībā ignorējot faktu, ka pats parakstoties uz lapas apliecināja, ka saņēmis depozīta naudu nevis kautkādu komisijas maksu) Šo depozīta naudu Oskars piesavinājās sev un nekādā gadījumā neuzkskata, ka tā esot mums jāatdod. Oskaram esot bijusi vienošanās ar dzīvokļa īpašnieku, ka par izrādīšanu saņems kautkādu atalgojumu. Bet tā vietā , lai šo risinātu ar mājas īpašnieku viņš labāk izvēlējies depozīta naudu piesavināties sev. Vēlāk brīdinot Oskaru, ka publicēsim ziņas par viņa krāpniecìbu un mantas piesavināšanos soc.tīklos, viņš mani centās iebiedēt ar draudiem par policiju un ļoti zemas klases advokātu, kas mūsu vienigajā tikšanās reizē neko vairāk par jēliem uzbraucieniem un - "Aizver muti! "tā arī nevarēja pateikt. Pašlaik Oskars Broks ir mani nobloķējis gan facebook,gan instragram un uz telefona zvaniem neatbild un izvairās jau 3 nedēļas. Es saprotu, ka šì nav milzīga naudas summa , taču uzskatu, ka par šādu rìcìbu ir jāsaņem mācìba. Tāpēc es gribu visus VĒLREIZ BRĪDINĀT ! Neuzticieties Oskaram Brokam! Un padalieties ar šo ziņu, lai arī pārejie tiktu informēti par šī vīrieša neprofesionālo un nekaunīgo rīcību!

U

BondsBonds 11.12.2019

Vēl var VID pasūdzēties. Iesniedz šo iemaksas apliecinājumu. Pastāsti, ka nesaņēmi darījumu apliecinošu dokumentu, kvīti, čeku. Pastāsti, ka drošvien nēesi vienīgais tāds.

V Vladimir Leibgam 11.03.2023

Paldies par jūsu atsauksmi.
Arī nesen bija nelaime ar šo "mākleri" sadarboties. Izmaksāju viņam avansu par it kā palīdzību īrnieku meklēšanā, jo pati neatrodos Rīgā. Par veselu mēnesi viņš nevareia pat sludinājumu iesniegt.
Viņš atbildēja uz jautājumiem ar divu vai trīs dienu nokavēšanos, nemitīgi runājot par kādiem mīstiskam "nopietniem klientiem", kurus grasījās atrast. Beigās biju spiests pats iesniegt sludinājumu un atbraukt uz Rīgu, lai tiktos ar dzīvokļa īrniekiem. Pec tam pagāja vēl mēnesis, lai dabūtu dzīvokļa atslēgas no viņa. Tad vēl mēnesis, lai saņemt atpakaļ autostāvvietas caurlaidi tam dzīvoklim. Protams, avansa naudu par nepadarīto darbu viņš joprojām neatdeva.
Un pats ļaunākais, ka es viņu pazinu jau ilgu laiku un vienmer uzskatīju par godīgu un labu cilvēku. Tas ir pārsteidzoši, kā cilvēki mainās.

V Vladimir Leibgam 11.03.2023

Paldies par jūsu atsauksmi.

Arī nesen bija nelaime sadarboties ar šo "makleri". Izmaksāju viņam avansu par it kā palīdzību īrnieku meklēšanā, jo pati neatrodos Rīgā. Par mēnesi viņš nevarēja pat sludinājumu iesniegt. Viņš atbildēja uz jautājumiem ar divu vai trīs dienu nokavēšanos, nemitīgi runājot par kādiem mīstiskam "nopietniem klientiem", kurus grasījās atrast.

Beigās biju spiests pats iesniegt sludinājumu un braukt uz Rīgu, lai tiktos ar īrniekiem. Pec tam pagāja vēl mēnesis, lai dabūtu dzīvokļa atslēgas no viņa. Tad vel mēnesis lai saņemt atpakaļ autostāvvietas caurlaidi tam dzīvoklim. Protams, avansa naudu par nepadarīto darbu viņš neatdeva.

Un pats ļaunākais, ka es viņu pazinu jau kadu laiku un uzskatīju par godīgu un labu cilvēku.
Tas ir pārsteidzoši, kā cilvēki mainās.