www.sudzibas.lv Orto klīnika Kā cenas izaug diennakts laikā

Orto Klīnika - Kā cenas izaug diennakts laikā

Vēlos padalīties savā pieredzē klīnikā Orto. Mums šīs klīnikas speciālistu ieteica paziņas. Vīram ļoti sāp gūža un tā kā patstāvīgi nedzīvojam Latvijā, tad arī nezinājām ar kādu speciālistu sākt.Pieteicām vizīti un ieradāmies klīnikā. Jāatzīst, ka pirmajā dienā bijām ļoti patīkami pārsteigti par profesionālo attieksmi. Ļoti operatīvi tika noorganizēta izmeklēšana- mugurkaula rentgens un magnētiskā rezonanse, kā arī tikām pierakstīti pie konsultanta rezultātu apkopošanai.Kad ieradāmies uzzināt izmeklēšanas rezultātus, izrādījās ka ir muguras disku trūce un dakteris pateica, ka viņš nav mugurkaula speciālists, ka jāiet pie cita speciālista, bet nozīmēja blokādes, kuras nepieciešamas trīs- par to bija jāsamaksā 60 euro- ka nav speciālists. Pieteicāmies uz Blokādi- kad ieradāmies noteiktajā laikā, bija 30 minūtes jāgaida, tad anesteziologs paskatoties norīkojumu izvērsa plašas diskusijas par tēmu, ka trūce ir liela un ka vajag speciālista konsultāciju utt.- bet mēs jau darījām to ko mums lika, nu bet tomēr Blokādi jātaisa, vēl arī apspriedām, ka laikam operācija nepieciešama, kas maksās 2000 euro. Uztaisījām blokādi (70 euro) un pieteicāmies otrā dienā pie Mugurkaula ķirurga, kas skaidri un gaiši pateica, ka jātaisa operācija. Kad es pajautāju, bet ko tad ar Blokādēm darīt- viņš pateica, ka Blokādes vipār šajā situācijā nepalīdz vispār, vai tad mums anesteziologs nepateica, ka nevajadzēja mums taisīt Blokādi- tātad 70 euro par to ko nevajadzēja taisīt un mūsu laika izšķiešana. Bet par operāciju un izmaksām jāiet runāt uz Reģistratūru. Tur mums visu nolika pa plauktiņiem: Operācija 5000 eiro, pirms operācijas pašiem par saviem līdzekļiem jāuztaisa gan asins analīzes, gan sirds kardiogrammas. Slimnīcā 3 dienas, kas arī atsevišķi jāsamaksā un vēl arī anesteziologa pakalpojumi atsevišķi jāsamaksā- tātad runa ir apmēram par visu kopā 6000 eiro. Aizmirsu pateikt, ka vīrs ir citas Eiropas valsts iedzīvotājs, nav Latvietis. Radās iespaids, ka cena no iepriekšējās dienas 2000 nākamajā izauga divas ar pus reizes lielāka. Bijām šokēti. Vēl aizmirsu piebilst, ka tikām nosūtīti arī uz Fizioterapijas konsultāciju, kur ļoti jauka meitene parādīja vīram apmēram 10 -15 dažādus vingrojumus ,kas viņam jāizpilda- bet nekādus ne zīmējumus, ne grafiskus attēlus pat neiedomājās piedāvāt, kad vīrs teica, ka to jau nevar atcerēties, tad jauniņā speciāliste piedāvāja viņam pašam visu pierakstīt- it kā jau laipni jā, bet vai tad par 30 eiro nevarētu izprintēt vingrojumu grafiskus attēlu un aprakstus? Ja jau maksas, tad arī vajadzētu vairāk piestrādāt, jo cilvēki gados tomēr nevar atcerēties tādus vingrojumus, paskatoties vienu reizi. Mēs abi saprotam, ka maksas klīnika un nemaz arī negribējām par velti, bet nu kaut kādai robežai būtu jābūt. Un, ja speciālists nav speciālists kādā jomā, tad arī varēja pateikt godīgi- es šo nepārzinu un ejiet pie tāda, kas pārzina- varēja jau arī nelikt maksāt tos 60 eiro. Lai arī no ārzemēm pacients, tomēr no gaisa nauda nekrīt nevienam, un arī ārzemniekam 60 eiro ir nauda, kas jānopelna ar grūtu darbu.Esam ļoti daudz apmeklējuši Latvijā ārstus, un ir bijusi ļoti laba pieredze un arī par maksu, bet nu saprāta robežās!.Neiesaku šo klīniku, uzskatu, ka tikai naudas grābēji.

H hopa 16.07.2018

LAtvijas dakteru honorāri krietni pārsniedz Rietumeiropas dakteru honorārus! Jo LV veselības ministrija neregulē cenu likmes. Esmu dr, strādāju Rietumeiropā un man ir pavisam cita pieredze pacientu pakalpošanā.
Mans skatījums ir,- nav jēgas "labas kvalitātes" un cenas meklējumos uz LV braukt. Desmit gadu laikā LV ir izaugušas vienīgi cenas un dakteru alkatība. Latvijas ūberkrutie dakterīši tāpat vein uz Reitumiem brauc mācīties...

M medicnasmasa 16.08.2018

Pag Pag. Ko jūs gribējāt ja viņš nav Latvijas pilsonis? Tātad valsts apmaksātā medicīna uz viņu neattiecas un viss jāmaksā par pilnu samaksu. Ja nav Latvijas iedzīvotajs tad nosūtījumu nevar izrakstīt, kas arī tad padarītu to visu lētaku. Citās valstīts tu par konsultāciju vien 500 eiro samksātu.