www.sudzibas.lv ORSAY Nepareiza cena

ORSAY - Nepareiza cena

Vakar veikalā ORSAY Alfā nopirku žaketi (45,50) un topiņu (cena 14,95),"laipnā"pārdevēja piesolīja arī atlaidi 10 eiro.Norēķinājos ar karti un nepasekoju summai.Aizejot mājās konstatēju,ka esmu apkrāpta,topiņa par 14,95 eiro vietā esmu nopirkusi kleitu par 34,95 un solītā atlaide arī nav iedota!!Nu ko,pati vien vainīga,ka nesekoju "laipnās"pārdevējas manipulācijām.Tādēļ jau rakstu,lai citas pircējas neuzķerās uz pārdevēju mākslīgajām laipnībām.Esiet modras veikalā ORASY Alfā!!

Papildināts Ingrida66 02.05.2016

Ļoti bieži pērk lietas veikalā"ORSAY"- DOMINA.Vēlos izteikt pateicību pārdevējam-Elena!Pie šīs meitenes ir ļoti taktisks pieeja pie klienta.Prasmīgi izvēlas piemērotu modeli,ieteiks,ko labāk,kas ir piemērots.Laikam tā ir dāvana no Dieva! Paldies Jeļenai par laipna,profesionāla apkalpošana!Vairāk tādus pārdevējus!Vispār, veikalā ir patīkami ieiet,vienmēr uz sejas meitenes smaida!

Papildināts Ingrida66 02.05.2016

pateicība

A Alexa 07.05.2015

Nu ko, pati paņem visas preces, čeku un nak atpakaļ veikalā, laipna pārdevēja noteikti atceres tevi, nav ko šeit rakstit. Citiem pircējiem ar matematiku nav tik slikti ka tev 45, 50+14, 95=60, 45 -1o, 00 atlaide=50, 45 euro.

A AndaTC 18.06.2015

ORSAY Alfā izvēlējos 5 apģērba gabalus un lūdzu atlikt līdz darbdienas beigām. Pārdevēja pat piesolīja, ka var atlikt uz vairākām dienām... Kad vakarā vēlējos samaksāt un jautāju veikalā esošai pārdevējai par atliktām drēbēm, viņa skatījās uz mani un vispār nesaprata, ko es runāju. Pēc 4. reizes viņa aptuveni saprata, ka gribu drēbes un sāka kaut ko meklēt, pati nesaprotot, ko. Sapratu, ka LATVISKI viņa neko nesaprot. Beigās, nevis, lai mēģinātu ko palīdzēt, pamāja ar roku, lai ejot meklēt no jauna un kārtoja svarīgāko lietu veikalā - apģērbus. Pircējs tikai traucēja viņai strādāt! Pārdevēju sauc Ilona.

I Ingrida66 02.05.2016

D Dace99 01.11.2016

Labadiena! Gribu dalīties ar iespaidiem par pēdējo oktobra
sestdienu. Tirdzniecības centrā "domina" aizgājusi uz veikalu "orsay", apģērbs patikt arī cenas pieejamas. Gribēja nopirkt vienu jaciņu, bet ieguva pietiekami daudz lietas pateicoties pārdevējam. Neaplūkojusi tās vārds uz nozīmītes​.
Paldies, meitene ar tumšiem matiem, izvēloties preces!
Ļoti patīkama un uzmanīga apkalpošana!