Oriflame produkcija - vnk sūdzība

Kāpēc Oriflame produkcija tiek reklamēta kā dabīgas izcelsmes kvalitatīva zviedru produkcija, ja uz visiem produktiem ir made in Poland???Un ko ražo Polijā un kādā kvalitātē mēs visi zinām...Vai arī Oriflame ir kā tie Merkurita un Bayer, kas sapērk deķus Polijas tirgos un te par bargu naudu tirgo kā kvaliatatīvu produktu???

Z Zuze 29.10.2009

Tāpēc ka viņiem ir rūpnīcas vairākās valstīs, ir gan Īrijā, gan Polijā (kur ir viena no lielākajām rūpnīcām), Francijā, u.t.t. LOL

L Lola 31.10.2009

Nu īrijā un francijā točna nav ražotnes! Ir ķīnā, zviedrijā, krievijā, jā laikam polijā un 5 valsti neatceros... zinu točna ka tikai 5 valstīs ir ražotnes...

A albis 31.10.2009

ar ko tad a atšķiras poļu sperma no zviedru spermas.Tu aita labāk to naudu ziedo labdarībai.

š šeherezade 01.11.2009

Es tikai esmu dzirdējusi, ka tie oriflaimisti tiek vesti ceļojumā uz Zviedriju, kur esot ražotne, par citām valstim tiešām nav dzirdēts...Tad jau Zuze pati nemaz īsti nezina, bet gribēja te paspīdēt..:D Man arī ir daži produkti no Oriflame---nu nav nekas super-puper!!!

Z Zuze 05.11.2009

uz Poliju ar tiek vesti, atskaites par notikušajām ekskursijām vienmēr parādās Oriflame laikrakstā ko ar pasūtījumu saņem visi konsultanti...un es te "nespīdu" ar zināšanām :)

V veselibaunskaistums.lv 05.11.2009

nu ko tad Juus peerkat no taas firmas.
labaak buutu naakushi uz www.veselibaunskaistums.lv

F Formyself 09.11.2009

Oriflame ir piecas rūpnīcas: Deli (Indija), Varšavā (Polija), Stokholmā (Zviedrija), Šanhajā (Ķīna) un Krasnojarskā (Krievija). Izejvielas visās rūpnīcās ieved. Oriflame ir ekoloģiski tīrās teritorijās, kur tie tiek audzēti gan Zviedrijā, gan Sibīrijā.
Pati esmu bijusi Zviedrijas fabrikā, kur ražo smaržas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, te mans raksts ar bildēm http://www.oriflame.formyself.lv/?p=829

V Vika 09.11.2009

Kstati v Poljshe delajut ochenj kachestvennuju kosmetiku.

Z Zane 02.12.2009

Oriflame - pagājušā gadsimta 30-gadu biznesa modelis, tāpat kā Tupperware, Avon, MaryKay, utml. -minimums apmācības izplatītājiem - maksimums nopelnīšanas tiem kas sēž piramīdas augšā. Ražošana - ārpakalpojums lai pēc iespējas lētāk, protams tiek ievēroti minimums standartu, kas noteikts šāda veida ražotnēm... Starp citu tur arī ražo visu pārējo: Wash&Go priekš Procter&Gamble, krēmus priekš Laboratoires Garnier...saraksts ir iespaidīgs! Interesanti jautāt Oriflame'istiem: kāpēc Zviedrijā neviens neko nezin par šo smalko marku?

A abeta 10.12.2009

Zane!
Nerunā muļķības!
Zviedrijā ļoti labi zin Oriflame!
Mani ģimenes draugi ir zviedri un paši izplata šo kosmētiku.
Nezinu no kurienes Tev tik aplama info:(

S Sandra 10.12.2009

Man pilnīgi vienalga, kas ražo un kur ražo, man intresē, kāds efekts būs no produkta un vai atbilstoša cena .
Neesmu nekāds Oriflaime fans, bet kopumā man šī produkcija patīk .

P Pfff 10.12.2010

un ko juus sakaat par konsultantu ikgada maksu? he ke, man tas bij TAADS PAARSTEIGUMS! diez kur s to buutu vareejusi laicigi uzzinaat hm? citadi pie pasuutijuma pacinas, ka izmaksaja kadu piecuku- dabuuju samaksta vel tikpat daudz... ka mistisku gada maksu??? Luudzu, daarga latviesu tauta-kas straadaa oriflame kantorii ( balozu iela), JUUS paarstaavat ZVIEDRIJAA razotu kosmetiku- tad kaapeec s nevaru baudiit kvaliitaati( ar ko man asocieejaas vaards-" zviedru") elimentaaraa komunikaacijaa !?

Komentēja: Pfff 08-12-201

DZESTI DAUDZI LIDZIGI KOMENTARI.NENEMAT NEKO NO ORIFLAIME JO JA KATRU MENESI NEESAT PASUTIJUI TAD CIENIJAMIE BUS JAMAKSA SODA NAUDA, KO ELEGNATI SAUC PAR GADA MAKSU!

D dianite76 10.12.2010

Un kur tad Dublina atrodas, ja ne Īrijā???
Paskaties uz smaržām - Made in Dublin