www.sudzibas.lv Orhideja salons Nekompetents administrators

Salons Orhideja K.Barona iela 19 - Nekompetents administrators

Pierakstos GK Hair. Laicīgi. Atnāku laicīgi. Frizētavas (tas nav salons, tā ir frizētava labākaja gadījumā) priekšā izraksta bedre. Eju iekšā, man paziņo, ka man esot jaiet uz otru salonu Orhideja, jo nav ūdens. Pazvanīt nevienam pat prātā nav ienācis. Aizeju uz otru salonu. Tā vietā lai sēstos krēsla un ķertos pie lietas redzu, ka meistars ir aizņemts. Administratore paziņo, ka būšot jagaida 15 minūtes. Ta sir papildus tam, ka otrā salonā klausījos administratores taisnošanos un gāju no viena salona uz otru. Sēžu, gaidu, paiet 15 minūtes. Atnāk administratore no GK Hair uz uzdod jautājumu, uz ko es pierakstījos. Saku, lai paskatās pierakstā. Prasu, cik ilgi vēl jāgaida. Uz ko man atbild ka minūtes 15 maksimums pusstunda un vai tad man esot grūti pagaidīt!?
TĀDUS ADMINISTRATORUS AR SŪDAINU MIETU NOTEST!

I

N Natalija_natalija 12.01.2018
Plohoj servis

Master Anna. Gelish 3 dnja, 15 eur i stal prosto sletat s nogtej.

N Natalija_natalija 12.01.2018
Plohoi service

Master Anna. Gelish 15 eur/ 3 dnja i stal prosto otletat s nogtej.