Orhideja Salon - Manikīre

Attieksme un kvalitāte zem jebkādas kritikas!!!!

Nevienam un nekādā gadījumā neieteiktu iet uz šo salonu taisīt manikīru.

Patiesībā man pat bail iedomāties, kas notiktu, ja tai "meistarei" uzticētu to darīt, jo pat manas nagu lakas noņemšana viņai sagādāja nepārvaramas grūtības.

Iegāju salonā ar pavisam vienkāršu vēlmi - noņemt veco nagu laku un uzlikt jaunu, ilgnoturīgo laku.

Vispirms "manikīre" ( šis nosaukums tai personai būtu diezgan cēls apzīmējums, jo es pati ar savu kreiso roku lakoju labāk nekā viņa) ilgi un dikti tīrīja man nost esošo nagu laku. Laikam cerēja ietaupīt uz vati vai tīrīšanas līdzekli, jo ilgi muļļājās ar vienu un to pašu saķepušo vates gabalu pa maniem nagiem.

Visu laiku uz maniem jautājumiem, kurus uzdevu latviešu valodā, viņa atbildēja krieviski. Tad, kad visi nagi bija izķēpāti ( nevis attīrīti ), kutikulas piedzītas ar nagu lakas atliekām, "manikīrei" šķita, ka laikas lakot. Pajautāju, vai viņa tomēr netaisās tos nagus notīrīt kārtīgi, viņa atbildēja ( joprojām krieviski ), ka es taču negribot taisīt manikīru, baidoties no tā, kā no uguns... Ziniet jā - jūsu salonā man IR bail taisīt manikīru, jo NETICU, ka jūs vispār jebkad sterilizējiet instrumentus.
Tā kā laiks gāja uz priekšu un man tomēr bija vēlme tikt pie sakoptām rokām, tad sacīju "manikīrei", lai dod man vati un tīrāmo līdzekli, notīrīšu kārtīgi to visu pati. To arī izdarīju,

Tad viņa man sūtīja nomazgāt visus nagus pie izlietnes. Kamēr mazgāju, dzirdēju, kā viņa ar administratori spriež par to, ka es laikam esmu slima, tādēļ negribot, ka viņa man griež kutikulas. NĒ, es neesmu slima!!!!! Bet iedomājaties, kā justos cilvēks, kurš tiešām tāds būtu?!!!!!!

Visam pāri - viņiem frizētavā visu to laiku uzturējās suns ( pēc sarunām spriežot - piederēja kādai darbiniecei )...nezinu gan ko PVD par to teiktu, bet nu ok...man jau dzīvnieki patīk un tas tik tāds sīkums, salīdzinājumā ar attieksmi un nekvalitatīvo darbu.

I

P puke133 08.08.2013

Kāds sakars sunim salonā ar PVD???
Tiešām laikam esat slima.

S sally12 31.08.2013

Ka vispār var uzlikt jaunu laku? gelishu vai parastu bez manikīra?! No laukiem esat???

A ArnisP 17.09.2013

Nu nez, cik esmu bijusi-manikiru taisa vnk lieliski un akurati..man patika.un atiieksme..Riga paliek Riga.

S Stilja 03.01.2014

"Tālāk sekoja lakošana...njā..man šķiet, ka es pat ar kreiso kāju, ne roku varētu uzlakot labāk. Drebelīga un nelīdzena līnija pie naga pamatnes, tiek nolakots VISS nags, nevis sānos atstāta brīva līnija... vietām atkal uzklāts uz kutikulas... "

Согласна! Была 3 недели назад! ОЧЕНЬ плохо сделали Gelish! Накрасили так страшно, что я потом заказала себе лак с блестками и поверх гелиша закрасила этот ужас, сейчас выглядит красиво. Я до сих пор не понимаю, КАК можно ТАК накрасить ногти!!! Муж тоже был в шоке! Зигзагами! Я ходила за 12 лс. + Маникюр делала крайне неприятная женщина, в очках, короткая стрижка.

T Tumshmate 30.01.2014

Nu es ari shaja salona liku gelish nagu laku, par "meistari" varu patiekt- latviski gandriz nerunaa, savu darbu, ka tik atrak paveikt, plus man vel nogrieza kutikulu, viena pirkstam, ta ka asinoja ilgi!! Ja dara tadu darbu, lai dara ar prieku un kvalitati!!! Un pashai "meistarei" nagi bija briesmigi, pec manam domam, ja dari tadu darbu, pasham ari jabut sakoptam!!!