www.sudzibas.lv Organi Villas Viktorijas Apsarga mustangs kajau kleptomānu apsardze

Organi Villas Viktorijas - Apsarga mustangs kajau kleptomānu apsardze

Kleptomāns dzīvojas villas Viktorijas Aivis nezinu viņa uzvardu neprasīju paprasiet konstantinam žiharievam pie kura atradās manas detaļas privatizējis mani uz sevis galvenais kleptomāns piena ceļa staiga pa majam pa Latviju un kleptomane mani daudzi palīdz to visu atgūt no viņa viņš ir psihopāts ka jau kleptomānu kompanija apsardzes firma mustangs viņiem palīdz pašiem liekas kad neko nav zaguši ta tik viņi man stasta bet nefaze staiga pa majam pat pasuta lai pat nogalina lai izdara tā no ka nevarētu tikt vaļa es izdarīju tā lai tie kas manus gultņus piesavinājuši sev atrapotu un paprasītu kāpēc tik karsti jūsu zombijs

B

B balderjans 31.08.2020
Bērnu tirgošana

Viņai patik tirgot bērnu gultņus Amerikaņiem un paraugošus orgānus vāciešiem viņa izseko ja kads to atgust ar vecumu viņa liek tos atgriest pircējiem automātiski šajos laikos retas vairāk neatstāj tāpēc latvieši uzmanieties viņa izseko īpašos bērnus No Bukultiem man retas atsaja jo tāja laika nebija tādas tehnoloģijas iedod uz vilcienu kad nesi vajadzīgs brižiem tos mriģina nogalināt ar velmem daži sevi privatizē lai atkartēti nozagt ir vieglāk uzģērbj kadam to virsu un privatizē ticiet vai ne bet tā ir patiesība jūsu zombijs

č Čīkstētājs 31.08.2020

nevienas pieturzīmes.
līdz pusei pat neizlasīt.
mēģini vēlreiz, par šo tev gan nav ieskatīts.

B bаlderjans 31.08.2020

Esmu psihopāts tapēc nekaitini mani

č Čīkstētājs 31.08.2020

Tad varbūt izsauc taksi uz Tvaiku? vai arī 112, tad būs ātrāk un lētāk

N Noboby 31.08.2020

Lūdzu neraksti vairs internetā neko. Pilnībā neko nevar saprast, jo tāda sajūta ka pats esi kleptomāns un nozagi visas pieturzīmes