Orange Life - Krāpniecība

Neiesaku iesaistīties nevienam! Nopirku ceļojumu, bet ceļojums nenotika. Sākumā bija liela reklāma, bet pēc tam ceļojums vairs netika reklamēts internetā, acīmredzot, viņiem vajadzēja savākt tikai naudiņu, lai kreditētu citus darījumus. Lai atgrieztu naudu, viņi prasīja rakstīt iesniegumu, ka "atsakos no ceļojuma", bet teicu, ka šādu iesniegumu nepildīšu, jo neatsakos, bet viņi man nenodrošina pakalpojumu! Uzrakstīju savu iesniegumu un solīto 10 dienu laikā, lai atgrieztu naudu - gaidīju 3 nedēļas un tikai ar draudiem, ka sūdzēšos patērētājos, iešu uz tiesu. Pēc intensīvas zvanīšanās un draudiem, pēkšņi mana nauda tika atgriezta stundas laikā, bet iepriekš notika aizbildināšanās, ka grāmatvede nav uz vietas, tad - nauda ir pārskaitīta. Mums bija viena banka, bet nauda tā arī īstenībā netika pārskaitīta! Meli, meli, meli!!!! Neuzticēties, lai arī cik vilinoši būtu piedāvājumi!!!

E

A anna135 21.05.2012

Man bija tieši tas pats, un saprotu šo situāciju vispar šausmīga un negodīga firma!!

Z zuks 29.05.2012

Diemžēl arī man ir ļoti slikta piredze tieši šajā jomā.Kuponu atsūtija tulīt, bet vai ceļojums notiks vai nē, uzzināju tikai 3 dienas pirms ceļojuma.Uz vēstulēm neatbldēja un, kad pazvaniju, tad arī viņi vēl nezināja vai ceļojums būs.Vakar pazvanija un pateica, ka ceļojums nenotiks un tagad gaidīšu desmit dienas savu pārskaitīto naudiņu.Ceru, ka sagaidīšu.

F FRUKTS 29.06.2012

Es sāku satraukties par savu ceļojumu uz Parīzi! ;(
Nesen vēl zvanīju un prasīju par līgumu, jo normālās firmās parasti ir uzaicinājums to parakstīt utt. Izrādās, ka kupons arī esot šis līgums, kas nodrošina braucienu!
Pēc atsauksmēm gluži vai balderjāņi jādzer - esmu satraukta! Visu gadu cītīgi krājām naudiņu, lai varētu kaut kur vasarā, atvaļinājuma laikā, aizbraukt uz kādu vietu un atpūsties.. Bet spriežot pēc atsauksmēs, saprotu, ka man būs jārēķinās ar neērtu autobusu, kurā nav pieejams ūdens un kafija, tualete un būs pavisam citas viesnīcas, kurās iespējams man būs jāguļ ne tikai ar savu mīļoto, bet arī ar kādu svešinieku no grupas!!! :O
Nu, kādēļ es iepriekš neapskatīju sūdzības.lv, pirms pirku kuponu? ;( Kāpēc? ;(

A adrians 29.06.2012

sodien bija jabrauc uz gdansku, ...telefoni neatbild, nekaadu zinju...taatad kraapnieku firma, kaa riikoties, ko iesaakt, ...

F FRUKTS 29.06.2012

Es šodien zvanīju - man uzreiz pacēla telefonu. =/
Ceru, ka dabūsi viņus rokā un saņemsi naudiņu atpakaļ par braucienu! :(

G gucisgucis 01.07.2012

mums tiesi tas pats-nopirkam savu pirmo celojumu, krajam naudu un tagad jadzivo nezina stresaa-notiks vai nee...

F FRUKTS 01.07.2012

gucisgucis - uz kuru valsti nopirkāt?

G gucisgucis 01.07.2012

uz barselonu

A AiKa 02.07.2012

Arī man naudu neatdod jau 4nedēļu par nenotikušo braucienu. Katru dienu zvanu un prasu un katru dienu ir cita versija... nu pat vairs neceļ telefonu!
Nevienam neiesaku iegādāties jebko no šīs krāpnieku un meļu kompānijas.

P pavel45 02.07.2012

Я совентую никогда с ними не связываться, эта фирма обманывает людей своими акциями и не выполняет все права потребителя. Думаю нужно подать заявления в соответсвующие инстанции, чтобы проверить данную фирму. Если рассудить, то эта фирма работает по принципу пирамиды, берем деньги и с ними крутим проценты, после чего эти проценты выплачивают нам, в виде задержанной суммы. Все это похоже на MMM. Я звонил в /nosaukums rediģēts/, они сказали, что с ними вообще не сотрудничают, из этого делаем вывод, что эта фирма является пирамидой.

L lilyy 02.07.2012

u nas takoj ze slu4aj, pojezdjka nesostojalasj, dengi obewali v te4eniji 10 dnej.uze 11 denj-deneg netu.kuda obratitsja to, 4tob iz prikrili?nas von kak mnogo, nado vesm sobratsja.

G gucisgucis 02.07.2012

man liekas, ka jaiet uz policiju un jaiesniedz zinojums.ja to izdaritu visi, kuriem neatdod naudu, tad varbut kaut ko saktu risinat. es brinos, ka tie, kuriem neatdod naudu, vel to nav izdarijusi!

D Dany 05.07.2012

Arī man bija tieši tāda situācija. Ceļojums atcēlās, bet naudu atmaksāt atteicās. Kad zvanīju, teica ka noteikti būs, būs... Kad atkal zvanīju, uzdrošinājās vēl apgalvot, ka manu iesniegumu nav saņēmuši, lai gan viņu kolēģe iepriekš bija apstiprinājusi, ka viss kārtībā, iesniegums saņemts! Meļu kantoris!! Kad jau bija krietni virs 10 dienām pagājis, sāku uzstājīgi ik pēc stundas zvanīt, lai naudu atmaksā, savādāk braukšu pie viņiem, runāšu ar vadību, sūdzēšu tiesā utt... Laikam saprata, ka to nevēlas un naudiņu pārskaitīja... aaa... un jā, arī man bija tāpat, ka dažkārt telefonu atslēdza... NEVIENAM NEIESAKU AR ŠO KOMPĀNIJU SAISTĪTIES!!!

S susurmamma 17.07.2012

Vai Frukts aizbrauci uz Franciju, kā gāja, vai tiešām nevienam nekas nav labs sakāms par šo kompany. Esmu jau šokā, jo no sākuma iegādājos kuponus un tikai pēc tam, kad man atteicās sagatavot līgumu, sāku lasīt atsauksmes par šo kompany. Nu ko tur teikt naivā latviešu muļķe

F Flips 17.07.2012

Es ari iegadajos :) un tad tikai saku lasit :) Jo kuponos bija "tipa" pedejas minutes un pirku.. negribeju laiku zaudet un kko meklet :) nu ka vienmer :) 1 augusta redzes :)

P praulins 03.08.2012

/nosaukums rediģēts/ bija lielākie ievilinātāji jo pirms iegādājos kuponu zvanīju tieši viņiem, un Veronika solija skaistu braucienu un teica lai droši varat pirkt kuponus, pa laimi sarunas ir ierakstītas.Viņas biznesa partners:foto

K Katrina06 03.08.2012

praulins cerams Juus jau bijat policija??

P praulins 03.08.2012

Pirmdien iešu!!! Un darīšu visu iespējamo, lai visi par viņu uzzin!!!

K Katrina06 03.08.2012

pareizi mees jau bijam. Daudzie jau apvienojaas. Jaa juums buus veeleshanas arii Juus varat pie mums piebiedroties mans numurs 25978751 zz

S susurmamma 03.08.2012

Es jau uzrakstīju iesniegumu trešdien, vel sodien vēstule gulēja sekretariāta, tas ar to policiju iet diezgan ilgi, bet es ceru, ka pirmdien kaut kas noskaidrosies.