www.sudzibas.lv OR Mēbeles Servisa kvalitāte

Or Mēbeles - Servisa kvalitāte

Tirdzniecības vieta matračiem un gultām ar zemākām cenām nekā cituviet, tomēr taupīts tiek uz servisa rēķina :). Pasūtot matraci apkalpošana un serviss vairākas reizes lika vilties. Kad savas kļūdas pēc biju pazaudējusi kvīti par matraci, 3 dienas zvanīju uz kantori, lai man atsūta ieskenētu čeka versiju.. FInālā ņēmu un braucu uz vietas, jo skeneris esot sabojāts. Citu variantu laikam kā šo nokārtot nebija un jāpiemin, ka visu laiku šo vairāk kā 2 nedēļu laikā uz OR mēbelēm zvanīju es.

Būtībā sūdzība ir par to, ka ražotājam klients nerūp. Matracis tikko piegādāts (ko arī darījām paši,jo tajā dienā uz vietas šoferis nebija) un izpakots smird. Šo info par to, kāpēc smird un cik ilgi jāvēdina, atradu mājaslapā, darbinieki to nepastāsta.

Apkalpošanas laikā brīžiem likās, ka vienkārši mūs piečakarēs un varēsim veidot "Bez Tabu" sižetu, it kā kvītis dod, bet tādas nekādas, mājas variantā izdrukātas.

Ja nu izvēlaties šo ražotāju, tad ņemiet vērā servisa zemo kvalitāti un nelieciet augstas cerības uz patīkamu apkalpošanu.

Z

N neKārtībnieks 26.03.2014

Princesei karalisku servisu sagribējās??

O Ola la 02.05.2014

Да, обслуживание храмает + обманщики они! Говорят красиво, но не всё так гладко! С заказами задержка. Так мне полтора месяца её делали, вместо 15 дней. Я просто сам заказал кровать с монтажом, так как сам не хотел возится со сборкой, вообщем ко мне 3 или 4 раза приезжали их криворукие мастера. Я не понимаю, как таких людей на работу можно брать? Я начал задавать вопросы, а они одни отмазки на уме, а человек помоложе вообще меня чуть не на 3 буквы послал. В результате остался недоволен, хотя я на 100% уверен, что я такой не один, судя по отзывам. Лучше не вестись сейчас на цены, ибо какая цена, такое и качество!