Optimus Mēbeles - Slikts serviss .

Saplīsa vecais matracis, gribēju pirkt jaunu. Iegāju Valkas Optimussa veikalā, divas sievietes runājas, apsveicināmies, eju veikalā, izstaigāju, ieeju noliktavā. Neviena kam paprasīt. Ārā ejot pavaicāju kur menedžeris. Sieviete sarkanā apģērbā atsucas, vaicāju kur veikala īpašnieks, sieviete sarkanā atbild - es. Neko neprasa, tikai ņirdz. Laikam jau neko pārdot nevajag, eju prom priekš kam tāds ''veikals '', kur neko nevar nopirkt.

23.10.2019

C CilvēksParastais1 23.10.2019

Cilvēks pieradis pie Drogas uz citu tamlīdzīgu veikalu uzbāšanās ''Vai Jums kā palīdzēt?'' 5 sekundes pēc ienākšanas veikalā, ka tad, kad pašam jāiet klāt pie pārdevējas un jāvaicā kaut kas, tad vairs to nemāk izdarīt.

H Hardox 25.10.2019

Dīvaini ka neizdevās satikt Optimus īpašnieku. Mēğiniet arī Maxima vai Rimi kādu īpašnieku paaicināt uz sarunu:)