www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Slikts serviss, bojājums

Optimus Mēbeles - Slikts serviss, bojājums

15.10.2020 nopirkām stūra dîvānu optimus mēbelēs uz krasta ielas. Mums dīvānu vajadzēja šodien, tāpēc nolēmām pirkt to pašu kas bija izlikts zālē. Pārdevēja anita piedāvāja jaunu iepakojumā, bet tas būtu citos datumos. Aizgājām pie izliktā dīvāna, lai redzētu kādā stāvoklī, pārdevēja pateica, ka ir daži defektiņi, apgājām visam dīvānam cauri, atradām tik mazus Caurumiņus ar nolipušu ādu, ar draugu nodomājām nu labi tas vēl ir nekas. Pārdevēja anita piedāvāja sataisīt 5€ atlaidi, kas likās diez gan smieklīgi, bet nu piekritām. Aizgājām formēt dīvānu.
Tālak jau gaidījām mājās piegādi. Atbrauca piegāde, izkrāva mēbeles, tad ieraudzijām ka dīvānam trūkst vienas kājiņas. Izvilka otru dīvāna daļu ieraudzijām ka apakšējais audums viss ir saplēsts un vienkārši aizpakots ciet.
Devāmies atpakaļ uz veikalu, lai noskaidrotu, kas par lietu. Pārdevēja anita apgalvoja, ka kājiņa bija uz vietas, kad viņi bija pakojuši, un teica, ka mēs paši esam kaut kur pazaudējuši, protams, mēs neredzējām, ka pie mājas durvīm mētātos kājiņa. Prasijām arī darbiniekam kas atveda, mašīnā arī nebija izkritušas. Parādijām bildes, pārdevēja zvanija noliktavas darbiniekam, viņš atnāca un arī apgalvoja, ka viss bija uz vietas un teica, ka bija audums saplēsts. Cita blakus sēdoša pārdevēja ar melniem īsiem matiem, sāka ar paceltu balsi teikt, vai mums neteica kādi būs defekti. Protams mums neteica, ka būs saplēsts apakšā audums, mūs tikai informēja par tiem ādas mazajiem plankumiņiem. Tad jau mēs aizkaitināti teicām, lai sauc vadītāju, tad jau sāka kustēt kaut kas uz priekšu. Pārdevēja anita noliktavas darbiniekam teica, lai iet sameklēt kājiņu noliktavā. Izrādās, ka noliktavā nav detaļu, ja nu gadījumā notiek tāda ķibele. Pārdevēja anita izdomāja noskrūvēt no tāda paša dīvana, tik citā krāsā (kas arī bija izlikts zālē, un cik sapratu citi klienti jau bija viņu paņēmuši, jo vēlāk pārdevēja ar melniem matiem zvanija un teica, ka šodien tā dīvāna nebūs, jo tagad viņu demontē) . Atdeva mums kājiņu, un protams dusmīgi gājām prom.
Tāpēc lūdzu pārbaudiet mēbeles, ja pērkat no zāles!

15.10.2020

W waka 15.10.2020

Es domāju, ka daudz bēdīgāki būsiet, kad tā kakainā eko āda tūlīt sāks jukt ārā

Džozefīne 15.10.2020

Labāk no viņiem vispār neko nepirkt, kvalitāte drausmīga, īsi izsakoties.