www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Piegāde pilnīgs suds

Optimus Mēbeles - Piegāde pilnīgs suds

Nekaunība un nirgašanas par musu naudu! Es saprastu ja piegāde būtu bezmaksas... Par piegādi optimus mēbeles pieprasa naudu, ka jebkura cita kompanija. Un pēc pasūtīšanas, pilnas apmaksas, sakas cirks. Kur galvanie varoni ir mēs, patērētāji.
Tāda nekaunība. Nedēļu ved musu mēbeles. Zvana kurjers... Nebrīdinot un nevienojoties iepriekš. Es busu pēc 20 min. Kad atbildu ka speju ierasties majas tikai pēc 3h. Kurjers man atbild, ka sazināsies ar mani. Ar mani ne tikai nesazinās, bet ari vairs neatbild!
To ka es dabūju partraukt braucienu, par to ka braucu vairāk, ka 300km atpakaļ.
Protams... Par musu naudu tādi kropli var šādi nirgaties. Pagāja jau nedēļa un man saka ka otrdien vai trešdien... Par samaksas servisu, vajag ne tikai dienu bet ari laiku noteikt! Kropli bez smadzeņu viniem tur strāda.

18.03.2019

Atbilde no Optimus Mēbeles Support Pārstāvja atbilde 18.03.2019

Sveicināti! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Lai varētu rast risinājumu šai situācijai, vai varam lūdzu precizēt Jūsu pasūtījuma numuru?