www.sudzibas.lv Optimus Mēbeles Krēslus atveda, skrūves u. c aizmirsa

Optimus Mēbeles - Krēslus atveda, skrūves u. c aizmirsa

25.02.18 labdien! Neterejiet savu laiku, naudu un nervus sadarbojoties ar so kompaniju pie musdienu internetveikalu daudzuma. Stasts pavisam vienkars un nav gars, piegade piecas dienas ok, bet virtuves kresliem aizmirsa skruves atvest par kuram bija samaksats un par piegadi ari samaksaju 25eur. Ok, skruves tomer izludzos un bus man 14 dienu laika, bet man pasam jabrauc pakal uz tuvako veikalu, jo bauska paldies dievam nav tas piparu bodites. Meginaju sarunat un prasiju vai nevar ar omnivu sutit utt uz ko sanemu atbildi e-pasta, ka nevarot ta.
13.03.18 man tomer sodien laikam atvedis kresliem tas detalas utt, "esmu tik priecigs sanemt savus kreslus"
cilveki neterejiet laiku un naudu ar so kompaniju.

13.03.2019

Papildināts Kaspars Levitis 13.03.2019

Atbilde no Optimus Mēbeles Support Pārstāvja atbilde 13.03.2019

Sveicināti!
Situāciju uzskatam par atrisinātu , Jūsu gadījumā netiek veika piegāde iztrūkstošām detaļām (skrūvēm), bet gan pilna preces apmaiņa.
Sākotnēji neizdevās vienoties par piegādi uz '' Omnivas '' pakomātu, jo piegādi uz pakomātu nepiedāvājam, kā arī šāda izmēra preci nav iespējams ievietot pakomātā, preču apmaiņu ir iespējams veikt ar kurjera starpniecību, vai jebkurā veikalā uz vietas , mēs ar Jums atkārtoti sazinājāmies pēc saņemtas atbildes no reklamācijas nodaļas un vienojāmies par preču apmaiņu un piegādi uz adresi, kas ir bez maksas. Kā arī nu pat sazinājāmies ar piegādes kompāniju, kas precizēja, ka piegāde Jums norisināsies šodien un kurjers jau personiski ar Jums ir veicis vienošanos par piegādes laiku.

K Kaspars Levitis 13.03.2019

Nevajag tagad taisnoties, man bija jazvana uz PTAC lai jus man piedavat kurjeru.