Optimus Mēbeles - Bojājums

Nopirkam stūra dīvānu. Decembrī būs pagājuši 2 gadi. Bet diemžēl ar sūdzībām jau vērsāmies optimus veikalā jau, tad kad nebija pat pagājis gads. Dīvāns novietots viesu istabā, kurā tikai sēž, izguldīti ciemiņi retu reizi. Bet nepagāja ne gads, kad dīvāna apakšā visa beigta, atsperes ārā, saplīsušas. Vietā kur atspiest muguru ārā arī atsperes, kur var konkrēti savainoties. Bet cik reizes esam gājuši jautāt cik ilgi jāgaida uz kkādu atbildi, un ka paies 2 gadi tūlīt, viņi pateiks, ka neko nevar darīt, jo garantija ir beigusies. Nevienam nav interese nākt pretī, un kaut ko lietas labā darīt! Solīja samainīt, vai atgriezt naudu, bet nekas uz priekšu neiet!

03.08.2019

Atbilde no Optimus Mēbeles Support Pārstāvja atbilde 03.08.2019

Sveicināti. Lūgums atsūtīt pilnu informāciju uz e-pastu [email protected] Kur norādāt pavadzīmes, vai pasūtījuma nummuru. Paldies