www.sudzibas.lv Optika Metropole nekaunīga attieksme

SIA Optikas pakalpojumi, Optikas salons Metropole - nekaunīga attieksme

Pasūtījām brilles optikas salonā Metrapole t/c "Raibais suns" Siguldā. Apsolīja izgatavot nepilnas nedēļas laikā(līdz 20 februārim) un informēt par to ar zvanu. Kad bija pagājušas deviņas dienas(22 februārī) ierados salonā pēc brillēm. Lieki teikt, ka zvanu nesagaidīju. Pārdevēja mūsu klātbūtnē sazvanījās ar optiķi un noskaidroja, ka brilles ir izgatavotas, tikai kurjers nepaspēja piegādāt. Kad brilles būs Siguldā zvanīšot. 26.februārī nesagaidījis zvanu ierados salonā. Brilles bija izgatavotas, bet neviens pat nepapūlējās par to informēt. Uz jautājumu kāpēc nevarēja piezvanīt pārdevēja nekaunīgi meloja, ka brilles esot bijušas gatavas jau 19. februārī un viņa personīgi esot par to informējusi.

L lana333 08.03.2013

Pilnīgi nepiekrītu!! Biju šajā veikalā vairākas reizes, gan priekš sevis pasūtot brilles, gan savai ģimenei, apkalpošana laipna, darbs kvalitatīvs, pārdevējas individuāli katru apkalpo, kopā esmu sūtījusi 4 brilles un VIENMĒR esmu saņēmusi ziņu, kad tās ir gatavas un maksimāli aizkavējušās tās ir par divām dienām!
Savukārt autoram - kļūdīties gadās visiem, kas nekļūdās, tas neko nedara!! Tā, ka ja vienreiz gadījās starpgadījums, tas nenozīmē, ka tā ir visu laiku, apdomājeit to!

A Aigars Cibuļskis 08.03.2013

Cienījamā, pārdevēja "lana333", parasti uz anonīmām vēstulēm neatbildu, bet šoreiz izdarīšu izņēmumu, jo esmu pamatīgi aizkaitināts.
Pirmkārt neviens nenoliedz, ka kļūdīties ir cilvēcīgi. Ja Jūs veikalā būtu izskaidrojusi situāciju un atvainojusies iespējams ar to arī būtu pieticis, tā vietā lai nostādītu mani un manu ģimeni muļķu lomā apgalvojot, ka esat informējusi par briļļu izgatavošanu jau pirms nedēļas. Otrkārt - esmu sūtījis daudz brilles citos salonos. Visur vienmēr bijusi ļoti laipna attieksme un briļļu izgatavošana parasti neaizņem vairāk par trim dienām. Šoreiz "iekritu uz Jūsu akciju par lielajām atlaidēm". Varu nobeigumā pateikt vienu: jebkuru medus mucu var sabojāt viena karote darvas. Domāju, ka kopumā salonam Metropole varbūt nav ne vainas, bet šī pārdevēja ir atsitusi jebkuru vēlmi atgriezties pie Jums un nekādā gadījumā neieteikšu to darīt nevienam draugam ne paziņam!
Aigars

L lana333 11.03.2013

Mīļo, cilvēk, Jūs kaut ko pilnīgi jaucat! Es rakstīju, ka arī esmu kliente un esmu pasūtījusi 4 brilles (visas gan ne sev, bet kopā visai ģimenei), nevis, ka es strādāju šajā konkrētajā uzņēmumā.
Es atvainojos, ja kaut kā neskaidri izteicos, bet Jums būtu jālasa kārtīgāk komentāri. Droši vien arī jums gadījušās kļūdas (piemēram, tagad lasot manu komentāru :) ), visi esam cilvēki!

Jauku dienu vēlot, Lana.

U UnaUnaUna 02.05.2016

Neiesaku nevienu no Metropole optika veikaliem.Ne kvalitāte, ne serviss. itin nekā.....

V venditemkt 01.06.2016

Regulāri pasūtu brilles jau 25 gadus dažādos veikalos. Un tās man kalpo gadiem, mainu, jo apnīk, nevis , ka vajag.
Šoreiz izvēlējos Metropoli, samaksāju ar visām tonējošajām lēcām un rāmi ap 200 lati.Teikšu, kvalitāte briesmīga, brilles burtiski 2 gadu laikā izjuka, lai gan ar tām neko nedaru, uzlieku no rīta un vakarā noņemu, atlīmējās rāmis zem acīm apakšējā daļa, kājiņas saplīsa (plaisas plastmasā), kājiņa sagriezusies šķībi, nu tā līdz šim nebija gadījies nekur tik briesmīga kvalitāte par tādu naudu!!! Ir jau atsaucīgi un laipni bez gala Liepājas veikalos, bet kur viņi ņem no kurienes tos rāmjus? No ķīnas?