www.sudzibas.lv Optibet.lv Slikts serviss

Optibet.lv - Slikts serviss

2vi mēnesi speleju optibet.lv katru dienu tiek veikts depozīts speleta pārsvara viena spele book of dead atdeves nekādas vairāk ka 100 depozītu veikums norada par 2 procentu attdevi un par to ka si nav laimesspele. Un pavisam noteikti neviens sim pat neseko līdzi cilvēki. Sakat rekinat līdz katram solim speles neiet runa tikai par depozītu bet par apgrozījumu. Par so var sakt tiesāties.

10.01.2020

O Otis 10.01.2020

Divus mēnešus tu liec likmes, bet tagad tikai esi pamodies, ka kaut kas nedod naudu? : d: d
man tiešām nav žēl šādus cilvēkus, kuriem pat smadzeņu nav, ka nākās šajā visā ''ieguldīt''. Te arī sanāk likumsakarības, ka tie visi kaucēji, kuri gvelž, ka tikai aparāts norijis visu viņu dzīvi, tomēr paši paspēj mēnešiem ilgi lohatronot bez mēra.
Smadzeni ieslēdz!

P Pizģuks 29.07.2021

Bet viņš tikai brīdina, kāpēc janorej?

BondsBonds 10.01.2020

Labrīt. Visas laimētavas eksistē, lai naudu ņemtu.

Senjau vajadzeja likt tiessaiste speles ko spele cilvekiem ka arzemnieki to dara lai vinus necakaretu.

Tik neviens to nelaus

T tieši tā 12.01.2020

es pareizi saprotu, ka sūdzība ir par to, ka tu naudu zaudē totalizātorā/ azartspēlēs un uzskati, ka tevi apmāna?

Sudziba ir par sliktu servisu! Ari krapnieciba tur ir grozaties ka gribat bet ari citiem vajadzetu zinat kas notiek.. Te nav nemazakas uzskatisanas... Vini apmana un ka vel.

Joe Rogans👽 12.01.2020

Kādus 1000$ iegrūst book of dead un neiedomāties nomainīt spēli ir apsveicami

Uzlikt ir viens + apgrozita nauda ko vinne kautvai 5centi ta ari ir tava. Un skaitas ka uzlikta. Aptuveni 5000 apgrozijums un un no ta neka. Cilveki sargat sevi un savas gimenes...

Kapec otra sudziba tika dzesta?