Optibet.lv - Krāpšana

Esmu iztērējusi ap 100 eiro dienā un kāda jēga? Optibet ir cilvēku apmāns. Ruletē gandrīz sanāk vinnēt, bet izmet kļūdu un nevar uzlikt likmi. Bool of ra vispār brīvos griezienus dod reti un ja iedod tie ir kādi 3 eiro. Ļoti vīlusies esmu tajā uzņēmumā. Neiesaku! Un ja dažreiz iedod, tad pēctam vari necerēt, ka vēl dos.

Kolta 02.03.2018

Kas ir 100eur, liec uzreiz 1000eur un pie reizes iestajies ari maznodrosinatajos!

Dainis 02.03.2018

Iesūdziet tiesā savus vecākus, ka laiduši jūs tik netaisnīgā pasaulē, kur pat azartspēlēs nav droša vinnesta..

C critical thinker 02.03.2018

vai tiešām šie cilvēki, kas uzskata, ka azartspēlēs visi laimē, nekad nebeigsies te?

I Ivaritis 02.03.2018

Aaaaaaa kas jums visiem ir? Slimi vai? Tā ir LOTERIJA, LAIMES spēle, nevienā vietā nereklamē un nerāda "nāc un pelni, papildini regulāri savus ienākumus". Ir cilvēki, kas iztērē tūkstošus un neko nelaimē, ir cilvēki, kas iztērē pāris eiro un laimē tūkstošos. Vajag izlasīt noteikumus un vispār saprast ar ko nodarbojies, cirks kaut kāds.

P ParisReizes 21.03.2018

Jēgai ir jābūt tādai ka tu spēlē azartspēles izklaidei, naudas laimesti ir tikai patīkams bonuss.
Varu piekrist tam ka reizēm "sloti" paliek skopi un pie lielām likmēm 3-5 euro par griezienu pie bonusiem neko īpašu neiedod. Book Of Ra maksimālie bonusa griezieni man ir bijuši 60 vienā reizē, taču neko īpašu nelaimēju, bet ir arī bijis kad no 10 bonusiem laimēju ap 1400 euro.
Ja nemaldos tad kopēja atmaksa tieši Book Of Ra ir ~95%, lai kāds vinnētu daudziem cilvēkiem ir jāzaudē, nekad negāju spēlēt ar domu ka nopelnīšu naudu savādāk tas var beigties ar lielu vilšanos.

Z zaplize 26.09.2018

Par online spēļu automātiem
neiesaku spēlēt nevienā no online spēļu automātiem, ja Jums izdodas laimēt,tad ziniet,ka nākošās spēles būs pa tukšo, tā tas ir iekārtots, 11.lv ,ja minimums ,ko var likt likmē ir 10 EUR, tad dažus centus var laimēt, tas pats ar optibet,