Optibet.lv - Krapšana

Sveicināti. Mans vārds ir Agris Logačevs, un esmu optibet.lv totalizātora lietotājs! Pastāstišu jums sīkumos kas notika spēlējot šinī saitā! 27.01.2016
8:49 no rīta spēlēju saitā, sadaļā, kazino speļu aparātus spēli - GUNS'N ROSES, nospēlejot 63 euro man spēlē iedeva brivos griezienus, un spēle uzkārās nezināmu iemeslu deļ, un lidz šim, nēsmu saņēmis savus brīvos griezienus! ! ! Manā uztverē sheit notiek sava veida krapniecība, jo nauda pazaudēta un brivie griezieni ir pazuduši kaut tagad spēli ver vaļā caur manu profilu. Rakstot atbalst dienestam, cenšās novelt vainu uz manu internetu, un gaidot atbildi no PROVAIDERA!!! BUŠU PATEICĪGS, JA JŪS IZSKATĪSIET TO LIETU, UN RADĪSIET RISINĀJUMU! ! ! PALDIES.

B

Ventilators 29.01.2016

Atvaino "Sveicināti. Mans vārds ir Agris Logačevs" izklausās, ka nepareizā vietā esi sācis sarunu. Visticamāk sāc ar atzīšanos par atkarību, jo par 63€ nebiju iedomājies, ka kāds vispār kaut ko tādu var uzrakstīt.

B brakels2 29.01.2016

kaada starpiba pa cik,bet tapat ta ir nauda!!!ne jau seit ir atkariiba jajauc ar princepa lietu!!!

K kazak663 02.02.2017
Воруют деньги со счета без причин

Люди не играйте в Optibet.lv здесь воруют деньги в наглую! работают одни мошенники!Нарушают закон по полной!Куда можно обратится по поводу этого произвола?

K kazak663 02.02.2017

Люди не играйте в optibet.lv здесь воруют деньги в наглую! Работают одни мошенники! Нарушают закон по полной! Куда можно обратится по поводу этого произвола?

I ivoss 12.03.2017

Par optibet online spēlēm varu teikt no savas pieredzes tikai vienu,profesionāli blēži un rūdīti krāpnieki!Vienreiz viņi man neieskaitīja naudu spēles kontā par vinnētajām brīvspēlēm.Labi,norakstīju to uz mana interneta kvalitātes rēķina.Tomēr,kad tas atkārtojās vēl vairākas reizes,turklāt šoreiz tā nebija interneta vaina(jau sen ir pieslēgts optiskais 200Mb/s,kuram pārrāvumi nav)es pieaicināju pazīstamu programmētāju,kurš nodarbojas ar online spēļu izstrādi,lai viņš manā datorā notestē vairākas optibet kazino spēles!Rezultāts ir sekojošs,citēju viņa vārdus.Šis pakalpojuma sniedzējs OPTIBET kazino spēles laikā apzināti un viltīgi apkrāpj spēlētājus!Krāpšana notiek ar speciālas programmas palīdzību,šī programma bloķē griezienus,nepieskaita un noņem naudu!Ar šīs programmas palīdzību kazinu operators regulē spēles gaitu sev tīkamajā virzienā un spēlētājs šeit ir bezspēcīgs,naivi cerot ka spēlē pret kompjūteru,respektīvi robotu,tā nebūt nav.Ja spēļu zālē Fenikss ir vismaz 30% iespēja,ka vinnēsi,OPTIBET krāpniecisko darbību rezultātā nav nekādu cerību,šī programma izslēdz jebkādu iespēju iegūt vinnestu!Esiet prātīgi,NEKAD nespēlējiet online kazino spēļu automātus,sevišķi OPTIBET!
Ja gribat ātrā laikā šķirties no savas naudas,laipni lūgti OPTIBET atjautīgo blēžu pulciņā!

K Krekeris94 24.03.2017

Man spēlējot savienojums pazūd regulāri ,bet nav bijis tāds gadījums ka pazustu kāda brīvspēle vai cents , vienmēr atgriežos tur pat vai sekundi atpakaļ..varbūt tas ir atkarīgs no summas (desmiti vai simti)
manā gadījumā desmiti..

M marchello39 01.04.2017

neviena pozetiva varda

C critical thinker 07.07.2017

tas gan ir nigativi

S simbat2 20.09.2017

Patiešām Optibet ir krāpnieki.iegrūdu 600eiro.spēlēju dažādas spēles,neko nedot tikai ņem nost.šī kazino ir priekš muļķiem.101procents tīrā krāpšana.nekāda atpūta te nesanāks.tas pats kā paņem 600 un iemet papīrgrozā.tas pats rezultāts.