www.sudzibas.lv Optibet.lv Krāpniecība un "spēlē vienos vārtos" ..

Optibet, betsafe un visi citi lv kazino - Krāpniecība un "spēlē vienos vārtos" ..

Dažos teikumos par latvijā licenzētajiem kazino, piem. Optibet... Paskatieties, cik daudzi nelaimīgie tur piedalās viņu akcijas un turnīros, lai iegūtu balvā savus 2 vai 3procentus no 100euro vai 5euro pie 5000punktu sakrasanas, 10euro pie 10tukst. Punktu sakrasanas akciju ietvaros utt. Spēlētājiem der zināt, ka, lai sakrātu 5000tukst punktus akcijas spēlē kazino programmas standarts jeb uzstādījums paredz, ka tu paspēsi zaudēt vidēji 250euro, ar ļoti niecīgu gadījumu izņēmumu.. Tatad atdosi 250euro, bet atgūsi 5euro, taču vairāk kā 90% no spēlmaņiem zaudēs arī to 5u, 10 vai 1000euro balvu kompensaciju, jo turpinās spelet.. Neuzkerieties uz viņu akciju piedāvājumiem, ļoti lēta spekulācija.. Neesmu tikai teorētiķis, esmu praktiķis un daudzu kazino testetajs. Latvijas likumi atļauj kazino īpašniekiem brutāli aplaupīt kazino spēlētājus, tas liktenīgi un neizbēgami pasaka visu par tavām iespējām laimēt lv jebkurā kazino platformā, vienalga vai tas būtu optibet vai triobet, vai betsafe.lv vai jebkurš cits.. Ja nevarat atturēties no spēlēšanas, vismaz lv un postpadomju valstu kazino nespēlējiet, eiropas kazino sistēmās zaudēsiet mazāk, tas ir vienīgais muļķu mierinājums.. Skarbi, vai ne, bet patiesi.. Cerēt uz to, ka būsi retais veiksmīgais ir nožēlojami, turklāt zinot atkarībnieku psiholoģiju apm. 90% no tiem, kas šad tad laimē laimestu tāpat nospēlē.. Izrādās, ka šeit spēlmaņu un kazino cerības sakrīt, spēlmaņi cer uz lieliem džekpotiem vai megalaimestiem, kazino, ka spēlmaņi būs neatlaidīgi un turpinās spēlēt un audzēt mafijas kapitālu.. Ja gribat būtiski ierobezot savu atkarības problēmu, varat sazinaties ar mani.

Papildināts Ekspertu eksperts 16.10.2018

Kazino problēma lv nevar tikt atrisināta, kamēr ar likuma spēku nav pilnībā aizliegta jebkura kazino darbība valsts teritorijā.. Bet vispirms lai valsts aizklapē ciet savu latloto mahināciju kantori.
Attiecībā uz online spēlmaņiem, tur būs krietni ko nopūlēties, bet ilgtermiņā risinājumu sabiedrība iegūs, par to citviet precizēšu..

K kurmiks3 16.10.2018

Nav nekāds jaunums,ka kazino un visādās citās "laimētavās"laimestus iegūst tikai to īpašnieki un viņu lobētāji Valsts institūcijās.Pietiek tikai palūgt kādam žurnālistm palūgt uzrakstīt,ka Anniņa Kuldīgā,vai kur citur ir laimējusi lielu summu,kā cilvēki iet un nospēlē pēdējo naudu.Pastarpināti no tā,labus ienākumumus gūst arī ātro kredītu kantori.

E Ekspertu eksperts 16.10.2018

Piekrītu Tev, turklāt kazino jebkuras valsts koruptīvajai sistēmai ir vajadzīga vietnes, kur "netīro naudu" padarīt par "tīru", valsts varas lielie dūži tur mēdz atmazgāt savu naudu..

A Ampelmanis 16.10.2018

Atkal te viens atkarībnieks nospēlējis visu naudu un "gaudo" :D Esot praktiķis un cēlu mērķu vadīts testē daudzus kazino, ieguldot tur naudu lai pēc tam secinātu, ka kazino aplaupījis. Tad nu pēc tam raksta "baigi vērtīgas", vispār zināmas atklāsmes, cik kazino negodīgs. Gan jau tad, kad parādīsies kāda nauda, atkal "testēs" nākamo kazino.
"Ja gribat būtiski ierobezot savu atkarības problēmu, varat sazinaties ar mani." - Nevari saņemties un vajag kādu, ar ko kopā doties pie atkarību ārstēšanas speciālista?

E Ekspertu eksperts 16.10.2018

Ampelmanim: cilvēk, Tavs viedoklis ir tikai Tavs viedoklis, tāpat kā tikai mans un jebkura cita..

Kā gribi domāt, domā, netiesāšu Tevi..Tikai mazs lūgums nespried par mani stereotipiskās kategorijās, jo Tu taču nepazīsti mani, nedz zini to, ko uzdodies apgalvot un spriest.. Vai Tavuprāt sanāk, ka, ja cenšos atturēt citus no azartatkarībām, man jābūt slimniekam, kam pašam vajag palīdzību? Esmu cilvēks, kas aktualizē ļoti dažādās tēmas un runāju nereti padziļināti, rakstu dažādos portālos gan par sportu, gan par politiku, korupciju valstī, gan par daudz ko citu, ieskaitot tematu, ko pacēlu šeit.. Ja piem. rakstīšu par politiku un par pērkamību, vai tas nozīmē, ka esmu politiķis un korumpēts, absurds.. Tāpat, lai runātu par azartatkarībām un kazino mahinācijām, nav jākļūst par atkarībnieku utt. Tad Tavuprāt esmu arī darbaholiķis, jo reizēm arī sanāk strādāt 14h diennaktī.. :D Jau teicu, nespried par citu cilvēku pēc sevis vai stereotipiskiem pieņēmumiem, labāk izsaki domas par problēmu, nevis nodarbojies ar noriešanu..Mans teksts vismaz liks kādiem aizdomāties, bet Tavs teksts tikai parādīs, kāds esmu atkarībnieks un muļķis tikai tāpēc, ka Tu tā iedomājies un izdomāji. Tātad iedomības problēma liek Tev spriest par otru, ko nezini.. Vai iedomībai arī vajag dakteri, Tavuprāt, cienījamais gudrīti?!

A Ampelmanis 18.10.2018

Ekspertu eksperts: ...esmu praktiķis un daudzu kazino testetajs...
Esmu pietiekami atklausījies gan dzīvē, gan internetā šos tipiskos stāstus: Iegulda naudu (testē) dažādos kazino, krāj kkādus punktus, izdomā laimējošās stratēģijas utt. :D Pēc kārtējās visas naudas zaudēšanas sāk meklēt vainīgos: kazino apkrāpj, likumi vainīgi utt. Sāk apkārtējiem stāstīt, kādi tie kazino slikti, mafija, visi jāaizliedz... kā arī gudri pamāca: "tikai nespēlējiet, zaudēsiet". Kāds es labs, varbūt kādu atturēšu, kāds aizdomāsies... :D
Ekspertu eksperts: ...Latvijas likumi atļauj kazino īpašniekiem brutāli aplaupīt kazino spēlētājus...
Kādi likumi? Varbūt konkrēti nosauksi? Diez vai...
Ekspertu eksperts: ...lv un postpadomju valstu kazino nespēlējiet, eiropas kazino sistēmās zaudēsiet mazāk...
Sanāk, ka eiropas valstu kazino nenospēlēšu visu algu, bet tikai pusi? Fenomenāla loģika! :D
Varbūt tas būs liels atklājums, bet kazino nav labdarības organizācija. Tas ir bizness. Tās nav derības ar kaimiņu, kur uzmetot monētu, iespējas laimēt ir 50/50. Administrācijas izmaksas, valsts nodevas, nodokļi, sava peļņa... + uzkrājuma veidošana lielo laimestu uzmaksām, nozīmē, ka izredzes laimēt ir zem 10% (pat varu pierādīt), attiecīgi tas, ka virs 90% iespējamība, ka naudiņu zaudēsi. Un nav nekāda starpība, kādas valsts kazino. Iespēju % būs līdzīgs. Varbūt izņēmums būs kāds offšorā reģistrēts vai "pagrīdes" kazino, kurš uz kaut vai nodokļu rēķina spēs piedāvāt lielāku laimētāju %. Bet tur ir citi riski: piemēram savu laimestu nemaz nesaņemsi un diez vai kko spēsi pierādīt utt.
Kazino nav finansu problēmu risinājums. Nav iespējams pelnīt naudu kazino, vismaz ilgtermiņā. Ja arī spēlē kazino, ieguldi tik, cik esi gatavs zaudēt (kā jau teicu, iespējamība virs 90%), nevis ieguldīt ar mērķi nopelnīt.
Ekspert eksperts: ...Kazino problēma lv nevar tikt atrisināta, kamēr ar likuma spēku nav pilnībā aizliegta jebkura kazino darbība valsts teritorijā.
Skan jau jauki. Bet kas gribēs, tas tāpat atradīs veidu, kā naudu nospēlēt. Tad ir jāaktualizē tēma, kā noslēgt LV internetu. Ja kazino mistiski izzustu, ir pietiekams piedāvājums - pieprasījums ar citādiem naudas "pelnīšanas"/zaudēšanas veidiem, līdzīgiem kā kazino (binārās opcijas, finansu piramīdas u.c. draņķi). Esi pats savas laimes kalējs un domā ar galvu. Ar varu neviens nespiež nospēlēt naudu kazino.

E Ekspertu eksperts 16.10.2018

Ampelmani, ko tu visiem piekasies? Ir skaidrs, ko ar pamattekstu gribu pateikt, bet tu to pavērs tā, it kā autors būtu idiņš.. Izskatās, ka tomēr iedomības sērga tevi motivē noriet citus.. Tu no tā barojies vai kā? Kāpēc jāpazemo citi? ! Paskatieties cilvēki, ko ampelmanis raksta citur, komentējot citu autoru sūdzības, pārsvarā visur dominē pārākuma apziņa un konteksta manipulācijas, padarot autorus par dumiķīšiem.. Viņam citi ir idiņi, muļķi utml. , bet, kas tad ir viņš pats gudrais starp muļķiem?

K Kažinskis 23.10.2018

Esmu strādājis vienā no minētajiem saitiem. Nav nekāda krāpniecība. Mani pārsteidz tas cik cilvēki ir sašutuši par kazino spēļu negodīgumu. Kā tam biznesam vajadzētu strādāt? Ļaut cilvēkiem vinnēt tikpat cik zaudēt? Tās ir azartspēles, tā nav labdarība. Lielākā daļa zaudē, kāds vinnē, tā tas darbojas. Ja cerēt uz laimestu ir nožēlojami, tad azartspēles nav priekš tevis. Ja vēlies saņemt garantētu lhttps://www.sudzibas.lv/optibetlv/optibet-betsafe-un-visi-citi-lv-kazino-krapnieciba-un-spele-vienos-vartos-c502430#aimestu, tās nav azartspēles.

A Aivis Aivis 30.11.2018

Atbilde slotu darbibu var ietekmet,gan spelu zales gan online casino,tas ir 100%.Tikai to dara tur kur atrodas serveris...sie te Latvijas casino ir siki peškas šajā biznesā...jo viniem praktiski neka nav...visi spelu sloti tiek palaisti no arzemem,kur atrodas serveri,,,,,,,tur ari var maxinet ka patik ar ustadijumiem...neviens vinus nedz parbauda nedz var parbaudit...taka rekinieties pasi,kas ir latvija,vienkarsa bananu republika kuru iedzivotajus var apslaukt,uz urra,,,,,spelejiet arzemju casino,redzesiet atskiribu.

J JNS 22.11.2018

Spēlēju automātus regulāri un apzinos, ka vairumā gadījumu zaudēšu. Es to uzskatu par izklaidi, par kuru ir jāmaksā.

в Владислав 18.06.2019

Man viens kaimiņš regulari apmeklēja Optibet un Olimpic kazino. Mana sieva un ar laiku ievēroja, ka viņam pēc šo vietu apmeklēšanas ir paplašinatas acu zilites. Stāstija, k tur dodot bezmaksas drinkus pat ar balzamu kopā. No citiem esmu dzirdējis, ka viņi liek klāt kautkādas vielas tiem drinkiem, lai tikai sež un spēlē. Mēs sapratām, ka šīs vietas dara visu, lai ievilktu iekšā.
Vel mums piedāvaja tadu lietu kā apdrošinātās likmes un tieši weekendos. Mes attiecamies, jo sapratam, kas ta ir par cilvēku apstradi. Bezmaksas drinki un apdrosin.likmes ir slazds. Lavuška.