www.sudzibas.lv Opteck Krāpšana

Opteck - Krāpšana

Reizi atverot kaut kādu web labu bija smuks apraksts, ka cilvēks no lv, piereģistrējies un sāka smuki pelnīt uz finanšu tirgus. Salicis dažādas bildes, dzīvo jau citā valstī utt. Bet, meklējot pēc viņa vārda uzvārda facebook neko neatradu. Kurš tagad nav sociālajos tīklos, vienīgi pensionāri. Tas jau lika apšaubīt, ka tā tik reklāma. Tad mēģināju, gribējas paprovēt. Piereģistrējos, ātri jau zvanīja kaut kāds aģents. Apmēram lūdzās, lai ieskaitu 250 eur, un, kā ieskaitīšu, man jau uzreiz būšot bonusā vēl 250 eur. Bet protams, tā nebija. Tie bonusi tik sāka krāties. Pazaudējot 250 eur, bonusu uzkrāju ap 12 eur:) minimālais bija 250 eur. Kad pazaudēju, tad protams, zvanīja cits aģents, teica, lai to mācētu, ir jaieskaita 1000, tad ar mani strādās profesionālis. Zvanīja nepārtraukti, sāka jau apnikt. Tad teica, ka arī pietiks ar 250, parādīšot, kas un kā. Kaut gan, pirmo reizi, kad zvanīja, teica, ka viegli esot nopelnīt utt. Beugu beigās, rakstīju, lai man visu izlēdz, likvidē manu kontu. Bet, kad likvidēja, man vēl joprojām novelk, katru mēnesi ap 8 eur, no mana konta, kaut kāda kompānija, svs limited 2082, nicosia, cyp. Zvanīju uz opteck, viņi saka, ka tas neesot ar viņiem saistīts. Ka nezin, kas tas tāds utt. Lai zvanot, meklē to kompāniju, kas novelk naudu. Bet, tas viss sākās, kad piereģistrējos tajā nolāpītajā saitā, opteck.com, ru valodā visi runājoši. Pārsvarā no krievijas, ukrainas. Tāda uzbāzība, lai tik ieksiata naudu, bet, ka man ko vajag, tad pasīvi. Visi aģenti pelnot tādu naudu, ka varot nestrādāt, bet tad jautājums, ko viņi sēž visu dienu pie telefoniem, tāda skaņas apkār, kā 1188, pilns ar aģentiem. Ja visi tā pelnītu, neviens tur nesēdētu. Es personīgi nevienu neesmu dzīrdējis, kurš tur labi nopelna, kāpēc, tad nav reāls cilvēks, kurš ielicis aprakstu, ka labi var pelnīt. Bet gan kāds neliels baneris, web lapā, kur ir smuks apraksts, kā viens labi nopelnījis utt. Uzspiežot to skaisto aprakstu, uzreiz ir reģistrēšanās logs:) ) takā nemaz nedomājiet šeit, ko darīt, viss ir sviests.

N