www.sudzibas.lv Open Credit melīga reklāma

Open Credit - melīga reklāma

Open Credit internetā sludina, ka var papildināt jūsu bankas kontu līdz pat Ls 200 stundas laikā, ka tas ir ātrākais aizdevums internetā un aizdevuma saņemšanai nepieciešams tikai dators un konts bankā. Uz manu telefonisko jautājumu, kādi procenti ir Ls 200 aizņēmumam, Open Credit atbild, ka visi klienti pirmoreiz aizņemoties maksā nulles procentus un katrs var saņemt Ls 200. Šo summu Open Credit sludina, lai pārspētu SMScredit.lv, bet realitātē paiet vesela diena, jo viņi, piemēram, nevar sazvanīt jūsu darba vietu un beigās nevar iedot solītos Ls 200, bet iedod tos pašus Ls 100, ko SMScredit.lv tiešām iedod 15 minūtēs kā solīts.

Tātad Open Credit Ls 200 reklāma ir melīga, turpretī SMScredit.lv rullē, jo izpilda to, ko sludina. Pats to tikko pieredzēju.

D

A Abigaila 24.06.2012

Jā, Open credit, jūsu klienti visi ir jūsu krusttēvi un krustmātes, un viņus baigi interesē jūsu problēmas. Palasot to, kas ir tepat, šajā portālā pret jums, ko jūs paši rakstāt, un kas ir rakstīts pret citām, līdzīgām firmām, gribas vnk saķert galvu un turēties patālāk no jums.

U UldisOzols 06.07.2012

Bet reklāma viņiem izdevusies!
Vairāk ātrie kredīti, kas nav ar melīgām reklāmām http://okredits.lv/

U UldisOzols 09.07.2012

Izvairies no tādām problēmām un izvēlies ātro kredītu no http://okredits.lv/

P prestamo 16.09.2012

Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai jūs parādos un vēlas būt parāda brīvu, nepieciešams bezmaksas hipotēku, uzņēmējdarbības vai personas aizdevumu?
Vai jums ir nepieciešams kredīts par saprātīgu zemu procentu likmi? Vai Jūs interesē atmaksāt savus parādus bez stresa? Vajag parāda konsolidāciju? Personiskās vai biznesa aizdevums? Tad jums ir pareizā vietā, jo vadību Wilcox AIZDEVUMA FIRMis šobrīd sniedzot aizdevumus ar zemu procentu likmi, ar atmaksas termiņu no 1-30 years.if interesē aizpildīt veidlapu un saņemtu atpakaļ pie mums tagad.

Klienta kredīta pieteikuma forma
Fakss: ...
Nodarbošanās: ...
Ikmēneša ienākumi: ...
Vecums: ...
Aizdevuma nepieciešama summa: ...
E-pasts: ...
Aizdevuma termiņš ...
Datums vajadzīgs ...

Ieinteresēti būtu lūdzu, atgriezties pie mums pa
E-pasts: [slēpt]@gmail.com

Sveicieni
Wilcox Davidson

B beaty 11.02.2013

Aizdevuma piedāvājums starp īpaši smagiem
Es esmu privāts investors, un aizdevējs, es esmu jomā aizdevumu un fiziskām personām un uzņēmumiem 10 gadus investīciju, es piedāvāt aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem ir nepieciešama, lai palielinātu produktivitāti.
- Vai jums ir nepieciešams aizdevumu vai investīciju projektam?
- Lai palielinātu sava uzņēmuma biznesu?
- Lai izietu no krīzes?
- Lai finansētu savu nekustamo īpašumu?
Es varu piedāvāt aizdevumus saskaņā ar jūsu pieprasījumu ļoti tuva uz laiku, ko jāvienojas. Es tad teicu, cik daudz jums ir nepieciešams, lai jūsu projektam.
Paldies, ka sazinājāties ar man

R Raimonds21 01.06.2013

Varu tikai piekrist daudz kam, kas teikts iepriekš. No otras puses, open credit ļauj aizņemties vairāk nekā citi patēriņu kredītu uzņēmumi. Ja naudu vajag uzreiz, tad ir daži triki kā aizņemties vairāk nekā būtu iespējams normālos apstākļos. http://www.vivuscredit.lv/open-credit viss ir sīki un smalki aprakstīts. Bet, ja ir izvēle, labāk neaizņemties vispār.