www.sudzibas.lv Latvijas Onkoloģijas centrs Neprofesionāla attieksme pret pacientu

Latvijas Onkoloģijas centrs, onkoloģisko slimnieku aprūpes iestāde Latvijā. - Neprofesionāla attieksme pret pacientu

Es pat nezinu ar ko sākt jo es šoka no ārstu attieksmes man ir pazina kurš ir smagi slims ar kakla vēzi pēdējo stadija ko onkoloģijas centra atklāj esot aparstejam, decembri viņš iegulas slimnīca Rīga Gaiļezers, saka ārstēties pagāja deviņas diens viņu nos slimnīcas, raksta un pie izrakstīšanas no ārst seko teksts, ja tev nebūs naudas ko samaksat par slimnīcu 78.00 eiro atpakaļ vari nebraukt, mēs neārstēsim . Jutājums vai tas ir normāli? zinot ka tas cilvēks var nomirt un viņam ir vajadzīga tā ārstēšana, viņš tagad guļ uz gultas un gandrīz neceļas viņš ir diezgan trūcīgs un viņam nau tas naudas ko samaksat par slimnīcu ko darit šad situācija? vai tā ir normāla ārstu attieksme? ka rikoties vai ārsti vispār var tā atbildet šada situācija ja cilvēks ir smagi slims un atteikt ārstēšana?

J

A AnvoyT 21.02.2018

Nav iespējams saprast uzrakstīto.
Gadījums notika Decembrī, un tagad ir Februāra beigas. Nav ne ārstējošā ārsta uzvārds, ne konkrēts laiks. Ko Jūs vēlaties iesākt pēc trim mēnešiem?
Bet ja saprotu pareizi, tad šeit runa ir par ārstniecību stacionārā un par uzturēšanos slimnīcā ir jāmaksā visiem. Samaksa ir jāveic par gultas vietu, nevis ārstēšanu, jo onkoloģisko slimību ārstēšana Latvijā ir bez maksas. Bet cik zināms, pastāv iespējas par stacionāra pakalpojumiem norēķināties ar pēcapmaksu vai pa daļām. Ja ir tik traki, tad taču ir arī sociālie dienesti, kas var palīdzēt rast finansiālu risinājumu. Pieņemu, ka ir notikusi kļūda komunikācijā ar personālu. Nav arī īsti skaidrs, kā situāciju pacients centies risināt un ko medicīnas personāls skaidrojis. Vajadzētu sūdzību uzrakstīt normāli un saprotami, citādi nav skaidrs vai tiešām ārstniecības pakalpojumi atteikti vai pacients nobijies no tā, ka par stacionēšanos jānorēķinās.

J Jānis 21.02.2018

Ieejot aptiekā arī neviens nedos zāles, ja ieiesi un pateiksi ka esi trūcīgais bet man vajag zāles! Tādi jautājumi jārisina caur sociālajiem dienestiem. Tā kā šeit dakteriem un slimnīcai pārmetumi nepamatoti!

J Janis211 21.02.2018

Kapec arts var izrakstit no slimnicas ja vajadziga arstesana un pateikt ja tev nava naudas ko samaksat atpakal vari nevraukt mes nearstesim sanak tad ja man nava naudas tad mierigi vari mirt nost un visem pie kajas

F Fraxinus 21.02.2018

Ja ar naudiņu tā trūcīgi, tad, lai badojas un pielieto urīnterapiju. Sliktāk nekā pašreiz noteikti nebūs. Cilvēks var pat izveseļoties.
A bet tiem, kam ir nauda, lai rij antibiotikas un skrien uz starošanām. Vismaz maciņš vairs tik ļoti nespiedīs.