www.sudzibas.lv Ondo maldināšana

Ondo - maldināšana

Īsti neliekas pareizi ondo.lv reklāma par kredītiem.Liekas ka tā ir cilvēku maldināšana un likšana cilvēkiem domāt par to ,ka vajag aizņemties pat tad kad viss ir saplānots un atdošana ir viegla. Jo kā redzam reklāmā tad parādas divi bērni un viņš saka,ka tie ir negaidīti izdevumi...bernu gaida taču deviņus mēnešus-nesaprotu ,kas tur negaidīts...vai šī reklāma,liek pārdomāt to vai vajag pēcnācējus tieši tagad???Vai saka-pacieties-tagad ņem kredītu-tas būs tavs bērns.....

K

Ontūns 22.10.2014

Piekrītu. Ondo reklāma ir nekorekta un pamudina cilvēkus vieglprātīgi ielīst parādos, lai vēlāk paliktu bez plika graša pie dvēseles. Visi šie "labdari" ir tikai augļotāju kantori, kas parazitē uz naudas grūtībās nonākušo rēķina.

A Auseklis 23.10.2014

cik noprotu, tad šo augļotāju biznesa ideja ir iesmērēt pēc iespējas vairāk kredītu, un protams lai cilvēks nevarētu laicīgi atdot un tad sākas pats interesantākais. Savs kredītpiedzinējs kurš uzliek lielus izdevuma procentus un tad arī nakamais solis, apķīlāšana -tikšana pie taviem īpašumiem un rezultātā, aizņemies 300 e un zaudē dzīvokli kuru ūtrupē nopērk savs nejaušs garāmejošs džeks.
Tāpēc arī šo augļotāju gada bilance ar 1500% peļņu, kas mērāma miljonos !

Likumsargs 27.10.2014

Cik man zināms, tad šī kompānija vēl nevienu kredītu nav izdevusi! Esmu 19 "slepenos pircējus" sūtījis. Visiem ir atteikts. Lai gan 15 bija ar "tīru" kredītvēsturi, 2 bija ar tiesu darbiem par nepamatotiem līgumiem, 1 kam vispār nav neviena kredīta un tikai viens bija ar sliktu kredītvēsturi!
Uz jautājumu par atteikšanas iemesliem- atbilde "Uzņēmuma iekšējā kredītpolitika". Lai gan noteikumos paši raksta, ja vēršas individuāli pa telefonu vai e pastu, tad tiek paskaidrots atteikuma iemesls!

Atnāk šāda atbilde:
Paldies par Jūsu vēstuli!
Informējam, ka kredītpolitikas nosacījumi ir uzņēmuma iekšējie nosacījumi, kas nevar tikt izpausti.
Šobrīd nevaram piedāvāt Jums aizņemties.
Ja Jums rodas papildu jautājumi, lūdzam sazināties ar mums.

Sazinoties ar ondo.lv individuāli. atnāk identiska atbilde!

Izskatās, ka būs jāsāk dziļāk pētīt šis aizdevējs!

J jurijsd 28.10.2014

Tieši tāpēc vajag vispirms salīdzināt aizdevējus, nevis bezjēdzīgi uzķerties uz reklāmas trikiem. Es personīgi ik pa laikam aizņemos, bet vispirms salīdzinu kādā no kredītu salīdzinātājiem, piemēram, http://upcredit.lv, vai kādā citā populārākajā. Vismaz ērti var apskatīt vajadzīgās lietas - procentus, pirmais bez maksas utt, un tad tikai aizņemties.

Likumsargs 02.01.2015

Noskaidroju lūk ko:
ondo neaizdod naudu tiem, kam ir kredītsaistības ar SMS Credit vai Vivus! Viņiem ir savstarpējs sadarbības līgums noslēgts! Tā kā netērējiet savu naudu šim aizdevējam, ja jums ir saistības ar augstākminēto aizdevēju!

R Raimonds21 10.05.2016

Likumsargam taisnība, Ondo, Smscredit un Vivus pieder tam pašam 4finance, kas tos sadalīja trīs daļās (trīs sia), lai gadījumā, ja PTAC uzliek kādu sodu, pārējie varētu turpināt darboties.
Atsauksmes var apskatīties http://kredit.lv/ondo-lv-atsauksmes/ bet tas vairāk izskatās pēc vērtējuma.

J Juris 20.10.2017

Ondo .lv panemu kreditu,darba aizkveja algu,vienojamies ka tada datuma nomaksasu,maz ta ka lieli soda procenti un ielika paradnieku registra,bet pac labakais ka nomaksaju kreditu a no registra nenoņema.Uzzinaju pec kada laika ka nau nonemts?Zvanu lai noskaidrotu kapec ta,vel melo ka viss ir nonemts. Pec zvana uzreiz nonema.