www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss

Omniva - Slikts serviss

Saskāros ar nekorektu un ļoti nelaipnu omniva klientu apkalpošanas operatores darbu! Lai atrisinātu radušos situāciju, operatore bravūrīgi liek viekt atkārtotu e-pastu ar iztrūkstošo informāciju, kuru telefoniski nemaz neminēja par vajadzīgu! Turpmāk noteikti sadarbošos ar dpd pakalpojumiem, jo uzskatu ka darbiniekam ir jāzin iespējamība, ka klients sūtījumu veic pirmo reizi un var nezināt visas nianses, tā vietā saņemu operatori, kura nevēlas atrisināt situāciju un veicināt klientu sadarbību ar šo uzņēmumu, tiešī pretēji, izpelnās, lai šo uzņmēmumu izslēdz no redzes loka un meklē citas alternatīvas!

14.02.2019

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 14.02.2019

Sveiki!

Atvainojamies Jums par sagādātājām neērtībām.
Ja klientu atbalsta centram ir nepieciešama kāda papildus informācija situācijas risināšanai e-pasta veidā vai telefoniski, tā tiek prasīta no klienta.
Nekādā gadījumā mēs nevēlējamies Jums sagādāt neērtības. Mūsu interesēs ir tikai palīdzēt Jums kā mūsu klientam.

Ar cieņu, Omniva

really? 14.02.2019

Tak visi vinju darbinieki jau stuuri raud,ka tagad zaudejusi viegli aizkaitinaamu klientu, kuram patiik radit problemas tur,kur vinu nav un sudzeties par neko!
Gaidisim drizuma tavu jaunu sudzibu par dpd! :D