www.sudzibas.lv Omniva Slikta apkalpošana

AtrisinātaOmniva - Slikta apkalpošana

Neizmantojat Omnivu kā piegādātāju no kāda internetveikala, apkalpošana - briesmīga!
Šodien uz manu telefonu atnāca īsziņa, ka man ir pienākusi paciņa. Aizejot uz pakomātu un ievadot kodu, man parādīja "Tāds sūtījums nepastāv." Nolēmu iet uz mājām un sūdzēties Omnivai. Rakstīju čatā, zvanīju, neviens čatā neatrakstīja pēc 4 stundām un neviens neatbildēja pēc 3 zvanu mēģinājumiem, kuri ilga 10 minūtes katrs. Omniva pilnīgi ignorē zvanus un čata funkciju.

Pakomāts: Omniva Rigas Dzelzavas ielas Mini RIMI
Sūtījuma nr.: CE369098254EE

30.12.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta viensbetnullets 31.12.2020

Problēma ir atrisināta.

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 31.12.2020

Labdien, mums no sirds žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šāda veida situāciju.

Šobrīd lielā sūtījuma apjoma dēļ uz e-pastiem atbildes tiek sniegtas iespēju robežās.

Šādos gadījumos, lūgums pārliecināties vai sūtījuma saņemšana notiek pie īsziņā norādītā pakomāta, kā arī vai tiek ievadīts īsziņā norādītais durvju kods.

Uz doto brīdi redzam, ka sūtījums ir piegādāts.

Ar cieņu, Omniva

Life_is_life 30.12.2020

Paslaik suta naudas izkrapsanas sms no itka Omniva