www.sudzibas.lv Omniva Slikts serviss un apkalpošana

Omniva - Slikts serviss un apkalpošana

Uzņēmums omniva mani slikti apkalpoja, un vēl jo projām gaidu savu sūtīju un neēsmu sanēmis
savu paku, cc342851109ee
varu pateikt to ka uzņēmums dara to lai ietekmētu klientiem un nedarītu neko labu un pakas pazūd kā nozagtas
esmu pakas sanēmēs Jānis Buteiķis
un paku savu gaidu jau nedēļa būs kā kā neēsmu sanēmis, esmu gatavs kaut vai tiesā sūdzēt, ka es pasūtu paku pa 1099. Euro un nauda pakāsta un paka arī kā zemē iemesta
jo pasūtīju telefonu un neēsmu sanēmis, kauns par uzņēmumu omniva

04.04.2020

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 06.04.2020

Labdien!

Labdien!

Vēlamies informēt, ka Jūs esat publicējis nepatiesu informāciju par Omniva pakalpojumu.
Jūs esat komunicējuši ar Omniva klientu atbalsta centru, un apstiprinājuši, ka Jūsu sūtījums tika piegādāts laicīgi uz Jūsu norādītu saņemšanas pakomatu. Šodien ir ceturtā diena, ka sūtījums netiek izņemts no pakomata. Jūsu sūdzība norādīta summa pārsniedz īstu pēcapmaksas summu.
Esam no savas puses personigi sazinājušies ar mūsu bankas pārstāvjiem, kuri apstiprināja, ka maksājums netika ne veikts, ne rezervēts.
Mēs personigi ar Jums sazināsimies šis dienas laika.
Aicinām Jūs sazināties ar savu banku. Informējam, ka gadījuma, ja sūtījums netiks izņemts no pakomata 7 dienu laika no ievietošanas briža, tas tiks atgriezts atpakaļ nosūtītajam.

Ar cienu, Omniva