www.sudzibas.lv Omniva Pazudis sūtijums

Omniva - Pazudis sūtijums

Pazudis sūtījums ar kodu cf023900798ee. Izsūtīts no Jēkabpils uz Madonu. 08.12.2020. Zvanu uz omnivas apkalpošanas centru neviens neatbild 20 minūtes gaidīšanas režīmā. Sūtīju e - pastu atbildes nav. Ļoti esu vīlies par šo uzņēmumu. Nevienam neiesaku.
P. S. Arī iepriekš ir bijušas problēmas. Prece atnākusi cietusi. Acīm redzot paciņas tiek mētātas

22.12.2020

Papildināts Arturs Cepuritis 22.12.2020

Tel.nr. 29496931

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 22.12.2020

Labdien, mums no sirds žēl, ka Jums ir nācies saskarties ar šāda veida situāciju!
Par šo situāciju tika informēts sūtījuma nosūtītājs, jo viņš ir atbildīgs par sūtījuma iepakojumu un tā saturu.
Gribam vērst uzmanību, ka šāda veida sūtījumus ar mūsu starpniecību nedrīkst sūtīt, tas ir arī atrunāts mūsu noteikumos.

Ar noteikumiem varat iepazīties šeit: https://www.omniva.lv/public/files/failid/omniva-pm-noteikumi-ar-labojumiem_LV-WEB.pdf

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām!

Ar cieņu, Omniva

J Janis.d 23.12.2020

Tas uznemums jau no 08.12 ir miris neatbild

K KāpostuTītenis 26.12.2020

Jau 12 dienu paka uzradās “pie kurjera”, bet klientu centrs saka, ka nezina, kas un kur. Mājaslapas čats tiešām miris. Priecīgus svētkus visiem, kurus piekāsa Omniva. Neaizmirstat iesniegt iesniegumu par pazudušu paku.