www.sudzibas.lv Omniva Nozaudēts sūtījums

Omniva - Nozaudēts sūtījums

Labdien, 12.06.2020. Nosūtīju divas vērtīgas pakas, kuras diemžēl tika nozaudētas. Omniva uzņemsies atbildību tikai gadījumā, ja tikšot uzrādīti pirkuma čeki. Atvainojiet, bet nezinu nevienu, kurš gadiem vāc čekus ar domu a ja nu omnivai ievaigas. Katrā ziņā piesaistīšu pac, jo viens ir tas ka nozaudē, bet otrs vēl sākt smieties par klientu ir nepieņemami. Abu paku kopējā vērtība bija 219.99€. Ļoti nelaipna arī bija apkalpošana pa telefonu, kad 12diena pēc pakas pazušanas zvanīju lai pieteiktu, ka paka nozaudēta man sieviete atcirta rupji pretī, ka paka ir noliktavā - vnk gribējās pateikt tad piecel savu pakaļu un ej viņu meklē nevis marinē. Sūtījuma piegādes laiks ir 2dd nevis 12. Protams, ka abas pakas ar galiem, bet omnivai vajag sūtījuma čekus, lai varētu kompensēt sūtījuma saturu. Tiešām ļoti slikts serviss.

27.06.2020

Z

Pacco_al 27.06.2020

Kā redzams vadība netiek galā ar šo uzņēmumu, vienkārši jāziņo Igaunijas akcionāriem par katru šādu gadījumu. Tā saldo PR atbilžu rakstīšana jau ir noriebusies. Ja valdes priekšsēdētāja nevar ievest kārtību, tad kā tagad moderni ir pieņemts teikt - meklē jaunus izaicinājumus citā vietā.
NU cik var.!

V vitols 28.06.2020

Ja jau paka zudusi, tad jau varēja kompensēt.
Neizskatās tik trūcīgi!