Omniva - Bojājumi

Jau otro reizi veicu sūtījumu caur omniva, un kārtējo reizi šīs kompānijas strādnieki savu darbu dara stipri pavirši un manas preces brutāli salauž! Esmu lieciniece, kā puiši izņem preces no pakomāta un tas brutāli iemet busā no 3 m attāluma, kur savukārt uz jautājumu “kāpēc jūs tā metat preces” vīrietis atbild “kāda man tur darīšana”? Un tieši šādā darbība tika saplēstas klienta mantas. Savukārt lai cik un kā būtu iepakots, omniva neko nesedz, viņi atrod 101 attaisnojumu lai tevi atšūtu! Savukārt tikai ar omnivu esmu iegājusi mīnusos. Noteikti izvēlēšis labāk sūtit caur pastu.

22.08.2020

Atbilde no Omniva_Latvija Pārstāvja atbilde 22.08.2020

Labdien!

Mums ir ļoti žēl, ka Jūs esat saskārušies ar šādu situāciju.
Ja Jūs interesē detalizēta informācija konkrēti par Jūsu sūtījumu, aicinām sazināties ar mūsu klientu atbalsta centru, zvanot uz numuru 27042424 vai rakstot uz e-pastu [email protected].
Mēs centīsimies Jums palīdzēt un atbildēt uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

Ar cieņu, Omniva

T Taisnīgums99 22.08.2020

Preces vajag labaak iepakot.

S Sintija_ 23.08.2020

Ja es slikti iepakotu, tad noteikti nerakstītu te! 🤣🤣🤦🏻‍♀️

Džozefīne 23.08.2020

Un pastā Tavs sūtījums pazudīs kā parasti tas notiek, un varēs atkal sūdzēties, ka slikti.

S Sintija_ 23.08.2020

Kā parasti? Nu nezinu, man nekas tur nav pazudis! 🤣🤣🤣

A Artūrs Dante 23.08.2020

Esmu Omniva pakalpojumus izmantojis ļoti daudz reižu - vienmēr viss ok.
Nepaveicās, katrai kompānijai mēdz būt promoškas. - vai varbūīr sūdzības autors kāds dpd vai citas kompašakas "menederis" ? :)