www.sudzibas.lv Omes bode neesmu saņēmusi preci

Omes bode - neesmu saņēmusi preci

Iemaksāju naudiņu par trim tievēšanas līdzekļiem ,tagad nav ne preces ne naudas,galvenais tas ka neatbil uz e-pastu kad rakstu un telefona numurs arī neatbild,rāda ka ir izslēgts vai ārpus zonas,diemžēl man naudiņa neaug kokos,un gribētu vai nu preci vai naudu atpakaļ

Atbilde no Omes bode Support Pārstāvja atbilde 01.06.2018

Labdien, Marika.
Mūsu piegādes termiņš ir 10 darba dienas! Jūs savu pasūtījumu veicāt 24.05, ja rēķins tika apmaksats tajā pašā dienā tad piegādes termiņš ir līdz 07.06.

Veiksmīgu dienu!

S Saulīte 01.06.2018

Ne pirmā sūdzība īsā laika posmā par šo veikalu.

Pacco_al 05.06.2018

Ne pirmā, bet visas tādas dīvainas, it kā kāds kūda.

J Janina Lazda 23.06.2018

omes bodei neesmu saņēmusi sūtījumu,samakssāts jau 15.05. 2018.g.,kā rīkoties,uz zvanu vienreiz atbildēja,ka viņa esot slimnīcā,ka nevarot man palīdzēt,laikam man būs jādodas uz policiju,lai atgūtu vismaz naudu 20.60 eiro,pagājis jau mēnesis, vairāk.Mans pasūtījumsM-349345-6395

J Janina Lazda 05.07.2018

Nekādas atbildes līdz šai dienai,kurš atbild par šī veikala darbošanos,vai kāds var sniegt atbildi.

G Gita Freimane 18.07.2018

Sveiki! Kŗāpnieku bodīte...ņirgāšanās par cilvēkiem.Un cik tādu cilvēku nav iekrituši. Arī es esmu pasūtijusi preci no šīs bodītes 19. jūnijā, Arī naudiņa tika pārskaitīta 20.jūnijā uz doto rēķinu. Ļoti naski tika apstirinats pasūtijums, tikpat naski tika atsūtīts rēķins, nu jau ir 18. jūlijs, bet prece tā arī nav atsūtīta, kaut rakstīts prece tiek izsūtīta 5-10 dienu laikā. Var rakstīt uz e-pastu cik gribi,atbildes nav,var zvanīt cik vēlies. Bezkaunība no šīs bodītes.