V vita 31.01.2009

Nav taisniiba, jau gadus 8 apmekleeju sho salonu un esmu ljoti apmierinaata ar fizieres Allas un pedikiire Andzelas darbu. Ja viens meistars neprot savu darbu, tas nenoziime, ka arii citi ir slikti.

N nastja 31.01.2009

Lai nu kāds meistars trāpās arī labs, bet čekus gan šis salons nelabprāt dod.Vairāk gan tas attiecas uz Omar zobārstiem.Cenas ļoti augstas, kvalitāte slikta, plus vēl čekus negrib dot.

J jucis 01.02.2009

man arri nepatiik sis salons...vispaar daudzas pazinas ir suudzeejusaas.
man bija atgadiijums ar solaariju, iegaaju un palika nepatiikami...apkaart bija nesatiiriits un pilns ar matiem, fui.

R rencis 01.02.2009

Ko var gribēt no salona, kura īpašnieks ir afgānis...Domā, tikai kā savu biznesu bīdīt, bet absolūti citu neko tālāk neredz, kur nu vēl nolaidīsies līdz tādam līmenim, ka ies pētīt matus solārijā.
Nez, ko par`šīm lietām domā attiecīgās inspekcijas?

M Marek 03.02.2009

A ko jus gribat musu laikos?!

D dsgds 03.02.2009

Šis kantoris jau vienmēr izcēlies ar dārgām cenām un nekvalitatīvu darbu.Mūsu laikos vajadzētu domāt, kā noturēt klientus, nevis tos aizbaidīt.

D Darja 03.03.2009

Я работала в этом салоне и почему-то столько нац кадров там не было.Оказывается что все просто прятались? В салон в основном ходят русско язычные, а пишут только по латышски. Я имею в виду Настю и Ирку. Мне даже странно. А может это те самые безрукие мастера пишут которые потом сбегают не прощаясь? И куда же Вас потом приняли.

V Vika 06.04.2009

Mne toze ne ponravilosj v omare, rabotatj ne umejut a ceni zagibajut takije sto volosi seveljatsja. Ja nasla vpolne prilicnoje mesto i po cene a glavnoje po kacestvu., toze v Vecmilgravise i mastera otlicnije i teperj ja v omar ni nogoj/

D Darja 02.07.2009

Что Вы говорите по какой цене? Годов этак 90-х. Сейчас везде цены подскочили и на товар РВН повысился. Может Вика вы в другом государстве живёте?Кто вам будет по старым что-то делать? И за дёшево о качестве можно поспорить. У меня из КOЛОННЫ клиентка была.Волосы сухие пережжённые и жёлтые.Похоже блондинку хотели сделать.Каждый салон свои цены ставит не потому что так хочет.Это или Брэнд или аренда сумасшедшая, или всё подсчитано, причём не парикмахером.А если вам ваши доходы не позволяют так идите в колясочную или на дом.

V Vika 28.09.2009

Darja ja prosto viskazivaju svoje mnenije potomu sto klijentom omara bila pocti god, prosto schitala sto u menja sloznije volosi no kogda s menja v poslednij raz za prostuju strizku vzjali kak za pokrasku ja prosto psixanula! I posla v drugoje mesto, i kstati ne v koljasochnuju! I pri chem obaldela ne ot cen, a ot kachestva! takogo na mojei golove jese ne delali, ja vishla iz salona i svetilasj ot schastja!prosto vsje poznajetsja v sravnenii.zelaju udachi!

R rocs 28.09.2009

Briesmīgs kantoris.
Mana paziņa tur strādāja.
Nenomaksāti nodokļi, minimālā alga uz papīra, nav ne atvaļinājuma, ne slimības naudas.
Strādā tur internacionāls kolektīvs, gan latvieši, gan krievi, gan ebreji, gan baltkrievi, gan ukraiņi.
Īpašnieks tiešām maz ko sajēdz no tā, kas nepieciešams salonam un zobārstniecībai.Viņam interesē tikai, lai nauda ripo.
Cenas arī augstas.Administatores lec agstāk par saviem dibeniem un vēl māca kā strādāt tiem, kas tiešām ir izglītība un diploms.

O omar 06.02.2010

Без комментариев.Мастера ВСЕ высокой квалификации, администраторы прекрасно выполняют свою работу.

I inga 06.02.2010

cenas normālas, par kvalitāti neko nevaru teikt, jo neesmu apmeklējusi.

O omar 07.02.2010

Мы рады своим клиентам, которые выбрали нас.За 10 лет работы их не мало.Спасибо Вам за ваше доверие. Антиреклама это тоже реклама.

O omar 19.02.2010

Новинка в салоне "OMAR".Новый солярий ERGOLINE ADVANTAGE 400. TURBO POWER., по ценам старого солярия.Акция с февраля до 1 мая. ЖДЕМ ВАС!!! 5мин.-1ls. 10 мин.- 1.80 ls. 15мин- 2.30 ls 18мин.- 2.90 ls.

O omar 19.02.2010

Мы ждем вас.

A Andzela 06.03.2011

I soljarij vash otvratiteljnij...

R ragana33 27.10.2014

Pirms apmekleju salonu ommara vecmilgravi, es viniem pazvaniju.administratore atbild krievu valoda. Uz maniem jautajumiem, ko uzdevu latviski neprata atbildet. Salona liku kimiskos ilgvilnus.kas nakamaja diena jau vairs nebija. Mati sabojati, bet rezultata nav.

A atlansweiss 06.12.2015

Ar frieziera darbu esmu apmierināts, protams teisa visus vienlidz labi un lidzigi. Protams vajag pierakstities bet ta eju no rita puses ja nevar pienemt pieraksts uz pec pusdienu. Darba sludinajumos ari redzeju ka friezieri mekle. Par krievu valodu parasti saku latviski bet ja nesaprot varu runat ari krieviski, tas vairak atkarigs no pasa cilveka ja grib tad saprot.

I Ilze Gvozdeva 16.05.2023

Bijam omara ar meitu strādāja tiesam samoučka ka augstāk minets jauna meitene Sintija. Prasiju karē apgrieza podu uz galvas bērns nelaimīgs. Bijam 14.05. 2023