www.sudzibas.lv OMAR Neejiet strādāt uz šo kantori!

OMAR - Neejiet strādāt uz šo kantori!

Uzmanieties no šiem darba devējiem!Alga tiek maksāta aploksnēs, nav apmaksāts atvaļinājums, jāstrādā garas stundas, darbiniekus neciena!Atrodas šīs kantoris Vecmīlgrāvī, un filiāle Mangaļos.Skaistumkopšanas salons un zobārstniecība.Īpašnieks no Afganistānas.

J

O Olga 27.04.2008

gribēju pievienot - cenas dargas (tādas centra nesatīksi) un padarītais...

L LauraMilzkalna 29.04.2008

Tā tiešām ir briesmīga vieta. Izskatās pēc kaut kāda ūķa

D Dina 20.05.2008

А вам хозяин нужен или парикмахер? На сколько я в курсе, хозяева нестригут и некрасят. Или это просто национальный вопрос? Мастера то вам нравятся?

L Lunda 26.06.2008

Piekriitu Dinai. Tur ir ljoti laba friziere Liiga un cenas tur tadas pashas kaa citur.

R Romeo 02.07.2008

Šito rakstiņu autorei vajadzēja ielikt portālā www.tavsdarbs.lv, lai citi darba ņēmēji zina kā pret darbiniekiem izturas šajā uzņemumā! Tur var uzzināt par attalgojuma lielumu katrā konkrētā uzņēmumā, vadības attieksmi pret darbiniekiem un arī kā tiek maksāta alga - visa oficiāli vai daļa ploksnē.