www.sudzibas.lv Omar Nadžib Uzmanieties no šī darba devēja!

Omar Nadžib - Uzmanieties no šī darba devēja!

Uzmanieties no šī kantora!
Patlaban viņi meklē jaunus darbiniekus!
Jāstrādā būs garas stundas, nebūs nekādu sociālo garantiju, alga uz papīra minimālā, atvaļinājuma naudu nemaksās.
Ar nepatiku tiek izsniegti klientiem čeki par veikto darbu.īpašnieks uzskata, ka čeki nav jādod un visādi mēģina atrunāt darbiniekus tos dot pēc iespējas mazāk.
Sludinājums šeit:http://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/stomatologist/jpbnf.html

A Aldžakirs 03.03.2011

Tas taču ir pilnīgi normāli, jo musulmaņi kristiešus ir tirsā drātuši mūžu mūžos, un tā tas arī būs.

J Jānis 03.03.2011

Atrodi tgd darbu ar sociālajām garantijām un, kur maksā augstāk par minimālo, forši ka V-milgrāvī jāpiesakās :D

A Arvo 04.03.2011

Nu tad Jāni, uz priekšu, piesakies, ja esi zobārsts vai zobārsta asistents.Nenovēlu savam ļaunākajam ienaidniekam!pēc šī kantora gan VID gan Darba inspekcija raud...

č ČangalsPleška 04.03.2011

U 4ernozopova hotela rabotu najti!Pri 4em sdaetja mne u indusa! Uda4i vo vseh tvoih na4inanijah!

K kaamis 21.03.2011

vispār jau tur tās krievushkas pat griezt normaali nemaak. vairakreiz mani tur apcirpa kaa taadu aitu un galeejo urlu nevis taa kaa es gribeeju. tas tapeec ka vinjaas NJIHUJA nemaak latvieshu valodu!

T Teo 31.05.2011

Joprojām viņi meklē darbiniekus, naivus muļķus, kuri pašīs arī brīvdienās, sviests pilnīgs!Loģiski par to, ka jāstrādā gan sestdienās, gan svētdienās, gan arī svētku dienās, piemaksas nekādas nav.Tas musulmanis jau mūsu svētkus neatzīst, tikai izkalpina un savāc piķi!

M moov 08.06.2011

Tas kaktu kantoris vēl nav nobankrotējis?Man tajā kantorī reiz friziere strādāja, aizmuka, jo ne vella nemaksā, materiālus pērk pašus lētākos, cenas augstas, kvalitātes nav.

J Jānis 05.10.2011

Omar, tas jau pamatīgi pēc turka ož, jo arī tādi gājieni kā turkiem, no lētākā sūda izspiest maksimumu naudas
tātad neiesim turp, lai klapē savu bodīti ciet un skaistu taciņu atpakaļ uz turieni, no kurienes nācis