Olympic Casino - Personals

Labdien! Biju daudz dzirdējis ne tās labākās atsauksmes par Ogres Olympic Cazino nolēmu pārliecināties.Vienu nedēļu iebraukāju uz šo iestādi un secinājumi nebij no labākajiem, nevarētu teikt par visiem darbiniekiem, bet pret 3jie ir būtiskas pretenzijas tas jau ir rādītājs. Ienākot iekšā kā jau visās iestādēs laipni un smaidīgi, bet tas ir tikai ārējais apvalks...Mazliet pasēdēju pie galdiņa, pēc tam uzspēlēju azartspēles diezgan daudz dzirdēju un redzēju lai varētu izdarīt secinājumus.Personāls ir gana laipns, bet tai pašā laikā ļoti ļoti uzbāzīgs, kas spēlētajam traucē "izbaudīt" spēles garšu. Pasarg dievs nāksies pateikt kādu asāku vārdu un tu jau esi melnajā sarakstā. Pie visa tā ja piedraudi ka uzrakstīsi sūdzību, par tevīm atklāti ņirgājas atcērtot, ka vari jau rakstīt tāpat jau visas sūdzības no rīta izskata paši darbinieki un atlasīti... Tas tā ironiski, bet fakts.Otrām kārtām biju liecinieks vienam incidentam, starp klientu un personālu, tiku diezgan šokēts un secinājumi izrieta paši no sevis, to ka klients kurš principā nodrošina darbinieku algas tiek uzskatīts, kā paši pērs. Darbinieki izsakās par frīkiem...Tā var gari un bezgalīgi... Secinājums ir viens ja ir iespēja neieteiktu Ogres filiālē iegriesties... Ir daudz citu līdzīgu vietu kauns un negods šīs iestādes vadītājam, ja par tādu viņu var nosaukt.Neprofesionālākie darbinieki manā skatījumā; Jūlija, Karīna, Artūrs... Tie ir, kas man visvairāk iekrituši atmīņā ne no tās labākās puses.

M Mierinsh 17.06.2015

ok, kur bilde?