www.sudzibas.lv Olympic Casino Krāpšana,maldināšana,nepatiesa apmelošana

Olympic Casino - Krāpšana,maldināšana,nepatiesa apmelošana

Olimpk apmekleju jau no pašiem pirmssākumiem ventspilī,nekad nekādu problēmu nav bijis.sākas vis pēc izspēles kas notiek visos olimpik.konkrēti ventspilī ceturtdienās,noteiktā laika posmā,spēlejot vismaz par noteikto minimalo likmi obligati ir jaizkrit noteiktam skaitam,noteiktas naudas summas.septembra izspēlē kur bija jaizkrīt trīs summām,izkrita tikai divas,visi redzedami,ka izspēles laiks drīz beigsies palielinaja likmes,bet izspēlei paredzetais laiks beidzas un viens no paredzetajiem 3 laimestiem neizkrita.olimpiks paziņoja,ka tas nekas traks nav un tas viens no trīs laimestiem tiks pievienots nākošajā izspēlē,nākošajā bušot četri. Bet tā jau ir pa visam cita izspēle un tur pēc nedēļas jau ir pavisam citi cilveki,un apkrāpti jau bija tie kuriem nenotika izspēle,tā,kā bija janotiek.tika uzrakstits azartspēļu inspekcijai iesniegums,bija ari inspekcijai zvanits,kura arī pastāstija,ka vienai izspelei ar nākamo nekas nevar būt kopējs un ja bija jabut trīs vinnestiem tad tā arī vajadzeja būt.septembrī,oktobrī olimpikā norisinājas akcija,jasakrāj uz bonusa kartiņas noteikts punktu skaits un tiec nākamajā līmenī(silver).tos punktus sakrāju,bet karti pateica,ka nedos,jo neesmu lojals,velkot uz kašķi un kūdot apmekletajus pret klubu,tikai nelojāls paliku pec tā ziņojuma inspekcijā,tā ir tīrākā apmelošana un apkrāpšana,jautāju ja jau biju nelojāls,tad kapec visu laiku līdz pašām beigam sūtijat sms-sakrājiet 6000punktus un dabusiet silver,lai dabutu 1punktu jaapgroza 4.50eur(tas nav maz).rakstiju e-pastus,ļoti dauz, neviens neatbildeja,ignoreja,kamer sazvaniju,pēc vairākam nedeļām,teica,ka stundas laikā atzvanis-,atzvanija,neaceros ko teica,kas viņš bija bet teica,ka tiks sazvanits klubs un pateikts lai mani nelaiž iekšā.no inspekcijas arī decembrī bija lēmums,ka vainigi olimpiks ir,un esot izteikts bridinajums,aizradijums un viņi esot problemu atrisinajuši pieliekot to neizkritušo laimestu nākamajā izspēlē,kautgan pirms tam paši stāstija ka tās ir divas atsevišķas izspēles ar citiem cilvēkiem.rakstijām inspekcijai vairākas reizes ar jautajumu,kur lai vēršamies,ja nepiekrītam tam aizdomīgajam lēmumam,pilnigi neko neatbild,kautvai vareja uzrakstit,ka viņiem tas neintresē,bet nekā,tieši tā pat kā olimpik,rakstu uz olimpik vairākām e-pasta adresēm,bet nekā,pilnigi ignorē un jūtas ka viņi var visu.jūtos apkrāpts,apmelots,un beigas vel ar kāju pa d...u un aiz durvīm.kur ,lai vēršos,policijā? Par kluba personālu tikai to labāko,itkā jau ir daudz citu klubu,bet tas ir netaisni,viņiem liekas,ka viņi drikst darit ko grib un ja kads ver vaļā muti tad viņš nav lojāls.(mute vērās vaļā tikai un vienīgi par tēmu un ja viņi neko lietas labā nedarīs iešu lidz galam.)

15.12.2018

A aicis24 15.12.2018

Vecīt aizej labāk pie kāda ārsta, kurš tev palīdzēs tikt vaļā no tā atkarības.Man brālēns dēļ azartspēlēm jau ir pazaudējis ģimeni un visām kredīt iestādēm ir parādā.Atceries automātos, nekad neviens nebūs vinnētājs.Es ar tai ellei esmu izgājis cauri un par laimi tagad vairs nespēlēju.Labi vienreiz gadā ieeju ar draugiem,bet vairāk par 20€ nespēlēja.

M mellene28 15.12.2018

Te jau neiet runa par atkarību vai parādiem,nejau tas ir labi ka tur iet,bet tā jau nu tiešam nav kāda sveša cilveka darišana,kam iet un kam neiet.runa jau iet tur par kautko pavisam citu.pievilina izkrāp naudu un pārmet pāri.rīko,kautko uz naudu,pašiem rodas kļūda,bet uztaisa,ka tā tam jabut,un pectam tevi vel apmelo,uztaisa par vainigo.te neviens nesūdzas par zaudeto naudu parastā dienā,bet ja ir kādas akcijas,izspēles,tad tām ir jabut tādam,kādas viņas ir paredzetasun tur nedrikst pateikt radās kļūda,jo vis notiek uz reālu naudu.es piemēram neuzskatu,ka es drīkstu kādam teikt lai viņš iet ārsteties un neapmeklē tādas iestādes,Tas nav labi,bet tā ir paša darišana.

M mellene28 15.12.2018

Tad jau sanāk piemerm superbingo,ko spēlē ļoti daudz cilvēku,visi daudzie tūkstoši saperk biļetes un kad pienāk izlozes diena visiem pasaka,ka biļetes var mest ārā un izloze šonedeļ nenotiks,tehnisku iemeslu dēļ,jo tam kam bija jasamaksā par elektrību viņš to vienkarši cilvecisku iemeslu dēļ aizmirsa izdarit,riskejiet un pērciet biļetes uz nākamo izlozi,varbut notiks,tas piemēram. Nejau tai olimpikā tas apkrāpiens notika vienam cilvēkam,tas notika ar visiem kas piedalijās tai izspēlē (minimālā likme 5centi un ievietota bonusa kartiņa)

Z Zoyy 15.12.2018

Labāk neiet uz tādām iestādēm vispār un nekādu problēmu!

M mellene28 15.12.2018

Skaidrs,ka labāk neiet,bet tas katra paša ziņā,bet ja tu ej un tevi konkrēti ap...š un tu neko nedrikst darit,ja nē esi nelojals.

B BK 15.12.2018

Piedot, bet tikai slimi cilvēki spēlē azarspēles.

M mellene28 15.12.2018

Neviens tev neliek spēlēt.nepatīk nespēlē,kam patik un nerada problemas,lai spēlē,ļoti vienkarši.bet ja kāds nesaprot par ko ir sūdziba lai nekomentē.

B BK 15.12.2018

Ej ārstēties muļķe tāda.

RAMONA👀 17.12.2018

Mellene, sorry, bet Tavas atrunas liecina par Tavu atkarìbu. Normāls cilvēks nemaz nezin kurā dienā, kurā laikā ir kkādas izspēles!

M mellene28 18.12.2018

Vaitad es teicu,ka neeju uz turieni,?visi saprot,ka tie kazino ir galigā pakaļā,bet atļauj tādiem pastāvēt.legāla krāpšana. Sūdziba jau nav par to,kad kāds kautko ir nospēlējis un tapec kazino vainigs.sūdziba ir par to,ka viņi var rikot akcijas,izspēles utt...un viņas nepildīt un viņiem par to nekā.

RAMONA👀 18.12.2018

Bet runa kopumā ir par to, ka cilvēks sūdzas par kazino. Un ar tādu atkarību. Jēzus. Vnk neej, nezaudē tur naudu un nebùs te jāraksta. Punkts.