AtrisinātaOlimpic casino - Krapšana

Spēlējot daudzus gadus, ne vienu reizi neesmu vinnējis Jackpotu. Esmu aicināts izmantot Olimpic ID karti, lai piedalītos mistiskai izlozei, un spēlējot ar to, ne vienu reizi 5 gadu ilgumā, nevinnēju. No tā iztiek, ka reklāma neatbilst patiesībai. Vai komisijas pārbauda zāles? Kurš var ietekmēt uz šo globālo valsts iedzīvotāju krāpšanu?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta neviens neapkalpo 14.07.2022

Jautājums atrisināts. Man paskaidroja, ka jackpotu iegūst tikaj veiksmīgākie.

N

N Noboby 05.02.2020

Tev ir lielāka iespēja ka uzkritīs uz galvas klavieres, nekā vinnēsi savu sūda jackpot. Tu ej un izbārsti savu naudu visur un tad sūdzies par to? Vienīgais kas var palīdzēt tad tiešām ir ārsti

N neviens neapkalpo 05.02.2020

Piedāvājums ir piedāvājums. Ja reklāma neatbilst patiesibai, tu uz reiz vacies ārstēties!? Interesanti.

V VilnisBanga 05.02.2020

Iesaku aiziet uz azartspēļu un izložu inspekciju un uzrakstīt "atlūgumu". Būs lielākais džekpots, ko vari šajā sfērā izcelt. :))))

N neviens neapkalpo 05.02.2020

Un vēl lielākais jackpots iegūst katrs no Rīgas iedzīvotājiem ja "atlūgumu" paņems azartspēļu pārstāvji.

Saivii 05.02.2020

ietekmeet taadas iestaades varat tikai juus un mees visi vienkaarshi neejot uz turieni!

BondsBonds 05.02.2020

Lielāka iespēja ka tev divreiz iespers zibens, nekā laimēsi loterijā/džekpotā. Tas ir fakts, pierādīts.

Joe Rogans👽 05.02.2020

Kam tev to jackpot? Tāpat sabarosi atpakaļ automātiem

A Armands Petrovs 28.02.2020

Sēdēju Olimpic spēļu zālē kas netālu no Āgenskalna tirgus, spaidīju automātu te man meitene atnes 190 euro un saka jums izkrita džekpots kaut kāds tur. Un vēl pāris reizes tā ir bijis, tiesa summas nelielas, tās kas tūkstošos reti izkrīt laikam. Dzirdēju ka lielo jakpotu reiz pāri 280 tūkstošiem latu Harlamovs no Comedy club ziemassvētkos dabūja 12 vai 13 gadā.