www.sudzibas.lv Ololo.lv Manipulācija ar cilvēkiem//Media Trade/DGR group

Ololo.lv - Manipulācija ar cilvēkiem//Media Trade/DGR group

Labdien. Vēlos brīdināt tautu par šo lēto iestādi,kas apvārdo cilvēkus.Tātad. Nopirkām televizoru,protams,pēc 1,5 gada viņš sabojājās un nestrādāja ne skaņa,ne attēls. Nu ko,daudz nedomādami vērsāmies Ololo.lv veikalā ar prasību sniegt garantijas remontu...un tad sākās...Ololo mūs sūtīja uz Ziepniekalnu,tur itkā labojot televizorus,aizbraucot uz Ziepniekkalnu mums atbildēja ka tur neko nelabo,mūsu priekša meistars sazinājās ar veikalu un jau dzirdējām cik ļoti neprofesionāla ir veikala darbība,jo viņi pat nezināja,ka toshiba markas televizorus tur nelabo,izrādās,ka viņus vispār nekur Latvijā neremontē...Nu tad atdevām televizoru veikalā,viņi sūtīšot pie ražotāja,atbildēja,ka 35 darba dienu laikā jābūt. Nu pagāja jau šīs 35 darba dienas,mēs zvanījām jautāt kas tur notiek,vai jau ir gatavs vai vispār tiek remontēts uz ko ololo operatore atbildēja: neko nezinam mēs esam tikai starpnieki,televizors atrodas Polijā un viņi arī gaidot,vīrs jautāja,vai šie "profesionāļi" var sazināties ar ražotāju,lai mēs zinātu vai labo vispār vai tv tur tikai stāv,uz ko viņā atbildēja,ka nē viņa nevar,jo šis veikals esot tikai starpnieks,principā mēs esot nopirkuši tv no Polijas,bet viņi tikai piegādājuši. Radās jautājums...kur tad mājas lapā ir minēts? Kapēc par to informē tikai problēmsituācijā?Saruna beidzās-nekā..Pagāja kopā jau 45 darba dienas,zvanam atkal,sieviete klausulē saka sazinieties ar DGR group un prasiet informāciju viņiem *viegla atkratīšanās. Lursoft mājas lapā meklējot kontaktus redzam,ka tāda firma kā DGR group ir slēgta jau šī gada 30.martā un šīs firmas norādītie telefona numuri ir tieši tie paši uz kuriem mēs jau zvanījām jeb tā saucamais ololo.lv veikals,jeb juridiskais nosaukums Media Trade,zvanam atkal stāstam visu šo,uz ko sieviete atbildēja,ka jā viņi ir pārpirkuši šo firmu,taču mēs naudu no viņiem atpakaļ nedabūsim,mēs to varējām dabūt no slēgtās firmas,esam nokavējuši. Un viņi nenes atbildību par DGR group klientiem. Radās jautājums- tad kādā sakarā pieņema TV uz garantijas remontu,ja viņi nenes atbildību par slēgtas firmas klientiem? Un otrs,ja sieviete labi zināja,ka DGR group ir slēgta firma,kapēc teica,lai mēs sazinamies ar to firmu? Bardaks! Zvanam atkal,sakam,ka vienīgais ko gribam ir saņemt kaut kādu informāciju kas tur notiek ar to TV un cik tālu ir process..Un tad viņa atbildēja,ziniet Jūs tādi neesat vienīgie,kas zvana šajā jautājumā,līdz ko būšot kaut kas zināms tā viņa došot mums ziņu. Saruna beidzās. Tā protams,TV mēs neesam dabūjuši atpakaļ, naudu mēs nedabūsim atpakaļ, kā arī garantijas remontu sākam atpšaubīt vai tāds vispār notiek,jo redz, Polijā tur nevar ne ar vienu sazināties,kas liek,domāt,ka šī ir vieglākā iespēja no mums atkratīties! Iepriekš bijām iepirkušies reizes 3-4,tagad lai es vēl kādreiz kaut ko pirktu no šī veikala-paldies nē! Riebīga attieksme,apvārdošana un ļoti iespējams krāpšana. Klaja cilvēku mānīšana.NEIEPĒRCIETIES ololo.lv vai pozitivaisveikals.lv

K

B Beisbolzzz 17.07.2015