www.sudzibas.lv Olympic Casino Slikts serviss!!!

Olimpic casino - Slikts serviss!!!

Bojā nervus, krāpj ar solījumiem, neko nedara lietas labā.Man bezmazvai katru dienu nāk īsziņas ar ielūgumiem uz kazino, bāra atlaidēm utt. Viss būtu forši, JA es vēlētos tās ziņas saņemt. Mēģināju atslēgt sūtot sms, nesanāk, jo esmu ārzemēs. Zvanīju uz norādītajiem tālruņiem, bet man tikai uzsola, ka būs labi, pārstās sūtīt un tad atsūta vēl kādu ziņu pēc laika. Cilvēk, nereģistrējieties kazino, nespēlē tur un vispār to iestādi vajag aizvērt. “Spēļu zāle”, jeb “Zaudētava”, tik daudzi ir pret, bet bizness zeļ un plaukst. Kaut jūs bankrotētu, Olimpic un citi ! TIKAI PROT NERVUS BOJĀT, pat ja tur nespēlē!

O

"jo esmu ārzemēs" - lai atpelnītu naudu, ko pazaudēja Olimpic casino. Tāpēc uzmanieties - azartspēles izraisa atkarību un var ļoti negatīvi ietekmēt jūsu finansiālo stāvokli!

Vladimirs Ļеņins 19.05.2018

Un kam šī sūdzība noderēs? Prātīgs cilvēks jau pirms tevis zinās, ka tādos mēslos nav ko pīties, bet muļķis tāpat tevī neklausīsies un kāps uz tiem pašiem grābekļiem.

UglyTruth 21.05.2018

Зайди в настройки своего акаунта и отключи отсылку всех промоушов на мыло и мобилу, cirvis.