Olegs Selivanovs - Krāpšana

Kā jau variet noprast no 7 iepriekšējām sūdzībām par šo cilvēku - viņš ir krāpnieks. Tikai gribēju padalīties ar informāciju, kā cilvēks mani apzaga, izkrāpa naudu kas bija paredzēta materiālu iegādei un neizmaksāja vajadzīgo naudu santehniķim, flīzētājam un gāzes katla meistariem. Noteikti neiesaku sadarboties ar šo mazo sūdu. No sākuma škiet nekaitīgs. Sevi iepazīstināja ar citu uzvaŗdu, lai internetā nevar atrast. Kā iedosiet avansu, tā pazudīs, būs ļoti kvalitatīvi un ticami attaisnojumi kāpēc darbus nevar turpināt. Ja arī kaut kas tiek darīts, tad bērnudārza līmenī. Vienīgais ko viņš pats mācēja izdarīt ir izvākt būvgružus un izslaucīt grīdu, pārējiem "darbiem" bija noalgojis strādniekus, kas izskatās pēc cilvēkiem kam vienkārši dzīvē nekas cits nav atlicis. Nesaktoties uz izkrāptajiem līdzekļiem šis itkā "kvalitatīvais darbs" ko veica noalgotie darbinieki bija pilnīgi bezjēdzīgs un nederīgs, tas viss bija jāpārdara.
Par šo cilvēku policijā jau ir vairāki iesniegumi un tie turpina augt. No tā īsti nekādas jēgas nav, jo ja arī tiesas prāva tiek vinnēta un tiesi izpildītāji piespriež viņam atmaksāt nodarīto - tas nenotiek, jo mazajam sūdam nekā nav. Dzīvo īrētā dzīvoklī uz draudzenes rēķina, oficiālu ienākumu nav, tikai visu laiku stāsta par kaut kādiem mistiskiem objektiem no kuriem tuliņ ienāks nauda.
Ja ir vēlme uzzināt kaut ko sīkāk droši variet kontaktēties.

Работяга 13.12.2017

Jums janiem vel kreditu lai pabeigtu maju, jo neviens latvija par velti nestrada, tads likums cilvekiem jamaksa kautko lai butu ko est..

Работяга 13.12.2017

Es zinu daudz darbadevejus kuri apzaga savas uznemumus lai sacelt sev maju, vinus nesoda, kapec stradniekus jasoda...