www.sudzibas.lv OKarte okartes bezvadu internets

OKarte - okartes bezvadu internets

iegādājos okartes bezvadu internetu šā gada sākumā, izvēloties diennakts fiksēto maksu, t.i. 1Ls 24 stundās.
pirmās 10 dienas biju vairāk vai mazāk apmierināta, zona tad bija, tad nebija, bieži savienojums pārtrūka vai neslēdzas iekšā. Pēc pirmās kredīta papildināšanas sākās brīnumi. papildināju kontu vakarpusē pēc 17:30, savienojums bieži pārtrūka un slēdzas ārā tikai ap 23:00 nebija nekādu problēmu.Savienojums bez traucējumiem bija līdz nākamā rīta 09:47, un tad ļoti cien. okarte katru rītu man asūta sms ar tekstu:Piemerots datu parraides atruma ierobezojums. Lai to atceltu, iegadajies 1GB papildu datu parraides apjomu, nosutot AP uz 29202010. Si iespeja maksa Ls 1, 00.
Pilnīgi neko nevar izdarīt līdz plkst.16:00. Kā tad sanāk, ja es izvēlos vienu noteiktu maksu, bet beigās par iztērēto naudu nav iespējams saņemt pakalpojumu dienas laikā, bet tikai vakarā un naktī, kāpēc vēl jāpiemaksā papildus nauda?
Mīļie cilvēki, izvēlaties citu bezvadu internetu tikai ne okarti, nebūs beigās ne pakalpojuma, ne naudas, tikai sačakarēsiet veselību. Taupiet savu naudiņu un izvēlaties citu pakalpojuma sniedzēju.
OKATRES BEZVADU INTERNETU NEIESAKU.
KRĀPNIEKI.:(

I

K Klients 15.01.2011

Piekrītu Bomzim, par Tele2 internetu! Būtu labāk naudu likuši aparatūras uzlabošanā, nevis savās debilajās paštīksmajās reklāmās! Mums ir viens miljons klientu, nu tad vienu atrēķiniet!
Atbalsta dienestu sazvanīt arī ir vesels piedzīvojums, kamēr tanī galā izdomā pacelt trubu, tikmēr mobilajam jau akumulators tukšs!

A AnGos 15.01.2011

vispirms apskaties vai nav iespejams atjaunot tava usb modema programmu., varbut problema ir tur!

E Evelīna 16.01.2011

Atbloķē un liec iekšā cita operatora sim karti.

K Klients 16.01.2011

Viss ir atjaunots, bet nekas nemainās! Tie kas lieto zz internetu savu pulķi var atjaunot caur tele2.lv mājaslapu.

http://www.tele2.lv/internets/modema_uzlabojumi.html izvēlamies sava usb modema modeli, spiežam "Atjaunināšanas instrukcija" un tālāk vadamies pēc instrukcijas

Q QWE 16.01.2011

Bomzis: Tu gan esi reāls čaiņiks - Okarte ir LMT pakalpojums.

L liene74 17.01.2011

tam internetam uz 24 stundām ir datu ierobežojums - 30 megabaiti, pēc tam ir ierobežots ātrums. Izklausās, ka esi to pārtērējusi.

M Mustang88 08.05.2012

Tak ko jus ar to dienakts tarifu labaak nedeljas, ja daudz izmatos tas ir izdevigaks. protams es ari neesu okartes piekritejs tas ir lens un sad tad ir tikla problemas, bitei ir labaks aaatrums, ja lieto citu modemu tad ari nau tiikla problemas. Tika viens liels miinus tas ir dargs, proti runaju par prieksapmaksas netu, nevis pa problematiskajiem liguma netiem!

M mario 22 21.04.2013

ja skatās pēc naudiņām 1 ls 24 stundas, vai nevajadzetu būt diezgan masīvam netam 30 ls menesī reāla nauda