O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola - Skolai ir ļoti zems līmenis!

Skolai ir ļoti zems līmenis! Bieži vien stundas nenotiek un regulāri skolotājas kavē stundas sākumu. Šī skola ir ar mākslas novirzienu bet pasi skolotāji kas vada šīs stundas slinko un neko nedara! Ir bijuši gadijumi kad skolotājas ieliek atzīmi par neko... Daudzi skolotāji atļaujas pat apsaukāt skolēnus, un pazemot tos skolas vai klases priekšā... Ir bijuši gadijumi kad skolotājas piesevinas naudu. Skolai ir ļoti daudz jāpērk visādas speciālas krāsas utt.+ jamakasā skolai katru mēnesi 3 ls + klases fonds 1 ls (katru menesi) . Skolā notiek ik pēc 2 gadiem vasaras nometnes. Un pagāšsjā reizē nometni vadija 3 skolotāji no šīs skolas (šie skolotāji lietoja alkaholu) un nomentne vairāk līdzinājājas kara armijai. Katru dienu berniem bija jānoiet 8 km uz jūru un atpakaļ... skolotāji nļvāva neiet. Skola arī naw pietiekami droša! Vienreiz stundas laikā uzkrita uz bēnu galvām uzmetums no griestiem, nekas netika darīts un skoleni turpinaja mācības. Skolas apkārtne arī nav droša bieži vien kāds no skolēniem tiek aplauīts skolas apkārtnē. Vēcāki padomājiet vispirms vai jūsu berns spēs paciest šo skolas nolaidību!

S smerč 12.05.2010

atbilde absolventei-nesapratu kāpēc piemini skolēnu attieksmi, ja runa ir par naudu, ko prasa???Kāds sakars skolēnu atteicībām ar vecāku kabatām?Tavas sekmes tiešām ir tik labas?Kāpēc tad Tu vārdu -nav-raksti tā kā kaķītis saka-nau, un arī pieeja jautājumam Tev ir nesakarīga un neloģiska, būsi par sekmēm samelojusies.Psihologs arī Tu esi vāja diemžēl...

S smerč 20.06.2010

Kas par glaunu soc.pedagogu šeit strādā, atrisinās visas Jūsu un Jūsu bērna problēmas...Tāka nesapratīsiet ko nu darīt...Uzmanieties, viņa ir ļoti taisnīga un izturās ļoti ''KOREKTI''.Stulba BĀBA

M mamma 05.07.2010

Skola ir lieliska, direktore vienreizēja, un attieksme pret bērniem kā pret saviem.
Skolai ir ļoti laba aura un skolotāji brīnišķīgi.
Šeit jāpabrīnās par tiem vecākiem kuri ir neapmierināti, tad jau labāk mainīt skolu ja kaut kas neapmierina.
Mans dēls beidza 4 klasi un ir laimīgs tur mācīties. Zinu ka laidīšu šajā skolā arī pārējos savus bērnus, jo esmu pārliecināta ka tur tie būs drošībā.

K Krista 10.07.2010

Kurš skolotājs tev, Liene, tā ieriebis? Izskatās, ka latviešu literatūras jeb fizkultūras. Kad izaugsi liela un iemācīsies pareizi rakstīt, tad arī varēsi izvērtēt, vai ir no tevis cilvēks iznācis, vai čiks. Skola ir normāla, jo sastāv ne tikai no skolotājiem, bet arī skolniekiem!!?

G GG 10.07.2010

Izlasot pretenziju pret skolu, šķiet, īsta šausmu vieta...
Es gan tomēr atļaušos nepiekrist. Mans dēls mācās šajā skolā un ir ļoti apmierināts ar skolu. Arī man pašai šī skola, skolotāji un direktore šķiet ļoti jauki. Ja kādam radušās kādas problēmas tās tak var atrisināt pārrunājot tās ar skolotāju vai direktori.

S skolniec` 10.08.2010

skola ir viena no vislabākajām Rīgā, manuprāt, pat visā Latvijā !
es nedomāju, ka šitā `nolikt` skolu ir prāta darbs !

praktiski visi skolnieki ir apmierināti ar skolotājiem, un skolotāji ar bērniem !

jā, tas apmetums krita [kā par brīnumu tieši manā sporta stundā], bet kas par to ? skola ir veca un līdzekļu maz !

PAR ŠITO VĒL TIKS DAUDZ RUNĀTS, TICI MAN, LIENE, TICI MAN !
mūsu skola tev vēl murgos rādīsies !

- skolniece, kas mīl skolu

S smerč 11.08.2010

vauū, cik laba direktore, nu vnk brīņišķīga...Cien Gg tieši Tev gribu pateikt, ka tas ko iesaki par nelaimi tika darīts, vajadzēja vnk izņemt bērnus un miers, labāk nebūtu runājuši.Ne jau tikai Liene, te ir daudz neapmierinātu vecāku...Es zinu ka daktere, kas gāja uz skolu ilgus gadus arī tagad šo skolu atceras ar šausmām, viņa teica ka nevienā skolā nav tā tikusi pazemota-ne tajās kur pati gājusi, ne tajās, kur tika laidusi savus bērnus.Cik man zināms, viņa vairāk uz šo skolu neies
Tiku ar daudziem bēdu brāļiem aprunājies, tākā skolniec, Liene ir tikai iesākusi šo atklātības diskusiju...Žēl, ka daktere atsakās vairs pat par šo skolu runāt, jo gribot aizmirst

š šoks 12.08.2010

skola ir lieliska .. un skolotājiem ar nav ne vainas!!! pašai direktorei cepuri nost par to kā viņa cīnās un dara lai būtu labi un jauki!! pati savu krustdēlu vedīšu uz šo skolu jo pati tur mācījos un uzskatu ka šī skola bērniem var daudz dot.. gan sapratni par dzīvi, mākslu un uzvedību!! skolotāji visi ir ļoti pretīmnākoši ! varētu daudz un dikti rakstīt labu... ne velti katru gadu uz Ziemassvētku pasākumiem daudzi absolventu ierodas lai atkal pabūtu savā bērnības laikā un novērtētu katru!
un runājot par nežēlību .. tas ir atkarīgs no paša bērna un vecāku audzināšanas spējām.. arī bērnam savā vecumā ir jāciena skola un tās skolotāji kaa arī vecāki.. ja pa grūtu un slinko tā jau cita runa...

S smerč 15.08.2010

interesanti-vai pedagogiem vecāki ir jāciena vai nē???????Kā bērns var cienīt skolu, ja redz ka viņa vecākus neuzklausa un neciena?Pedagogi ir iesākuši čīkstēt par savu naudu, bet aizmirsuši par darāmo darbu!!!uN PIRMAJĀS RINDĀS-tieši ši skola ar visu savu galvu-veltījums "šokam"Padomā pirms vedīsivai spēsi izturēt...Es neizturēju, kaut arī neesmu no kliedzējiem, bet izveda gan, neskatoties uz to ka es visu laiku biju cienījis pedagogus, bet nu zinu ka tie var likt arī smagi vilties

M mamma 17.09.2010

Tiešām zems līmenis. Izvēlies citu skolu!

N Nezināms 15.10.2010

Labi, skola ir pietiekoši laba, bet nu kas pie velna? Kas tās par idiotiskām cepurēm, kuram tās vajadzēja? Lai ''skolas galvām'' biezinātu maciņu? Šādi gadījumi tiešām ir tik zemiski no skolas puses, galvenais tas, ka uz sporta stundu viņas pat nevajag vilkt. Un dizains...Mums ko, vajadzēja tās nopirkt, lai viņas mētājās kaut kur mājās?

M mamma 20.10.2010

tiešām direktore izturas tik labi, tik labi, tās cepures tak tāds biznesiņš vien ir. naudiņa tak kat kā jānopelna... direktorei interesē tika pašas slavināšana. Vai tad tā nav ko?

D dželtenais 24.10.2010

skolai tiešām nav ne vainas, tikai direktorei biežāk vajadzētu ieskatīties "spogulī" žēl tiešām žēl, ka skolu direktori netiek rotēti, kā piemērām darbinieki VID. skolā lai tā ietu līdzi laikam un būtu progress ir jānomaina direktore... skola tak nav modes kabinets kur pielaiko cepures, tad ir nu gan modes salons, tikai par skolēnu sekmēm tiek piemirsts

A Anna 30.10.2010

Diez, ja nebūtu direktores Štolceres, vai kāds vispār zinātu par tādu Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolu, ko? Nedomāju gan... Un vispār, žults nesaturēšanas gadījumā, lūgums vērsties pie ārsta - gan jau palīdzēs! ;)

D Dace 30.10.2010

Reti laba skola! Iesaku! Nenožēlosiet! Direktore lieliska un lielisks viss personāls! Katru bērnu atbalsta un pazīst pēc vārda! Ģimeniska atmosfēra! Uz skoliņu manas abas meitas dodas ar prieku, mīl šo skolu, daudz radošu pulciņu un ierastās mācības stingras, prasības augstas. Un cepurēm ar nav ne vainas, bērni lika tās galvā klases ekskursijās, kas bija jauka solidaritātes zīme. Kādām māmiņām šeit rakstītājām, tik tiešām, der paskatītīties uz sevi spogulī!

N Nezināms 03.11.2010

Negribu strīdēties, bet es gribu teikt, ka visas klases neņem tās cepures līdzi, nedz ekskursijās, nedz vēl kādās aktivitātēs. Varu galvot, ka pus skolai viņas mētājās vienkārši mājās, vai tad nepietiek ar tiem skolas krekliņiem? Cik atceros, par tām cepurēm vajadzēja maksāt 3 Ls, man piemēram liekas, ka tas ir stipri pa daudz.

P.S Tikko padomāju, tad jau sanāk, ka ik pēc 2 gadiem jāpērk jaunas krāsas cepure, ne? Baigi izdevīgi nopelnīt.

M mamma 03.11.2010

Dace 30-10-2010 vai tad man būtu jākaunas ieskatoties spogulī? Tu domā ka Štolcere ir topmodele vai skaistuma etalons? pēdējā laikā izskatās apvēlusies, kā tik tur nav pie vainas tās nelaimīgās cepures ar to savākto skolnieciņu naudiņu ...

J Jokdare 03.11.2010

Vai-cepures daargas un kreklinji arii...Varbuut var pamainiit skolinju uz A.Pumpura pamatskolu Kengaragaa, nav taalu no siis skolas.Tur buus obligaatas skolas formas un ne taas leetaakaas, dizains arii ne no modes nama.Pie mums ir izveeles briiviiba.Pamatizgliitiiba ir obligaata, bet apmekleet tiesi O.Kalpaka Riigas Tautas Dailamatu pamatskolu un peec tam suudzeeties-nu tas gan nav obligaati.Un par tiem pazemotajiem un aizvainotajiem vecaakiem, stiepjams jeedziens.Vienam nepaslavee vinja beernu tik biezi kaa vins iedomaajaas un jau spuras gaisaa, citam ne tajaa tonii kaut ko pasaka-atkal probleemas.Nervozi esam, dikti nervozi.Vai tad pedagogi nav cilveeki?Stresaini var buut vecaaki un beerni, bet skolotaajam jaabuut no azbesta, taa laikam?Cik biezi vecaaki pasi netiek galaa ar savu mazo palaidni vai superiigo pusaudzi?Nu un klasee taadu personiibu ir 20 reizu vairaak, plus vecaaki un radinieki ar savaam ambiicijaam...Patiesi apbriinoju cilveekus, kuri straadaa par skolotaajiem!

D Dace 08.11.2010

Ieskaties savā dvēseles spogulī! Bet ko nu tik par augstām lietām! ...

I i. 09.11.2010

forsi