O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskola - Skolai ir ļoti zems līmenis!

Skolai ir ļoti zems līmenis! Bieži vien stundas nenotiek un regulāri skolotājas kavē stundas sākumu. Šī skola ir ar mākslas novirzienu bet pasi skolotāji kas vada šīs stundas slinko un neko nedara! Ir bijuši gadijumi kad skolotājas ieliek atzīmi par neko... Daudzi skolotāji atļaujas pat apsaukāt skolēnus, un pazemot tos skolas vai klases priekšā... Ir bijuši gadijumi kad skolotājas piesevinas naudu. Skolai ir ļoti daudz jāpērk visādas speciālas krāsas utt.+ jamakasā skolai katru mēnesi 3 ls + klases fonds 1 ls (katru menesi) . Skolā notiek ik pēc 2 gadiem vasaras nometnes. Un pagāšsjā reizē nometni vadija 3 skolotāji no šīs skolas (šie skolotāji lietoja alkaholu) un nomentne vairāk līdzinājājas kara armijai. Katru dienu berniem bija jānoiet 8 km uz jūru un atpakaļ... skolotāji nļvāva neiet. Skola arī naw pietiekami droša! Vienreiz stundas laikā uzkrita uz bēnu galvām uzmetums no griestiem, nekas netika darīts un skoleni turpinaja mācības. Skolas apkārtne arī nav droša bieži vien kāds no skolēniem tiek aplauīts skolas apkārtnē. Vēcāki padomājiet vispirms vai jūsu berns spēs paciest šo skolas nolaidību!

S sniedziņš 05.03.2010

nebrīnies mamma, kāda skola tādas zināšanas, būs vien taisnība par to līmeni. palasot komentārus rodas priekšstats, ka viss skolā normāli nav, nu kaut vai par to informātikas skolotāju, tad vēl tas zoofilu portāls, paskatījos - nelabi palika! nu kur tad skolnieciņš kaut ko tādu varēja atrast... bet pats iespaidīgākais ir čurāšana direktores kabinetā, kaut kas neticams, kā tad tas rozbainieks tur iekļuva? par tualešu piegānīšanu nebrīnos, tas mūsu sabiedrība nav ne kas neparasts, nu jau pat skola nav izņēmums!

* *** 05.03.2010

Sākumā lasot šito visu sviestu gribējās smieties, bet pēc tam vienkārši nespēju aptvert, kur rodas tik stulbi cilvēki..kas jums darīt nav ko? Taču cilvēki mīļie, pārlasiet šos komentārus un padomājiet ar galvu - kā var kaut kādas slimas fantāzijas uztvert kā īstenību? Vai tiešām Jūs esat tik naivi un aprobežoti? Lasot jebkurš pieaudzis cilvēks aptvers, ka tas ir pat smieklīgi, cik ļoti slimi teksti te ir sarakstīti..Muļķības tās visas ir! Atnākiet uz skolu un pavērojiet, kas un kā te notiek.. Piedodiet, man ir žēl Jūs, to cilvēku, kas savus uzskatus par skolu maina kaut kādā intereta portālā sarakstīto muļķību dēļ..Nožēlojami.

Z Zinu 06.03.2010

Šinī skolā mācījās mans berns, tapēc zinu kā tur ir. Skolā visu nosaka valdonīga direktore Štolcere, parejie skolotāji ir pakalpiņi, kas neko nevar iebislt pretī, jo sekos sankcijas. Nu un viņa tur ir ieviesusi savu kartību, kas vairāk pielien, tas labāks, ta pat pret berniem izturas. Īpasi nepatīkams cilveks. Un tas ko raksta šajos komentaros ir taisnība.

R RolandsZaļkalns 07.03.2010

Es lūdzu piedošanu par to ka esmu izdarijis ko tik ļoti muļķīgu!
Es lūdzu piedošanu direktorei Allai Štolcerei par to ka apkaunoju skolu un skolotājus, tā pat kā direktori!
Manas muļķības un gļēvulības dēļ tika nomelnoti, gan mani klasesbiedri, gan ģimene un pārējie šīs skolas cilvēki!
Es turu lielā cieņā šīs skolas absolventus kuri metas aizstāvēt šo skolu un kuriem pēc beigšanas nav vienalga par skolas likteni un reputāciju!

S smerč 07.03.2010

piekrītu zinu, tas ir tāds stils skaldi un valdi bez iedziļināšanās...Normāls cilvēks to nevar izturēt, bet tos jau šeit dēvē par slimiem.

S smerč 08.03.2010

Veltījums *** .Nevajag žēlot tad, kad vairs tas nav vajadzīgs.Vai tiešām neienāk prātā, ka te tiek izteikti viedokļi par to, ko mēs-tie slimie -esam pieredzējuši šajā skolā???Varbūt tomēr kāds cits ir slims un tam ir vajadzīga žēlastība...

L Līga 09.03.2010

Esmu pabeigusi, šo skolu, tagad, man prestīža profesija, un man ir bērns, varu teikt, droši, ka šajā skolā es viņu nelaistu neparko, jo zinu, ka Tur strādā vēl tie paši skolotāji, kas 13 gadus atpakaļ, un tā pati direktore, kas ne īpaši labi, pret savu darbu izturējās, un pret bērniem. Un neko dižu, šajā skolā es neiemācijos, ja man nebūtu bijusi vidusskola normāla, tad domāju, es nebūtu sasniegusi to, ko tagad.

E es 11.03.2010

Jus visi esiet jociigi shi skola ir laba limeni

E es 11.03.2010

vestule Ivo Ananidzei
tu pats tai policistei uzmacies un pats pie vinjas visulaiku lien
un tad raksti ka vinja pie tevis pielien
jus visi esat jociigi ko rakstiit par sho skolu
shi skola ir laba
un direktore ir ljoti laba :)

M mamma 11.03.2010

Man šajā skolā mācās divi bērni jau gadiem, dzirdu, ko viņi runā un redzu, kā viņiem tur iet. Neviena skola nav ideāla, bet šai ir vairākas ļoti labas lietas, kas bērniem var nepatikt, bet man kā mammai ir ļoti svarīgas - šajā skolā nav vienalga. Pedagogi ne vienkārši atnāk uz skolu un aiziet. šajā skolā ir neiespējami pīpēt pat skolas tuvumā, nemaz nerunājot par alkohola lietošanu vai narkotikām. Te sadzenās vecākus rokā jebkurā situācijā, kas varētu apdraudēt bērnu, skolotāja pat ir skrējusi pie mums uz māju, kad viņai radās bažas, ka mazākais puika varētu nebūt aizdevies mājās. Tiek pārbaudīts katrs stundu kavējums, skolotāji cels trauksmi, ja pasliktināsies atzīmes utt. Es saprotu, ka tas ir ļoti kaitinoši bērniem un varbūt arī dažiem vecākiem, bet, godīgi sakot, man kā mammai sirds ir nesalīdzināmi mierīgāka, ja es zinu, ka skolotājiem nav vienalga un ka nekas slikts ar manu bērnu notikt nevar, ka es nekavējoties to uzzināšu. Un te es nemaz nerunāju par skolas vidi - tīru, sakārtotu, ar bērnu darbiem un sakoptu pagalmu. Vai tiešām labākas ir lielie kombināti, kur jūsu bērna vārdu pat skolotāji nezina?

S smerč 11.03.2010

protams, tik laba skola, ka pēc tās attieksmes kāda bija riebjās uz turieni pat iet.Esmu beigusi parastu, normālu vidusskolu, tāpēc dzīvoju eiforijā un cienīju skolas un skolotājus, šī skola parādīja, ka var būt arī savādāk...Mana augstskola arī man vienmēr būs ALMA MATER, bet ši-piemērs netaisnīgumam, nespējai ieklausīties, pretīgai-netaisnīgai apvainošanai-līdz pat publucitātei, vadības nespējai atzīt savas kļūdas...Piekrītu arī Līgai, te ir vaļa tikai pielīdējiem, es to nekad neesmu dar''ijusi(man tas riebjas) un arī saviem bēr niem to nemācu-tāpēc viņiem tur diezko neveicas, lūk tā!!!

M mamma 11.03.2010

par visām tām šausmu lietām, kas te sarakstītas - zinot šo skolu nu jau daudzus gadus, ir pilnīgi neiespējami, ka kas tāds šajā skolā ir iespējams. Domāju, visi, kas zina šo skolu, man piekritīs. Ja kas tāds, kā te sarakstīts, būtu noticis, tas būtu izrunāts krustu škērsu, jo skola tiešām ir maza un nekas te nevar notikt nepāmanīts. Un es komunicēju ne tikai ar saviem bērniem, bet arī ar viņu klasesbiedriem, draugiem, nu, nevar nekas tāds šajā skolā notikt un nav noticis. Un es tiešām brīnos, ka kaut ko tādu te notpienti apsver kā iespējamu un kādu samaitātu puišeļu, piedodiet, murgus uztver nopietni. Es domāju, ka pieaugušajiem vajadzētu būt gana prātīgiem un saprast, ka tas vienkārši ir šo puiku huligānisms, un vecākiem gan būtu nopietni jāsatraucas un jāpadomā, vai vai šiet nebūtu meklējama profesionāla palīdzība, kamēr nav par vēlu. Es ļoti ceru, ka puikām neizdosies piespiest kādu kaut daļēji noticēt šiem murgiem, jo tad, nedod dies, kas un kādā veidā no viņiem var ciest nākamreiz. Skolotājs, kas ieliek sliktu atzīmi, - pedofils, skolotāja - pavedēja, tēvs, kurš mēģina dabūt pie kārtības, - fizisks varmāka, un tā šo sarakstu varētu turpināt. Baisi kļūst. Bet es ļoti ceru, ka kāds palīdzēs šiem bērniem un viņi nekļūs tie, no kuriem dienās mums pašiem būs jābaidās.

S smerč 11.03.2010

es zinu par nelaimi šo skolu, mamma.Mana dzīves lielākā kļuda bija ielikt šeit mācīties dēlu, bet par laimi ātri sapratu un viņš mācās citā skolā un tādas lietas kā Jūs tur minējāt nebūt nebija mūsu problēmu saknes.Dēla īpatnībās vainoja vecākus, kas iepriekš un tagadējā skolā vairs nav, un par laimi profesionāla palīdzība viņam ne tuvu nav vajadzīga, bet tiem kas paliek tur gan, diemžēl...

M mamma 11.03.2010

Kāda skola, tādi skolēni un skolotāji

S smerč 11.03.2010

Es pievienojos jocīgajiem, es arī šo skolu zinu jau krietnu laiku...Te ir populāri par nesaprotamām, nenoskaidrotām lietām likt atvainoties un arī likt atvainoties patiesībā tam, kas ir vainīgs

M mamma 12.03.2010

Es jau nerunāju par to, ka ir normāli bērni, kas šajā skolā kaut kādu iemeslu dēļ nav varējuši iedzīvoties, tā tas diemžēl notiek daudzās skolās, un šeit nekad nav vienīgā vainīgā vai nevainīgā puse. Bet es tiešām eticu visām tām perversijām, kas bija sarakstītas kā iespējamas šajā skolā. Nu, piekrītiet, ja ziniet šo skolu - es pat negribu atkārtot, kas tur bija sarakstīts, bet nu ir tās slimīgas fantāzijas, nu, piedodiet, nekārtojas tur neviens ne uz galda, ne palodzes, nedara ar bērniem neķītras lietas. Var daudz kas skolā patikt vai nepatikt, bet šīs jau nu ir slimas lietas, kas sarakstītas, un tur nu tiešām kāda palīdzība ir vajadzīga, jo normāls bērns tādas lietas nerakstītu. Jūs taču nepieļaujat par normālu, ka jūsu bērns ko tādu varētu darīt? Un, ja darītu, vai jūs nesatrauktos, ka kaut kas ir jādara un jāpalīdz tam bērnam? es jau par to, par visu pārējo - nemāku komentēt, pagaidām man liekas, ka neesmu kļūdījusies ar skolas izvēli saviem bērniem, jo daudzām manām draudzenēm ar saviem bērniem daudzās citās Rīgas skolās iet ļoti smagi daudzu apstākļu dēļ. ja skola smalka, nedod dies, ka bērns nespēj tikt līdzi lupatu kultam, ja mikrorajona skola, tad īr bērni, kam pēc skolas vienkārši bail iziet no telpām, ja viņš nav vietējā tusiņā, kas ir izmēģinājuši visu, ko neviena mamma pat negribētu zināt, ja bērns nemācās, tad skolotājas atmet ar roku un gaida, kamēr varēs viņu atskaitīt utt. Nu tādi ir tie stāsti, ko esmu klausījusies gadiem, un nekad neesmu varējusi ne ar vienu "šausmu" stāstu padalīties no šīs skolas. Tā nu tas ir. Vēl gan mazākajam bērnam tur kādu brīdi būs jāmācās, bet es tiešām ceru, ka nenāksies pievienoties šīs skolas zākātājiem. Es joprojām esmu priecīga, ka mani bērni mācās šādā, mazā un omulīgā skolā, kur skolotājiem nav vienalga, kas ar viņiem notiek, kur kārtībā ir stingrāka, kā jebkurā lielā skolā, kur viņiem ir daudz visādu pulciņu, nodarbību, kur viņi ir iemācījušies tikdaudz visādu roku darbiņu, ko mēs mājās nekad neiemācītu, ja vien nevadātu viņus lielus gabalus uz dažādiem pulciņiem. bet esmu ļoti daudz strādājoša mamma un man nudien nebūtu tam laika, tāpēc man liekas, tas tiešām ir ļoti labi, ka viņi to visu apgūst turpat skolā - ada, šuj, veido, zāģē, zīmē, glezno. Lielais bērns jau 7.-8.klasē apdāvināja visus ar apgleznotiem zīda lakatiem. Nu nav tas nekas slikts. Un te visi runāja par pielīšanām un nez ko vēl - neesmu arī nekādas šāda veida īpašās attiecības nekad speciāli veidojusi - mana darba diena ir no 9 līdz sešiem, un nekad nav bijis laika speciāli skriet uz skolu un kādam pielīst, nu nav. Aizskrienu uz skolu, kad ir kādas problēmas vai kādas organizatoriskas lietas, un viss. Pieļauju, ka pieredze var būt dažāda, bet es stāstu par savējo, nevienam savu viedokli neuzspiežot, bet vienkārši nav taisnīgi, ka manā uztverē viena no labākajām Rīgas skolām, kur par bērniem tiešām uztraucas un mēģina izdomāt visu ko, lai tik viņus pilnveidotu un dažādotu viņu iespējas, tagad tiek iepļaukāta un apsūdzēta. Man tiešām ir žēl un es esmu gatava šo skolu aizstāvēt gan te, gan publiski, kā vajag. un, ziniet, mani bērni un viņu draugi arī - tā arī pateica - šitā ir laba skola.

S smerč 12.03.2010

Mamma, Jūs gan esiet rakstniece!Es būšu lakoniska-varu pateikt tieši visu pretējo Jūsu teiktajam, es arī nerunāju par perversijām, bet viens gan skolotājam uz skolu nav jānāk iedzērušam-tas tomēr ir darbs ar bērniem...citās skolās arī glezno utt.un nemaz zemākā līmenī

M mamma2 12.03.2010

Žēl gan, ka šī mamma neaizstāv skolu publiski un ne-anonīmi...

R Roberts 14.03.2010

Esmu pabeidzis šo skolu un tā ir vienīga skola par, kuru jebkad esmu spējis labi izteikties. Skolotāji, klasesbiedri un visi apkārtējie man vienmēr ir patikuši un mēs vēl aizvien uzturam labu kontaktu viens ar otru, arī ar skolotājiem.

Man ir bijuši strīdi ar skolotājiem, jo pats vien biju vainīgs, savā jaunības vājprāta, bet skolotājas vienmēr ir to aizmirsušas un izturējušās labi. Manā laikā bija pulciņi - datorgrafika, ādas apstrāde, keramika, stiklu pūšana, metālapstrāde, kokapstrāde, gleznošana uc.. Man šķiet, ka kāds vienkārši nenovērtē ko šie cilvēki labu dara mūsu dēļ. Visu cienu, RTDP ir paši foršākie un draudzīgāki. Nav pieklājīgi spriest pēc atsevišķiem indivīdiem, kuri raksta savā sūdzībā vārdu 'nav', kā "naw".

Nekad man nav bijuši tik saprotoši skolotāji un hm..hmmmm.. arī eksursijās ir vieglāk braukt ar tik labiem skolotājiem. Jo nevēlos teikt skaļi, bet mutīti aliņa ekskursijās, kad Tev to atļauj, ir labāk nekā piedzerties aiz kakta un mājas nozilinātam, kad vecāki to uzzin. Un tagad vecāki, lai nebrēc, ka tā nedrīkst, bērni nedrīkst dzert un tam līzīgi... Jūsu bērni dzer, dzēra un dzers, kad gribēs, neatkarīgi no Jums, atkarīgs ir tikai tas, kā pret to attiecaties un kā bērns pret to attiecās.

Šajā skolā bērni ir drošībā.

Man ir žēl, ka visi čīkst par to naudu un meklē vainu citos, krīzē un skolotājos, nevis tajā ko paši darāt. Man gāja ļoti grūti ar līdzekļiem, bet es izaugu attapīgs un mani vecāki tādi bija, tādēļ mēs cinījies un pastrādājām smagāk, lai aizbrauktu ekskursijās, lai nopirktu piederumus vai neapēdu lieku čipsu gabalu ekskursijā... Beidziet lutināt savus bērniņus, pieradīs, ka mutē visu bāž, paši neiemācīsies strādāt...

Es pabeidzu šo skolu un studēju dizainu, datorgrafiku, mākslu, jo šī skola mani iedvesmoja un es lepojos par to ko esmu panācis un vēl panākšu, ja nebūtu šī skola, nekad nesaprastu ko esmu labu iemācījies.

Paldies Jums.

S smerč 15.03.2010

man šī mācību iestāde arī asociējas ar zemu līmeni, var jau būt, ka tas ir kādreiz bijis augsts, kā saka Roberts, bet tagad, nu diemžēl...Zinu ka tur nekas netiekt teikts ne par pīpēšanau, ne par dzeršanu, vai iedzeršanas organizēšanu, ...es tur tiku izsmieta un netaisnīgi apvainota, jo man nebija vienalga